מסך נוסף למחשב (LCD) שישמש גם כטלויזיה בעתיד. המלצות ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך נוסף למחשב (LCD) שישמש גם כטלויזיה בעתיד. המלצות ?

moony123

Recommended Posts

למשחב שלי יש יציאת DVI נוספת ...ככה הבנתי.

המטרה - מסך נוסף למחשב שאוכל להשתמש בתור בעתיד.

יש הרבה דברים שאין לי מושג בהם ... מושגים טכנים.. קיצר חשבתי אולי מישהו יתן לי מושג מה לחפש. ???

איזה יציאות/כניסות צריך שייהיה ....רזולוציה הבנתי שלפחות 1024*768 . מה עוד ?

יצתרך לחבר אליו כרטיס .... :bash:

עם או בלי ?

תודה מראש על כל עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב על אפשרות כזאת לעוד מעט. מסך מחשב שיהיה המסך היחיד בחדר שלי, וישמש גם כטלוויזיה לכל דבר המחוברת לממיר של כבלים\לוויין. הדרישות שלי באופן אישי לפחות שאני יעדיף זה מסך לא רחב, באיזור ה-22"-24", 1280X1024, חיבור DVI כמובן, אבל גם חיבור קומפוננט\RCA - שלא תהיה בעיה להשתמש בו גם כטלוויזיה. וכמובן של חברה טובה, מחיר סביר, ואיכות תמונה ותנועה על המסך בהתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב על אפשרות כזאת לעוד מעט. מסך מחשב שיהיה המסך היחיד בחדר שלי, וישמש גם כטלוויזיה לכל דבר המחוברת לממיר של כבלים\לוויין. הדרישות שלי באופן אישי לפחות שאני יעדיף זה מסך לא רחב, באיזור ה-22"-24", 1280X1024, חיבור DVI כמובן, אבל גם חיבור קומפוננט\RCA - שלא תהיה בעיה להשתמש בו גם כטלוויזיה. וכמובן של חברה טובה, מחיר סביר, ואיכות תמונה ותנועה על המסך בהתאם...

קרוב למה שאני רוצה.. לי אין הרבה מקום אז 22 זה נראה לי המקסימום ...

חיבור קומפוננט\RCA > זה מה שצריך כדי לחבר אותו גם לכבלים וגם ללוין ? או שצריך גם חיבורים אחרים .

הבנתי שצריך tuner ? :bash: :s05:

ודי בטוח שאני ירצה שתהיה אפשרות להציג HDTV עליו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...