עובדות/גיבוב השטויות מהטלוויזיה האיראני& - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדות/גיבוב השטויות מהטלוויזיה האיראני&

rk666

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

There were Muslims, Christians, and Jews - 600,000 altogether. Then, the [Jews] turned the 600,000 into six million

Look, this is why we say we are the Chosen People although we are very few, look how much money we have ;D

ולבסוף: it is forbidden to feed non-Jews

ענק!! :lol:

תודה RK, נכנס למועדפים :xyxthumbs:

טעות שלי, הם החזירו את הבנאדם לעץ (אם הם חושבים שהם בני אדם) אלא שאין להם מספיק עצים בכל איראן ולכן אחמדיניג'אד ושאר הבבונים עדיין הולכים על האדמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את "שלום עכשיו" :pissed:

חלאס כבר עם הדמגוגיה הזאת. העיקר אנחנו מתנשאים על הערבים שהם לא יודעים מה זה דמוקרטיה.

(למי שלא הבין - זה לא שאני אומר כאן משהו טוב על הערבים)

ואני מתייחס בהרבה פחות הומור לכל הדברים האלה שקורים באיראן. זה שאנחנו יודעים שאין מילה אחת בסרטון הזה שקשורה למציאות זה יפה מאוד, אבל האמירות ההן לא מיועדות אלינו. כל השטויות שאחמדינג'אד אומר, והכנס הארור ההוא, והשטויות של הפרופסור פה - לדעתי זה הכל מתוכנן. ההנהגה שם לא טיפשה בכלל והם יודעים טוב מאוד מה הם עושים. אני לא יודע אם הפרופסור המסוים הזה משקר או חושב שהוא צודק (אני אישית מאמין שהוא יודע טוב מאוד מה האמת), אבל יש המוני אנשים ששומעים את זה בשקיקה ומאמינים לכל מילה.

ולפני שתזלזלו:

זוכרים את הפוגרומים במאה ה-19 ותחילת ה-20? גם שם ההמונים הולהבו ע"י שקרים לא רחוקים מאלה. גם שם נאמרו שקרים ושטויות. זה שינה משהו?

ודבר אחרון - תתפלאו מאוד כמה אנשים בעולם נתקלו בפרוטוקולים של זקני ציון. יש אנשים בכל מיני מקומות ששונאים בגללם יהודים למרות שלא נתקלו בחייהם אפילו ביהודי אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...