Voodoo III 3000 166@175 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Voodoo III 3000 166@175

1_Nike_1

Recommended Posts

The card is stable with no fans, it has it's hitsink without any fan. And my question is.. how can I measure the temperature of my VGA card's core(the chipset, I guess, you know what I mean)? And what about it's RAM ? how can I measure its temperature?

Edit- I dunno, for getting some experience about overclocking, I'd like to stay somewhile with my PC, overclock some stuff, and only then- sell it. (I know it will lose its value, but I don't care, at any rate Panda won't buy my PC or give me a reduction of price.) (Or they will?)

Anyway, I'd like to purchase the TennMax Stealth V3 Fighter and let an 200Mhz and memory clock run flawlessly, or at least, of what I read, this is what I expect from my Voodoo.

So, is it a good decision? and what about the faggot fan? will it be fine with a thermal compound under the hitsink my Voodoo has?

מצטער על האנגלית הגרועה, פשוט זוהי הדרך שלי להתאמן על השפה.. תנסו להבין בכל אופן ולענות לי בהקדם האפשרי.. בתודה מראש, די.בי !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) עזוב עכשיו את האוברקלוק, זהו לא הנושא, אתה מכיר תוכנה דרכה אוכל לגלות את טמפרטורת כרטיס המסך? לא משנה מה, תוכנה, כל דבר יעזור לי !!

2) ומה מומלץ לגבי הכרטיס במקרה והוא מתחמם הרבה, להוציא את ההיטסינק, לגרד את הזבל שהפד הטרמי השאיר שם ולהחזיר את ההיטסינק בעזרת AS3 ועליו לשים מאורר? אם כן, איזה מאורר מומלץ בדיוק ??

בתודה מראש, שוב, דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לVOODOO3 חיישנים לטמפרטורה ובכל זאת זהו כרטיס שלא מתחמם כל כך תחשוב על כרטיס חזק פי כמה

(GF4MX420) ושמים עליו פסיבי אם אתה רוצה להחליף את החומר שבין הגוף לליבה אל תשים AS3

היא משחה מוליכה אבל אתה צריך דבק טרמי כי אין לך תופסנים על הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוודו 3 מתחמם הרבה יותר מכל GF2, אין קשר בין ביצועים והחום הנפלט מהליבה (לא כשמשווים בין ליבות ובין תהליכי ייצור שונים).

כל מאוורר 50ממ פשוט שנמצא על סינק לסוקט370 יעשה עבודה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...