היסטורית Hwzone! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היסטורית Hwzone!

imac

Recommended Posts

איזה בחור מהאתר של טום (הגרמני) שלח לאורי של בנצ'ים של הפרהליה לפני שמותר היה לשחרר (היה לבחור NDA עם מטרוקס) ואורי פירסם אותם בעמוד הראשי עם קרדיט לאתר חומרה מוביל בעולם (לא רצה לשוף את השם כדאי שלא יהיה בעיות עם מטרוקס).

Kyle מHARDOCP נכנס התסכל ראה את התמונות טען שגנבנו אותץם והפרו את ההסכם.

החלה מריבה ענקית בפורום שלהם (שבעקבותה חסמו איי פיים ישראלים).

bla bla bla.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מציג את זה באור דיי מוזר,

הם חסמו אייפיים ישראליים בגלל שהתחילו להציף את הפורומים שלהם בקללות בעברית.

מנהלי האתר עבדו כמה שעות על לתקן את מה שהמשתמשים האלה עשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלה מריבה ענקית בפורום שלהם (שבעקבותה חסמו איי פיים ישראלים).

הם חסמו איי-פיים ישראליים בגלל שקבוצה של חמומי מוח מהפורום התחילו לעשות שם בלאגן ולפרסם הודעות ספאם וקללות בעברית.

אגב... הרעש הגדול היה בגלל הצורה שקייל רשם את ההאשמות שלו, הוא רשם משהו בסגנון של - "מכיוון שבישראל אין חוק והישראלים מרשים לעצמם לעבור על החוק ,hwzone פרסם את...." (תרגום עלוב ביותר)

וזה דבר שעורר התנגדות וכעס רב עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יימצאו אלה שישמחו על כל הזדמנות להציף פורומים של אחרים (במיוחד אם הם לא יכולים לעשות את זה בפורום הבית שלהם ;))... וזה לא תורם בשום דבר ליחסים בין הפורומים.

אגב, לפי איך שזה נשמע היינו בדרך לתקרית דיפלומטית עם גרמניה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסוח היותר מדויק היה "בגלל שיד החוק לא מגיעה לישראל ושלא אכפת להם..."

ואני לא הצפתי ולא רשמתי שום דבר בעברית מאונגלת,אלא בסך-הכל דרשתי את תגובת קייל לנושא ושיסביר את עצמו,קיבלתי באן והת'רד ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על אירועים הסטוריים בתולדות האתר, יש שני דברים שמעניינים אותי...

1. אם אפשר לקבל לינק או הכוונה לפעם הראשונה שהערנב הופיע בפורום (ענקודר? ;))

2. (בקצרה - שלא יתחילו דיונים של שנים שוב על הנושא הזה!) - האם יש איזושהי התקדמות עם פנדה? משהו קורה בתחום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי פה די בהתחלה (יחסית), נראה לי בתקופה של ה11 בספטמבר פלוס מינוס

הכי אהבתי את תקופת עושקי הקברים בה אי אפשר היה להציע מוצר קטן למכירה בלי לחטוף המון האשמות (אתה קונה את זה בזול מאוד באנשים ואחר כך מוכר את זה לילדים קטנים שלא מבינים כלום במחיר מוגזם, מעלים מס.......). בתקופה זאת גם השתמשתי הרבה בחיים האמיתיים במילה עושק והעשרתי את אוצר המילים שלי. וגם שירי פסח על אליהו העושק.

וגם תקופות הויכוחים על ה"רמאות" של עם השמות של המעבדים

התקופה הארוכה מאוד בה כל אדם שאמר שאינטל זה יותר טוב חטף בראש מכל הפורום עם צרור קללות

אח... היו ימים (לא כמו העמוד של פורום שמתחלף כל יום כמו ברוטר והאנשים שבגללם נוצרו החוקים שלא נותנים לבן אדם לכתוב נושא בלי טענת ספאמר [פורום כללי לפי דעתי הוא מקום שצריך לתת לדבר על הכל, גם על טונה!!!][עיין ערך נושא שלי ב3 בלילה שננעל :lol: :lol: ] )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...