אדמה. - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אדמה.

anisarsor

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתם עושים לי בכוונה....................

(אוף נתקע לי כל רגע הנקודה חחח זה גם סימן שאלה חח)

פקטיבי זה כאילו לא אמיתי נכון ומזה מילפורד נראה לי שאתם סתם עושים צחוק עליי מזה AKA לא רוצים אל תענו מזה עשיתי לכם משו?????

נו מי שעזר לי מקודם שיעזור לי בבקשה זה חשוב לי וזה הכרטיס זה הכי חשוב שאני ידע מה להגיד אם אבא שלי לוקח לי תמחשב באמת אני מתאבד!!. והוא יכול לקחת לי הוא משוגע...........

אה גיליתי שאני עושה הרבה סימנים של שאלה זה עושה אייקון נכון?? גם למה עשיתם עליי אייקון כזה למטה סימן ורק עליי????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם עושים לי בכוונה....................

(אוף נתקע לי כל רגע הנקודה חחח זה גם סימן שאלה חח)

פקטיבי זה כאילו לא אמיתי נכון ומזה מילפורד נראה לי שאתם סתם עושים צחוק עליי מזה AKA לא רוצים אל תענו מזה עשיתי לכם משו?????

נו מי שעזר לי מקודם שיעזור לי בבקשה זה חשוב לי וזה הכרטיס זה הכי חשוב שאני ידע מה להגיד אם אבא שלי לוקח לי תמחשב באמת אני מתאבד!!. והוא יכול לקחת לי הוא משוגע...........

אה גיליתי שאני עושה הרבה סימנים של שאלה זה עושה אייקון נכון?? גם למה עשיתם עליי אייקון כזה למטה סימן ורק עליי????

חחחחח עם כבר לא מה זה אלה מי זה מילפרוד ....

בואנה בן אדם חסר לך חיים אין לך חברה ?...

תלך אליה ותגיד לה בואי נצא לטייל לאכול משהו בחוץ למה לך לגעת במה שאתה לא יודע .... וסתם להרוס ?!WTF

תצא עם החברה תזיין אותה תהנה מהחיים ....

אבל בכייאת זומזום חלאס לזין לנו תמוח .!!!!! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבד"כ ההארקה מחוברת לצינורות המים בבניין, שיורדים לתוך האדמה...

ודי עם התגובות ספאם המטומטמות. אם אין לכם משהו חכם לכתוב את תכתבו שטויות ותוכיחו לכולם כמה אתם אהבלים :bash:

זה היה נכון בבתים הישנים. את צינורות המים החליפו מזמן בפלסטיק מה שיצר בעיה בהמון בתים ישנים שחושבים שיש להם הארקה אבל למעשה אין להם.

העיצה שלי אליך היא ללכת לחנות המחשבים ולתת להם לבדוק למה המחשב הפסיק לעבוד - ואל תנדב מידע.

אתה לא יודע למה הוא הפסיק לעבוד ואתה לא עשית שום דבר.

אם עדיין יש לך אחריות הם אמורים להחליף לך את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בסדר בסוף לא החליפו לי את הכרטיס ל-8800 בחנות אמר לי שאבל הוא יתן לי כרטיס אחר שאני לא יתבאס והוא הביא לי 7900GTX יצא גבר.

זה פחות או יותר אותו דבר הוא אמר רק שאין DX10 או 11 לא זוכר אבל גם ככה אין משחקים לזה וזה סתם.

אז לא נורא אבל למדתי עכשיו אני לא נוגע בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

א. אם יש לך אחריות על הכרטיס א-ס-ו-ר לך להתפשר על פחות !!! זה לא שבחנות יודעים למה הכרטיס נדפק. אין להם שיזמינו ! "יצא גבר" לא ההיתי אומר זה לא מהכיס הפרטי שלו ובשביל זה יש אחריות.

ב. עד היום חשבתי ש HWZONE הוא אתר חומרה , אכשיו אני יודע שזהו אתר של סתנד-אפ. קמל-קומדי-קלב ת-ז-ה-ר-ו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצתער ההיתי חיב - התרד הזה שפך אותי ולכן...

מה גם שמה שכתבתי יכול לעזור לאנשים בעתיד - אם לא נעמוד על שלנו חנויות יעשו כול העולה על רוכם וזא לא לרוחי !

צחוק זה בריאות

ועוד דבר אם אתה לא רוצא שיקפיצו אז למה הגבתה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מטומתמים (חוץ ממך כמובן)

אם תשם לב כמה אנשים קראו את התרד הזה אתה תבין שהוא מאוד מעניין ולכן יש סיבה להקפיץ - לא ?

סוס טוב לא מחליפים

ודרך אגב בעקבות ההערה הכחמה שלך התרד חי ובועת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...