ה-580 נמכרו ה-595 נמכרות מחר ,איזה אוזניות אתם היתם קונים עד 2000 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-580 נמכרו ה-595 נמכרות מחר ,איזה אוזניות אתם היתם קונים עד 2000 ש"ח

a12beat

ה-580 נמכרו ה-595 נמכרות מחר ,איזה אוזניות אתם היתם קונים עד 2000 ש"ח   

1811 הצבעות

1. 1. ה-580 נמכרו ה-595 נמכרות מחר ,איזה אוזניות אתם היתם קונים עד 2000 ש"ח

• hd 650
    • hd 600 +cardas
      0
    • k 701
    • ad 2000
    • אוזניות אלקטרוסטטיות משומשות

Recommended Posts

טוב אני מתכנן שידרוג :silly: אוי מחלת האוזניות כואבת.

תצביעו, תציעו חלופות עם יש .

כרגע בתחום ההגברה יש לי ld2++ (מנורות חדשות בדרך) ו m^3 שאני מקווה שיעבוד בקרוב -המקור שלי זה 1212m.

אהה ולאנטולי ,אסור לך להמליץ על k340 ,נראה עם אתה יכול לחשוב על אופציה אחרת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה כבר יודע למה ....

בנוגע ל 701 ! משלמות לדעתי ביופי שלהם !:)...

אבל לפי מה שאני זוכר זה לא שאתה שומע קלאסי מושבע ! כי איך שאני יודע הם מושלמות רק לזה ולא לסגנון שלך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן חשבתי על K340 שלדעתי הן האוזניות הטובות ביותר ששמעתי עד היום (וחכה, הן עוד בתהליכים של שיפורים).

אני בחרתי דווקא ב-AD2000. הן AT שמבחינתי זה כבר ייתרון, והן אמורות להיות מתמודדות טובות בכל סוגי המוזיקה. HD650 עד כמה שידוע לי הן שיפור של ה-580 אבל בעלות גוון צליל דומה, מבחינתי, הגוון הזה, מאוד לא מוזיקלי (באס מרוח, מיד לוקה בחסר, פירוט בתחת) ;D

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא חלופה. ב-2000 שקל הוא מקבל שיקעו את הצורה לכל רמקול שיש גם ב-10000 שקל.

אבל בוא לא נהפוך את זה לדיון וויכוחים על העניין. שי (פותח הדיון) כבר לא יום ולא יומיים בתחום הזה, והוא יודע כבר שהוא רוצה , סך הכל הוא צריך דחיפה לכיוון הנכון.

ושי, למרות שאלקטרו-סטטיות נשמע מפתה, אני לא בטוח שלסגנונות שלך הן יתאימו יותר מהשאר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים יש לי (klipsh promedia 2.1),ואין לי את המשאבים והרצון להחליף אותם למשהו ראוי.

ולגבי ה-k340 ראיתי זוג נמכר ב-143 דולר באיבי לפני כמה ימים,אין מה לומר שבמכירים כאלה אין לאוזניה הזאת אפילו מתחרה קרוב,רק חבל שהמוכר לא רצה לשלוח מחוץ לארצות הברית.

אני חושב שהפתרון בשבילי בסופו של דבר יהיה לקנות שתי זוגות של אחת ליום ואחת ללילה.

אחת רגועה חמה מחוברת למגבר מנורות לגאז וקלאסי,ואחת ליום לרוק טראנס ושאר מוזיקות קיצביות.

לאיזה סגנונות אתה חושב שסטאקס מתאימים ככה איזה למבדה(לא חושב פרו).

לגבי סדרת 580,600,650 של סנהיזר נראה לי שאתה קמעה ביקורתי מדי כלפיהם ,עם הגברה ראויה אני חושב שהם טובות מאוד בתחום השמיעה החלקה והרגועה,פשוט זה קצת טעם נרכש צריך לשמוע אותם יותר (בלילה בשקט)בשביל לשמוע את הקסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-600 עם הקרדאש דיי לא במקום פה, הן פחות טובות מה-650.

ללא ספק ה-HD650 הן מעולות. אני מאמין שאם תרכוש אותן אתה תקבל שלא תתאכזב מהן - אבל בתקציב הזה אפשר להשיג דברים ברמה עולמית מתחום היד השניה (או אפילו חדש, מחו"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AD2000! בנוגע ללמבדה, לדעתי הן קצת קרות בשביל הקלאסי שלך. ממה שהבנתי הן לא בעלות גוון חם, וזה לא הכי מתאים לג'אז ולקלאסי. בקלאסית צריך צליל מדויק, אבל החום הזה בצליל, הרגש, זה מה שמבדיל את הטובות מהמצוינות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף למה ה- ad 2000 כל כך יקרות :bash: לא מצאתי זוג בפחות מ-529 דולר שזה מעבר לתקציב :-(

הייתי צריך להחליף אותם בסקר לw1000 כי הם לפחות הם במסגרת התקציב ונראות חבל על הזמן .

ודרך אגב יותם יצא לך לשמוע את 600 אם הקארדס ? לא אהבת ,אתה יכול לפרט? ואיך אתה חושב ש-650 טובות ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-W1000 מעולות. ממה שהבנתי כשאני שקלתי קנייה שלהן, הן עם נפח טוב בבאס (לא הכי טוב, אבל טוב) והן טובות מאוד לג'אז וקלאסית, אבל לא מיועדות אך ורק לתחום הזה. הן אמורות להיות טובות גם עם קצבית ומהירה יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית גם הייתי הולך על AD2000, וזאת במיוחד לאחר הנסיון של עם אודיו-טכניקה. ה-W1000 גם יכולות להיות בחירה טובה, אבל העניין הוא שאתה לא כל כך התלהבת מה-900, אז השאלה שלי היא לאנטולי שיודע משהו על ה-W1000 וה-AD2000 אם הן אולי לא יהיו הבחירה הכי טובה בגלל איזשהו דמיון בצליל בינן לבין ה-A900?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני אישית הייתי הולך על ה- ad 2000 הצרה שהוא יקר מדי -אם אני ימצא משומש במחיר סביר אני יקנה .

ה-w1000 נראות משגע אבל טוענים שהם די דומות ל- a900 ,מה שאומר שזה שלא כדאי לאור המחיר שלהם.

אוף ,נראה לי בסוף אני ילך על ה- 701.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...