אדמה. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אדמה.

anisarsor

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואוו אבא שלי בא אני חייב לעוף לפני שהוא ישים אותי באדמה... תרשמו לי ואני כבר מחר יבדוק טוב?

ביי

תודה אחים שלי איזה גדולים אתם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אייי למה זה כואב בן אדם אני כבר כואב לי מרוב צחוק ... :'(

במצב שלך לא הייתי מתקרב לדברי חשמל בכלל ביחוד מחשבים נראה לי אתה על איזה טריפ עצבני מהניצוצות שהיו לך מהכבלים של הספק .. :screwy::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו אבא שלי בא אני חייב לעוף לפני שהוא ישים אותי באדמה... תרשמו לי ואני כבר מחר יבדוק טוב?

ביי

תודה אחים שלי איזה גדולים אתם.

חחח מה קרה הבחור לא מגיב יותר כנראה שאבא שלו באמת הכניס אותה באדמה ......

:screwy::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה שילד בן 12 מתעסק לאבא במחשב ובחשמל... זה מתחיל עם מנורות.. זה נגמר באדמה :ס

שאלה לי אליך ?

איזה אדמה אתה מעדיף ? ירוקה, צהובה, שחורה?

אולי חומה ? :lol: :lol:....

אני בטוח שזה נוטה לכיוון החום/ירוק כל הסיפור הזה :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני ינסה לעשות לך סדר בבלגן.

אדמה היא נקודת היחוס של המעגל ! כן זה נישמע קצת מפחיד, אבל תכלס זה פשוט:

מתח נמדד תמיד בין 2 נקודות, ולכן אם ניקבע נקודה (צומת) מסויימת להיות היחוס שלנו, אזי ניתן לכל נקודה אחרת במעגל

ליחס את המושג "מתח בנקודה", ז"א המתח בנקודה (צומת) X כלשהי הוא המתח בין X לאדמה (אותה נקודת יחוס שאנחנו קבענו).

ואגב המתח באדמה הוא 0 כי הרי המתח בין הנקודה לעצמה הוא 0 כמובן.

אגב לכן יכולים להיות גם מתחים שליליים בכל מיני נקודות, כי יכול להיות שהפוטנציאל בנקודה מסויימת קטן משל האדמה !

זכור, אדמה היא נקודת יחוס שאתה קבעת ושניראת לך נוחה והגיונית לייחס לה את כל המתחים האחרים.

מחזק!

בנוסף- הארקה מחוברת דרך הספק של המחשב שלך לקו הארקה שמביר. קו זה גם מחובר לארקה של הבית שלך. גם הארקה של הבית שלך מחוברת לארקה של תחנת ממסר. לא נרחיב...

אבל, שתדע, הכל בסופו של דבר מאמת מחובר לאדמה. תוקעים מוט ברזל באדמה(לפחות 2 מטר עומק) ומחברים אליו את כל הארקות שצריך. כמובן ש 2מטר זה משהו מינימלי ביותר.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבד"כ ההארקה מחוברת לצינורות המים בבניין, שיורדים לתוך האדמה...

ודי עם התגובות ספאם המטומטמות. אם אין לכם משהו חכם לכתוב את תכתבו שטויות ותוכיחו לכולם כמה אתם אהבלים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבד"כ ההארקה מחוברת לצינורות המים בבניין, שיורדים לתוך האדמה...

ודי עם התגובות ספאם המטומטמות. אם אין לכם משהו חכם לכתוב את תכתבו שטויות ותוכיחו לכולם כמה אתם אהבלים :bash:

צודק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

וזה לא "ארקה" זה "הארקה"- "מוציאים" אלקטרונים מהמערכת ומשאירים אותה "ריקה"...

רעיון נחמד אבל לא נכון.

הארקה מלשון ארקא שהיא אדמה בארמית.

הארקה = האדמה כלומר אל תוך האדמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם צוחקים! מה אתם נולדים גאונים!! אפילו מישהו אמר פה שבסוף שמים עמוד לאדמה!!

עכשיו אני ההעיה גדולה, הכרטיס מסך של 8800 של גי'גבייט שקניתי לא עובד....

אני מקווה שיחליפו לי אותו כי החנות דרך מישהו שאני מכיר אז הוא אמר שתאמת לא נראה לו שיחליפו!!

אני מזה מפחד.. אבא שלי אמר לי שחודש אני לא יוצא מהבית ואם לא יחליפו לי את הכרטיס הוא בכלל לוקח לי את המחשב!

מה אני יכול לעשות?

אני בכלל לא חושב שזה בגלל שהיה לי ניצוצות כי המחשב עובד רק הכרטיס מסך לא,

כאילו גם הכרטיס עובד אבל יש לי פסים מוזרים במסך...........

חבל שנגעתי.

ותפסיקו במקום לדבר ככה תעזרו לי! אין לי בעיות בבית מזה בעיות בבית מה זה יפה לדבר ככה מה אני אמרתי לכם משו?..........................

אני לא עושה הרבה נקודות פשוט הכפתור של הנקוסה נתקע ואין לי כוח למחוק כל הזמן חחחח אני צוחק אבל בא לי לבכות.............

רק רציתי אור במחשב ותראו מה נהיה ולא יודע למה קניתי מגן כזה של הברקים אם זה לא עוזר מעצבן

תודה לכל האנשים שעוזרים ולא צוחקים לא נמאס לכם לכתוב שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בסדר אני לא נוגע יותר נשבע לך רק אני רוצה לדעת אם זה באמת יכול ככה בכרטיס 8800 להיות ואם יתנו לי אחר ומזה אין לו הגנות זה כרטיס שעלה המון כסף

ומזה AKA ומאיפה נגיד אתה משיג את כל החדשות שאתה כותב כאילו באתרים באנגלית????? וכל מה ששם למעלה שזז ועולה זה אתה כתבת אחי?? יפה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...