דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים!

CrossFire

Recommended Posts

אם אתה אומר שזה לגיימרים אז צר לי להגיד לך אבל לא :nono: מתאים לך השם: "מומחה לגרפיקה ותצוגה"

הסיבה שאני כותב תשובות קצרות ללא הסבר למה אני מתכוון, היא שאני רוצה שתגיע לזה לבד.

אם אתה מייד מסיק מסקנות כאלה אז צר לי להגיד לך אבל אתה לא :nono: מבין כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני חודש אבא שלי צפה בערוץ הקניות וקרה לי לבוא מהר כי יש בערוץ הקניות למחשב פשוט מדהים במחיר מציאה של 5000 שקלים בלבד :lol:

הסוכן מכירות בערוץ אמר "מחשב בעל המעבד המהיר והטוב ביותר מבית אינטל" - הוא דיבר על P4 3GHZ :lol:

הוא גם ציין יתרון מאוד בולט - שהמחשב מאוד חזק ויכול להריץ את כל המשחקים החדשים וכל זה ביתרון גדול שהכרטיס מסך הוא ON BOARD ולא תופס סלוט מיותר :lol: והכי גדול היה שבאותו רגע שהוא אמר שמדובר בכרטיס מסך מדהים אני קולט על הצג שהוא מריץ 3dmark03 וה- FPS נמצא על 15 :lol: :lol: :lol:

הכרטיס מסך העלוב שלי גיפורס 5500 מריץ עם פי 2 FPS

ואני קניתי אותו לפני שנתיים בתצורה של AGP

אז אם זה לא נקרה הונאה?! אז מה כן?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודש אבא שלי צפה בערוץ הקניות וקרה לי לבוא מהר כי יש בערוץ הקניות למחשב פשוט מדהים במחיר מציאה של 5000 שקלים בלבד :lol:

הסוכן מכירות בערוץ אמר "מחשב בעל המעבד המהיר והטוב ביותר מבית אינטל" - הוא דיבר על P4 3GHZ :lol:

הוא גם ציין יתרון מאוד בולט - שהמחשב מאוד חזק ויכול להריץ את כל המשחקים החדשים וכל זה ביתרון גדול שהכרטיס מסך הוא ON BOARD ולא תופס סלוט מיותר :lol: והכי גדול היה שבאותו רגע שהוא אמר שמדובר בכרטיס מסך מדהים אני קולט על הצג שהוא מריץ 3dmark03 וה- FPS נמצא על 15 :lol: :lol: :lol:

הכרטיס מסך העלוב שלי גיפורס 5500 מריץ עם פי 2 FPS

ואני קניתי אותו לפני שנתיים בתצורה של AGP

אז אם זה לא נקרה הונאה?! אז מה כן?!

כמו שכבר אמרתי מי שיקח את הקייס הזה לבית-משפט, יכול רק להרוויח הרבה כסף.

אפשר לתבוע אפילו דרך תביעה אזרחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי לעומת זאת לא מתקרב לערוץ הקניות מסיבה פשוטה - כשהוא מרגיש שמוכר משתדל יותר מדי למכור לו מוצר כלשהו, הוא פשוט נהנה לרדת על המוצר הזה כמה שיותר, להראות חוסר התרשמות מוחלט, ולעשות כל דבר שיהיה "אנטי" יחסית להתלהבות של המוכר (בקיצור, להוציא למוכר את הנשמה עד שיקנה ממנו). הוא היה אומר "אם מישהו רוצה לקחת ממני כסף, אני רוצה לגרום לו להזיע קצת... טוב נו, להזיע הרבה" :smile1:

בערוץ הקניות, ל"צערו", אתה לא יושב ומדבר עם המוכר פנים אל פנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאני כותב תשובות קצרות ללא הסבר למה אני מתכוון, היא שאני רוצה שתגיע לזה לבד.

אם אתה מייד מסיק מסקנות כאלה אז צר לי להגיד לך אבל אתה לא :nono: מבין כלום.

אם זה ללא הסבר :nono: אז איך אפשר להבין :nixweiss:

אתה כותב לי "כי זה כן לגיימרים" מה אני אמור להבין שיש לזה המשך או משהו, תלך תמציא תירוצים למישהו אחר, אני לא קונה את את זה....

לפי דעתי צריך להשים את ערוץ 21 בכולבוטק וגם אותך עם זה שאתם משקרים ואומרים שזה לגיימרים.....

שאלה קטנה: אם אני אלך לחנות מחשבים ואני אגיד להם שאני רוצה כרטיס מסך לגיימרים לפי תשובתך הם יביאו לי ON BOARD, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להיות תמימים אתם עושים טעויות ומחפשים את מי להאשים. שמע אם אתה (מצטער על הביטוי) דפוק ולא מבין כלום אתה בא לחנות אומר "תנו לי את המחשב הטוב ביותר למשחקים והזול ביותר" אני במקום המוכר גם הייתי דופק לו משהוא שנראה לך טוב, או בכלל חלקים ישנים שנשארו לי במחסן ומעלה את המחיר באיזה 1000-1500 מהחמיר המקורי, כי ככה אני מרויח עליך. ככה זה עסק ידפקו אותך בכל מקום לא רק במחשבים, מה עם כל הפרוסמות של נגני MP3/4 (ועוד כל מיני דברים) אני קורא הודעות ובוכה "נגן Zox הטוב ביותר בעולם והדק ביותר 12מ"מ!! מנגן הכל כולל רק 1200 ש"ח!!" (כמובן את שם החברה המצאתי עכשיו, כנ"ל לגבי המחיר). ככה זה עסק ינסו לדחוף לך חרא ביותר כסף. הבעיה שלכם (לא של כולכם הכוונה לאלה שלא יודעים מה הם קונים) זה תמימות אתם חושבים כולם נחמדים ואכפת להם מכם, איזה חמודים אתם :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להיות תמימים אתם עושים טעויות ומחפשים את מי להאשים. שמע אם אתה (מצטער על הביטוי) דפוק ולא מבין כלום אתה בא לחנות אומר "תנו לי את המחשב הטוב ביותר למשחקים והזול ביותר" אני במקום המוכר גם הייתי דופק לו משהוא שנראה לך טוב, או בכלל חלקים ישנים שנשארו לי במחסן ומעלה את המחיר באיזה 1000-1500 מהחמיר המקורי, כי ככה אני מרויח עליך. ככה זה עסק ידפקו אותך בכל מקום לא רק במחשבים, מה עם כל הפרוסמות של נגני MP3/4 (ועוד כל מיני דברים) אני קורא הודעות ובוכה "נגן Zox הטוב ביותר בעולם והדק ביותר 12מ"מ!! מנגן הכל כולל רק 1200 ש"ח!!" (כמובן את שם החברה המצאתי עכשיו, כנ"ל לגבי המחיר). ככה זה עסק ינסו לדחוף לך חרא ביותר כסף. הבעיה שלכם (לא של כולכם הכוונה לאלה שלא יודעים מה הם קונים) זה תמימות אתם חושבים כולם נחמדים ואכפת להם מכם, איזה חמודים אתם :\

בגלל קו המחשבה הזה, רמת הצרכנות בארץ ירודה. כי בדרך המחשבה הזאת אתה נותן להם לגיטימציה להמשיך לדפוק את הצרכנים, אחר כך המשווקים מתפלאים למה כולם מעוניינים להזמין מחו"ל.

הגיע הזמן להעמיד את כל החאפרים במקום. ותזכרו את הפתגם הישן, הלקוח תמיד צודק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה בחור, אבל יש לקוחות שאינם מבינים במחשבים ונופלים קורבן, הם מחפשים מחשב למשחקים והם מקבלים כרטיס מסך שבא מאיזה שוק ערבי שקוראים לו בשם עלוב 3D Force..... גם אני נפלתי קורבן אבל זה היה מזמן אז אני לא רוצה שיפלו קורבנות, הם פשוט נצלנים! :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה בחור, אבל יש לקוחות שאינם מבינים במחשבים ונופלים קורבן, הם מחפשים מחשב למשחקים והם מקבלים כרטיס מסך שבא מאיזה שוק ערבי שקוראים לו בשם עלוב 3D Force..... גם אני נפלתי קורבן אבל זה היה מזמן אז אני לא רוצה שיפלו קורבנות, הם פשוט נצלנים! :bash: :bash:

ויש לקוחות שלא מבינים בשולחנות/ספות/נגנים/מיטות/מזרנים/מכוניות/מכשירי חשמל ועוד מלא דברים. אז? מה לעשות זה טבע של האדם אתה תנסה להשיג הכל על חשבון אדם אחר. אחרת אתה לא תשרוד. דוגמא קלאסית כשאתה קונה משהוא ב 5 שקל ומביא למוכר 10 ש"ח והוא מחזיר לך עודף במקום 5, 10 (לא שם לב לא יודע קורה) אתה תבוא ותגיד לו סליחה החזרת לי יותר מידי? רוב האנשים לא יעשו זאת, יש כאלה שכן.

זו דעתי האישית בכל מקרה ויכול להיות שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לקוחות שלא מבינים בשולחנות/ספות/נגנים/מיטות/מזרנים/מכוניות/מכשירי חשמל ועוד מלא דברים. אז? מה לעשות זה טבע של האדם אתה תנסה להשיג הכל על חשבון אדם אחר. אחרת אתה לא תשרוד. דוגמא קלאסית כשאתה קונה משהוא ב 5 שקל ומביא למוכר 10 ש"ח והוא מחזיר לך עודף במקום 5, 10 (לא שם לב לא יודע קורה) אתה תבוא ותגיד לו סליחה החזרת לי יותר מידי? רוב האנשים לא יעשו זאת, יש כאלה שכן.

זו דעתי האישית בכל מקרה ויכול להיות שאני טועה.

יאללה דיבורים כמו חול ואין מה לאכול ! :bash:

מי מרים את הכפפה לתת לערוץ המזורגג הזה בראש ?.

ללכת על ערוץ הקניות למשפט צרכנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה דיבורים כמו חול ואין מה לאכול ! :bash:

מי מרים את הכפפה לתת לערוץ המזורגג הזה בראש ?.

ללכת על ערוץ הקניות למשפט צרכנים

לא צריך להתאמץ כל כך מספיק להביא כתבת מנע ב-YNET גם NRG, זה כבר יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...