קניתי דרמל ויש לי כמה שאלות בבקשה.. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי דרמל ויש לי כמה שאלות בבקשה..

anisarsor

Recommended Posts

קניתי דרמל של וולף וגם קניתי סט כזה מ-ACE גדול עם ראשים נוספים ומלא דיסקיות וכו' (גם מחוזקות).

עכשיו:

אני רוצה לחתוך שם על הדלת בפונט גוטיק... לא כל כך מסובך אבל קשה\בלתי אפשרי לעשות עם דיסקית, אם איזה ראש אני יכול לחתוך דלת שיהיה הכי קל ומדוייק?

בנוסף אשמח לדעת האם יש מקום שמסביר על כל ראש והשימוש שלו.....

ואם אתם יכולים לתת טיפים אז בכלללללללל

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת סט של דיסקיות קרטון מעפנות אז זה לא ניראה לי יעזור לך כל כך אבל גם יש בוולף דיסקיות חזקות ויותר גדולות מהקרטון הן אמורות להיות בצבע חום { הדיסקיות היותר פשוטות בשחור} עכשיו לפי מה שאמרו לי ממזמן זה לא משנה אם תחתוך עם הדיסקיות החומות או הדיסקיות המחוזקות שתקנה בגלל שאתה מתחיל ואתה תשבור כל דיסקית אתה צריך להתנסות ולהתרגל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לדיסקיות (המעפנות) שיש לך, אתה יכול לחתוך איתן בזווית: לא לחתוך על הקווים, אלא מתוך המרכז של האות כלפי חוץ עד הקו. אני ממליץ לך שתקנה דיסקיות נורמאליות של dramel מהסוג הפשוט- 420 (לא מחוזקות), את הקווים הארוכים תחתוך עם דיסקיות חדשות, וכשהן מתכלות עד לחצי בערך, תחליף אותן ותשמור לחלקים הקשים... יהייה לך הרבה יותר קל לחתוך את החלקים המסובכים עם הדיסקיות הקטנות...

בתמונה אתה יכול לחתוך רגיל את הקווים האדומים, ובכיוון החצים, עד הקו... אתה יכול לחתוך באלכסון (כמו שמצוייר בכחול בחלק העליון של הZ) חתיכה כדי שיהייה לך יותר קל...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

הבנתי את הטעות אחרי שקניתי והבנתי יעוד של כל ראש.

בכל מקרה מאוחר מידי ולבכות לא יעזור לי....

אתה מגדל תוקים? או שיש לך רק את הקוקטל הזה.. או שהוא בכלל לא שלך..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטים האלה זה ביזבוז של כסף, כי באמת שלא תשתמש ברוב הדברים שם... בד"כ מומלץ לקנות דיסקיות ואביזרים יעודיים בניפרד ולפי דרישה...

צודק IG...

ממליץ על המחוזקות של DREMEL ןלא אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...