קניתי BENQ FP92W ? תנו את דעתכם - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי BENQ FP92W ? תנו את דעתכם

STi

Recommended Posts

שבת שלום,קניתי בשעה טובה מסך שהוא נראה לי טוב והנתונים שלו טובים 19"? 5ms, 1:700, dvi,?בקיצור אני מקווה שהוא טוב,ויש עליו אחריות שלוש שנים,בדרך כלל דברים טובים יש עליהם אחריות לזמן ארוך. בבקשה תנו את דעתכם עליו. הוא מיועד למשחקים,,ובעצם הכל. וקניתי אותו ב1289 ש"ח בעשרה תש' שווים. תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני יתן כשאני יקבל אותו, פשוט עדיין לא נתתי את פרטי כרטיס האשראי ככה שאם יש משהו דפוק בBENQ אני יבטל, אם הם טובים אז אחלה

ויש לי שאלה לא הכי קשורה, מתי אני מפסיק להיות ניובייזון, אני כל כך הרבה זמן רשו באתר ושולח הודעות כל הזמן!?

תודה אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני יתן כשאני יקבל אותו, פשוט עדיין לא נתתי את פרטי כרטיס האשראי ככה שאם יש משהו דפוק בBENQ אני יבטל, אם הם טובים אז אחלה

ויש לי שאלה לא הכי קשורה, מתי אני מפסיק להיות ניובייזון, אני כל כך הרבה זמן רשו באתר ושולח הודעות כל הזמן!?

תודה אנשים

יענו עוד לא קנית ...אני שם אותך כציטוט בחתימה שלי ... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנשים

כשתגיע ל 250 הודעות

ויש לך עוד דרך ארוכה אני רואה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לציטוט בכיף,אבל תחשוב על זה,פשוט קראתי עליו חוות דעת גולשים והיה בסדר,ראיתי את הנתונים, שלוש שנים אחריות,אז ככה שאני מאמין שלא יהיו בעיות,אז אם מישהו יגיד לי על איזה תקלה שיש להם אז אני יכול לבטל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...