היסטורית Hwzone! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היסטורית Hwzone!

imac

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כאן כבר 10 חודשים ואני לא זוכר שמשהו גדול קרה חוץ משני תרדים גדולים של ספאם תאור.

שאני אומר גדולים זה 90+ עמודים.

ובהתחלה האתר היה הרבה יותר טוב , שאיתה שאלה פשוט אמרו את התשובה בלי כל השטויות שאנשים עושים היום

וקום כל הזמן דיבר על הסלרון שלו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוכר לך מאיפשהו?

אמרת שנמאס לך שקוראים לך ספאמר, ויום אחרי זה אתה פותח ת'רד ספאם שוב.

אתה צריך להוכיח את עצמך ולהראות שאתה כ-ן כותב דברים לעניין, אפילו אם לבנאדם רגיל לא היו מעירים על זה- בהתחשב בהסטוריה שלך, זה שוב ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ספאמר סקרן*

:lol: :lol: :lol: :lol:

אתה פשוט מסרב להבין מה המונח ספאמר אומר מה?

אתה ספאמר ואם אתה רוצה שיפסיקו לחושב ככה אז תפסיק להיות כזה.

בתור צעד ראשון במקומך הייתי מבקש מהמנהלים לאפס את מונה ההודעות שלך בתור צעד לכיוון הטוב להוכיח שאתה לא מעוניין רק בהודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה תאפסו לי אותו עכשיו... עם אתם רוצים... ורק שתדעו שאתם הרסתם את התארד המנהלים!!!!

אתם לא רוצים שאני יהרוס לכם תארד? אל תהרסו את שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיצ'ר מעולה ב-YaBB שמאפשר לראות את X ההודעות האחרונות של משתמש... וזו דרך מצויינת לראות מי ספאמר ומי לא. אני חייב לציין ש-imac השתפר מאוד... אני זוכר את ימיו הראשונים פה שרק חיפש למה להגיב ובשטויות ולאחרונה הוא פעיל לא מעט ותורם. עדיין, אם מסתכלים על הרקורד שלו יש בערך 50% ספאם גם עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו ילדים להרגע...אל תגררו את ההדיון לפסים אשייים מול כולם,מפעמים קודמות כולנו יודעים שזה נגמר רע,IMAC מי כמוך יודע.אז די תנסו לחזור לנושא המקורי וכמו שאני זוכר זה לא אם IMAC ספאמר או לא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי זה מעניין... ואתה מקרוט אל תתערב בכלל אין לך זכות!! אחרי מה שעשיתי בפורום לינוקס!!!! >:(

OMFG, די עם זה כבר, מעניינת אותך ההסטוריה של האתר? יכולת לפנות למישהו שיגיד לך מתי פתחו את האתר, מה אתה עוד רוצה לדעת? מה היתה החדשה הראשונה? מי קיבל את הבאן הראשון? מי היה הספאמר הראשון?מי היה הספאמר המעצבן ביותר? (*שיעול*) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...