שאלות בקשר למסכים דקים - והצעה קוסמת - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר למסכים דקים - והצעה קוסמת

shlomi_x

Recommended Posts

שלום לכולם,

האם זה נכון, או שמדובר רק בתפיסה פופולרית ללא בסיס - שמסך דק 15 אינצ' שווה בשטחו למסך סטנדרטי 17 אינצ'?

זכיתי במכרז של אולסייל (בטעות) במסך מחשב 15" LCD/TFT מתוצרת דגם 151S בעלות של 2069 ש"ח.

האם מדובר במסך טוב?

האם המחיר הוא טוב?

נראה לי שאני אוותר על הקניה הזו מכיוון שאני צריך מסך בגודל 17 אינצ' לפחות. במקרה כזה מישהו רוצה לקנות את המסך במקומי?

תודה,

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוא אכן מחיר טוב יחסית לחנויות שמוכרות את הכרטיס ב-2200 עד 2400 בערך.

הרזולוציה המקסימלית של המסך הזה היא 1024 על 768 שזו רזולוציה קטנה יחסית למי שרגיל לרזולוציות יותר גבוהות ככה שאתה לא תוכל להגדיל את הרזולוציה במסך למעל הרזולוציה הנ"ל וזה חסרון דיי גדול.

לפי מה שאני שאלתי פעם באופיס דיפו ( לכו תדעו אם הם מבינים או לא ), המסכים הדקים עולים על גודלם של המסכים המסיביים יותר אבל לא ממש משתווים לגודל מסך מסיבי שהוא במידה אחת יותר גדולה ממנו.

כלומר - מסך דק 15 אינץ' יעלה על גודלו של מסך רגיל ( 15 אינץ' ) אבל לא יגיע לגודל של מסך רגיל בגודל של 17 אינץ' - כלומר הוא משהו באמצע - אבל מי כמוני יודע שאין לי מושג באמת מהן המידות של שני סוגי המסכים אחד כנגד השני.

אני ממליץ לך לקנות מסך כמו ה - SyncMaster 959NF שיש לי.

מסך 19 אינץ' שטוח עם ביצועים ממש מעולים ואני נהנה ממנו כל הזמן.

והוא גם עולה פחות ממה שאתה הזכרת; בזמנו קניתי אותו ב-2000 ומשהו ש"ח אחרי הוזלה מטורפת של מחירו,

עכשיו הוא בטח עולה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך דק TFT/LCD, של 15", קטן בבערך ס"מ ממסך CRT 17" ( בדוק . )

::)

אני אישית, מאד מרוצה מהמסך שלי, הרבה שעות של עבודה באינטרנט ( ואחרי קריאת הכתבה על המעבדים ^_^ ), והעיינים לא מתחילות לכאוב לי .

אגב: LCD 15"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...