משהו מאוד מוזר/מסריח קורה לכרטיס שלי כשאני עושה לו O/C ... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מאוד מוזר/מסריח קורה לכרטיס שלי כשאני עושה לו O/C ...

Bug2000

Recommended Posts

בהתחלה אני רוצה להגיד שנשבר לי מהכרטיס הזה כבר !!!

ועכשיו לעיניין :

במצב הרגיל(זאת אומרץת ללא שום שינוי במהיריות הליבה או הזכרונות) הניקוד שאני מקבל ב הוא : 7700~

לאחר שאני מעלה 20 מגה הרצים חופשי אין שום בעיות יותר מזה מתחילים לצוץ טיטושים במסך אני אני מקבל 7890~

אותו ניקוד בערך אני מקבל גם אם אני מעלה 15 10 או 5 מגההרצים בלבד לא ממש משתנה כל זה ללא מיוחד (סטנדרתי).

מה שמצחיק הוא כשאני מוריד ממיהירות הליבה והזכרונות ב 20 מגההרצים !!! אני מקבל סה"כ ב 300 נקודות(7450) פחות זה פשוט לא יאומן מה שקורה כאן ! למישהו יש רעיון כלשהו?. אני יודע שאני מנדנד לכם עם הכרטיס שלי כבר המון זמן, אבל אני רוצה לעבור לפחות את ה8K כי עדיין לא קיבלתי יותר מזה ...

רעיונות משהו ?! כי ממש נשבר לי ממנו !!! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים ומהר!!!

לי היה פעם טשטושים בוודו 3 באמצע משחק

כשהכרטיס היה באוברקלוק אז סגרתי מהר את המחשב וכשנגעתי בוודו קיבלתי כוויה(באמת! עד היום יש לי סימן של צלעות על היד)

אם הכרטיס היה עובד 5 שניות יותר הוא היה נשרף!

אני ממליץ לך לשים מאוורר ומהר אם אתה עושה אוברקלוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרה את ההודעה טוב יותר... אמרתי שאם אני שם יותר מ20 מגההרץ O/C יש טשטושים לפני זה הכל עובד מאוד יציב ... ובלי קשר לזה אני צריך להשיג דבק טרמי ואני מדביק צלעות על הזכרונות ועל הליבה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב שאתה רואה דברים מוזרים על המסך זה אומר שהכרטיס ליבה ו \או זכרונות ) לא מצליחים לבצע את העיבוד נתונים כראוי ולכן יש

טישטוש ,אבל התוכנה לא יודעת מה אתה רואה והיא מרגישה שכרטיס לא מתפקד טוב וזה גורר ירידה בציון.

עכשיו הסיבה שאתה מקבל אותו ציון עם אובר של 5\10\20 זה בגלל שהכרטיס כנראה כבר מתחיל לזייף אחרי 5 מגה הרץ ואז אין לך שיפור בביצועים .

בנוסף אני חייב לציין שלא ראיתי עוד כרטיס שלא מתפקד טוב בכזה אובר זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הכטיס הזה היה לי GF 2 MX 400 ואחריו קניתי את ה R8500 ולא עשיתי שום פורמט לפני שהתקנתי את ה אז היו לי קפיצות בציון למשל פעם אני מקבל 7700 ובפעם השניה בלי לשנות כלום אני מקבל 5900.... לפני יומים בערך עשיתי פורמט והתקנתי את הדריברים CATALYST 7.79 ואני מקבל קבוע 7700~ אז חשבתי לעשות TWEAKING לכרטיס (לא O/C ..) ולא הצלחתי כי יש לי לוח אם של אז חשבתי על O/C וכפי שאתם רואים גם בזה לא ממש הצלחתי ...

ועוד משהו שרציתי לשאול זה האם אפשר לעשות TWEAKING לכרטיס מסך לא בביוס אלא נגיד ב REGEDIT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח, שהכרטיס חם, חם מאד, הירידות בנקודות הפתאומיות, חייבות לנבוע מחום יתר, או מהרבה תוכנות שפועלותב רקע .

אתה עושה את הבדיקות אחרי עבודה ממושכת במחשב? אם כן, או אם גם לא, אז:

תעשה בדיקה, אחרי 30-45 דקות שהמחשב נח, דלת המארז פתוחה, תעשה את הבדיקה, תוריד מה Proccess, כל מיני תוכנות לא נחוצות -ורק אז תריץ את הבדיקה .

יש לך כלשהו על הזיכרונות? ואיזה על הליבה ? היטסינק/מאוורר ?

איזה מן יש לך בתוך המארז?

אם אתה עושה OC, מומלץ לחשוב על נוסף . ( לזיכרונות/ליבה ) .

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא NEWBIE פה כשאני עושה O/C אני יודע מה אני עושה . בכל אופן לאחר יום שלם שביזבזתי ועשיתי TWEAKIים למינהם למחשב כולו ולמערכת הפעלה כולה, ובחרתי באפשרויות ה DIRECT3D אשר הביאו לתוצאות הכי גבוהות ואחרי זה, עשיתי O/C של 290 לזכרונות ו 305 לליבה. זה O/C מכובד ללא קירור נוסף = אין קירור לזכרונות כלל ומשהו עלוב על הליבה (מי שלא מכיר את הקירור של ה BBA) הצלחתי לעבור את ה 8K קיבלתי ציון של 8060 בדיוק נקודה בנקודה לאחר שאני אקבל את הדבק התרמי שלי בשביל להדביק קירור לזכרונות וקירור מסיבי יותר לליבה, אני חושב בעזרת השם לעבור את ה 8500 אלף ב :) . (אני מקווה)

ב DIRECT3D הפעלתי את ה :

תמיכה במאגר W ואת התמיכה בתבניות DXT ... כשאני מפעיל את ה תמיכה במאגר Z של 32 BIT יש ירידה עצומה של 200 נקודות ...

ולמה שהאתר הזה לא יכתוב איזה מדריך לTWEAKING?! אפשר לפתוח ת'רד וכל אחד יכתוב בו איזה TWEAK קטן ואז אפשר לבנות מדריך :)

אני חושב שהיתי מקבל יותר ניקוד אילו יכולתי לשנות דברים בביוס ...

ועוד משהו אם אתם מכירים TWEAKים לכרטיס מסך מסוג R8500 שתורמים לביצועים אתם מוזמנים לכתוב על כך בת'רד ;)

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...