קריקטורות אנטי שמיות... של ישראלים! :D - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריקטורות אנטי שמיות... של ישראלים! :D

Judas Iscariot

Recommended Posts

מכיוון שאני חולה הבטתי ללא מטרה במסך עד שנזכרתי בקטע מהסימפסונס שמספר על HaGolem שאומר באחד הקטעים "We call it jewish humour! It's funny because the words are crazy! Meshugana!" אז מכיוון שאני משועמם הלכתי לוויקיפדיה וחיפשתי jewish Humour, אני ממליץ מאוד אגב להיכנס לערך הזה יש שם כמה בדיחות פשוט מעולות :D

כמו כן בערך הנ"ל היה לינק לתחרות הקריקטורות האנטי שמיות הישראלית, מי שזוכר את כל הפיאסקו של ה"קריקטורה" של מוחמד בעיתון דני, ואיך האיראנים אמרו שזה ממש "מעליב" אותם תוך כדי שקריקטורות אנטישמיות מופיעות שם בעיתונים הגדולים באופן סדיר, אז החליט לו יהודון קטן לארגן תחרות של קריקטורות אנטישמיות שמצויירות על ידי יהודים תוך כדי ההכרזה - No iraninas can beat us on our home turf!.

הגעתי לאתר של התחרות ואני חייב לציין - Some of this is pure gold.

כמה דוגמאות לקריקטורות מוצלחות במיוחד:

116357649_2ac7b9e6b3.jpg

121760529_63e9f6e8a5.jpg

116357981_a4503a733a.jpg

לינק לגלרייה המלאה של התחרות:

http://boomka.org/blog/wp-content/plugins/falbum/wp/album.php?album=72057594067999377

Enjoy :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי, לבנאדם שצייר את התמונה הראשונה יש איזה תסביך מיניות מאד קשה, בטח סוטה על... כל הזבל הזה מזכיר לי את השירים של "נקמת עוללים" או איזה להקת פאנק שמאלנית כזאתי אחרת. אבל אין מה להתפלא. היה איזה מרצה באוניברסיטה, יהודי, בקנדה (או ארה"ב, תקנו אותי אם אני טועה) שהיה מכחיש שואה.

התמונה האמצעית מזכירה לי בדיחה.

חייזר אחד נוחת בכדה"א ופוגש בנאדם ואומר לו "שלום, אני חייזר". האיש כולו המום:"מה? אתה חייזר?! ומה? לכולם על הכוכב שלך יש עיניים כאלו גדולות?"

החייזר:"כן, לכולם."

האיש:"ולכולם יש אוזניים כאלו מחודדות?"

האיש:"ועור ירוק-אפרפר כזה גם יש לוכלם?"

האיש:"ושיני ברזל כאלו גם יש לכולם?"

החייזר:"לא, ליהודים יש מפלטינה."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי, לבנאדם שצייר את התמונה הראשונה יש איזה תסביך מיניות מאד קשה, בטח סוטה על... כל הזבל הזה מזכיר לי את השירים של "נקמת עוללים" או איזה להקת פאנק שמאלנית כזאתי אחרת. אבל אין מה להתפלא. היה איזה מרצה באוניברסיטה, יהודי, בקנדה (או ארה"ב, תקנו אותי אם אני טועה) שהיה מכחיש שואה.

אף אחד מהציירים כאן לא מכחיש שואה למרות שיש הרבה קריקטורות כאלה בגלריה, זה הכל יהודים צוחקים על סטריאוטיפים יהודים וקריקטורות אנטישמיות.

אני מצאתי את הציור הראשון מעולה, היהודי לא רק עושה מעשה סדום בערבים או בנוצרים, אלא בשניהם בו זמנית! תוך כדי שהוא מפיל את התאומים! Multi Taksing! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחרות אורגנה ע"י ארט שפיגלמן ולקרוא ליוצר של MAUS מכחיש שואה זה בערך כמו לטעון שאת שונאת כל מה שקשור לפאנק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחרות אורגנה ע"י ארט שפיגלמן ולקרוא ליוצר של MAUS מכחיש שואה זה בערך כמו לטעון שאת שונאת כל מה שקשור לפאנק...

מי דיבר על היוצר של MAUS? דיברתי על איזה מרצה באוניברסיטה בצפ' אמריקה שאינני זוכרת את שמו והוא נפטר לפני משהו כמו 6 שנים.

כשאתה מדבר על MAUS, אתה מדבר על הקומיקס בנושא השואה או שאתה מדבר על הטנק המפלצתי הגרמני, יחיד מסוגו, שנתפס ועומד במוזיאון ליד מוסקווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הקומיקס כמובן, את זאת שאמרה שהתחרות הזאת מזכירה לך מכחישי שואה. כל מה שאני אמרתי זה שארט שפיגלמן הוא הבן אדם האחרון שאפשר להאשים בהכחשת שואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^

מי שזוכר את כל הפיאסקו של ה"קריקטורה" של מוחמד בעיתון דני, ואיך האיראנים אמרו שזה ממש "מעליב" אותם תוך כדי שקריקטורות אנטישמיות מופיעות שם בעיתונים הגדולים באופן סדיר, אז החליט לו יהודון קטן לארגן תחרות של קריקטורות אנטישמיות שמצויירות על ידי יהודים תוך כדי ההכרזה - No iraninas can beat us on our home turf!.

BTW,

http://static.flickr.com/56/109620843_aef71aa17f.jpg

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הקומיקס כמובן, את זאת שאמרה שהתחרות הזאת מזכירה לך מכחישי שואה. כל מה שאני אמרתי זה שארט שפיגלמן הוא הבן אדם האחרון שאפשר להאשים בהכחשת שואה.

אבל... למה?! מילא אם אני עושה קריקטורה על היהודים הצרפתים / חרדים אמריקאים שבאים לשתות/לאכול אצלי בבר בשדה"ת, עושים הזמנה של 200 שקל ושקל אחד לא ישאירו טיפ כי הם קמצני-על, אבל קריקטורות כאלו...? בא לי להקיא, באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...