dell 2007WFP, היכן אפשר לראות בתצוגה? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dell 2007WFP, היכן אפשר לראות בתצוגה?

boim

Recommended Posts

למרות שה LG משתמש ב TN, ל 20 אינטש של LG יש זמן תגובה של 5 מילי שניות, בניגוד ל 16 של ה 20 אינטש, ול יש גם ניגודיות הרבה יותר גבוהה

16 פשוט נראה לי יותר מדי למשחקים

אז ה שהוא 16.2 מיליון צבעים לא יהיה אידיאלי לעבודות גראפיות, והדל כן יהיה מתאים, האם יש הבדל במשחקים ובסרטים בגלל שה TN מספק רק 16.2 מיליון צבעים? (למשחקים אני כמעט בטוח שלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן התגובה GTG של הדל 24" הוא 6ms, ורשום באתר שלהם

זמן התגובה של הדל 20" הוא 16ms, ולא רשום איזה, אז סביר להניח שהם פשוט לא רושמים שזה GTG, אך אם תראה אתר בו יש יותר פירוט בבקשה תגיד לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון, ה LG הוא אומנם מסך TN, אך יש לו 16.7 מיליון צבעים, טעיתי מקודם.

עכשיו מה לדעתכם יותר טוב, פנל TN (הדגם של LG ספציפית) או פנל Active Matrix (הדגם של ספציפית)

שניהם די דומים, אך ל יש מפרט יותר טוב... מה מציעים?

עריכה: מעט מחקר ומסתבר ש Active Matrix זה שם כללי, והדל 20" משתמש בפנל מסוג S-PVA, ומסתבר שהפנל שה משתמש בו - TN, יותר טוב

אבל שוב, יכול להיות שרויזיות חדשות של הדל משתמשות בפנל אחר, אולי אפילו יותר טוב מה TN...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל. תנסה לקרוא שוב את הסטיקי.

ל-LG פאנל TN+F. זהו פאנל בעל 6BIT. זה שיש לו 16.7 מליון צבעים זה עוד לא ברור אם זה עובדה או פיקציה, גם פורומים בחו"ל אינם יודעים את התשובה לבטוח. יכול להיות שהוא סוג של 6BIT עם DITHERING חדש. שוב- עוד לא ברור.

ה- משתמש בפאנל S-PVA ועדיין בכמה מן המסכים ב- S-. שני המסכים הללו בעלי 16.7 מליון צבעים, ולכן בעלי איכויות צבע טובות יותר מה- ב-100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

אם ל יש רק 16.2 מיליון צבעים, האם זה יפריע רק למעצבי גרפיקה, או האם משחקים / / משהו אחר? גם יראו פחות יפים?

לי יש מסך עם 16.2 מיליון צבעים ומעולם לא ראיתי מסך עם 16.7 מיליון צבעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...