המשחקים שלכם יצאו מהמסך ויהיה עומק למסך שלכם בכמה שקלים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים שלכם יצאו מהמסך ויהיה עומק למסך שלכם בכמה שקלים

orpa

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טעות שלי יש דרייור שנקרא Wicked 3D שתומך גם ב-ATI אבל אני חושב שהוא רק למשקפי LCD, אני לא יודע בדיוק איפה מורידים אותו גם אבל אם תמצאו תכניסו את הלינק לאנשים אחרים בבקשה ודרך אגב הוא תומך גם בכרטיסי אבל לא ניסיתיח אותו. :'( ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צריך להכין, יש לי כבר :D

היה ליפני 6 שנים בערך בדודו טופז כמה סרטונים בתלת מימד.. היה בכל הסופרים לקנות את המשקפי ירוק-סגול האלה, שמרתי אותם מאז

מוריד עכשיו ת'דרייבר.. אגב, יש משקפי מיוחדות כאלה שמחברים מתאם בין המסך לכרטיס מסך, מרכיבים אותן, וזה ממש 3D, נראה איך הדרייבר הזה עושה ת'עבודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הדרייבר.. אבל זה פשוט לא עובד, אני רואה את הכחול והאדום עדיין. ניסיתי גם את התוכנית בדיקה, אין בכלל, רק מסך מפוצל כזה לירוק ואדום.

המשקפיים הם יותר סגול וירוק, אבל הירוק הוא בדיוק כמו שהדרייבר עושה - ועדיין אני רואה אותו.. למישהו יש רעיון? (חוץ מלקנות עיניים חדשות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתכוון במסך מפוצל?

יש לי את התוכנה וזה משכפל קצת רק עצמים לא את המסך והצבעים אמורים להיות ככה, ואם לא עובדות לך המשקפים

של דודו תנסה את משקפי האדום-כחול אולי הם יעבדו לך יותר טוב. ודרך אגב, אין ברירה חייבים להרוס את הצבעים בתמונה

כדי שיהיה תלת-מימד במשקפיים האלה. אתה רוצה תלת-מימד עם איכות? קנה את משקפי ה-LCD שעולות 70 דולר! ותאמין

לי הם נותנות תמונה באיכות רגילה לחלוטין אבל אפילו להם יש בעיה-Ghosting שזה שכפולים בהירים מאוד שלפעמים

רואים בתמונה דרך המשקפיים! דרך אגב איזה מסך יש לך? אני לא בטוח שזה עובד על מסכי LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו למי שלא הצליח לראות טוב עם המשקפיים שלו!

אפשר להגדיר צבעי סינון, כלומר את צבעי העדשות של המשקפים שלך.

ברירת המחדל היא תכלת ואדום- שזה גם מומלץ.

לא לשכוח:

עין שמאל-אדום

עין ימין-תכלת

תיכנס לזה ע"י לחיצה על מאפיינים נוספים ואז על כרטיסית Anaglyph.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שכל ההגדרות הם ברג'יסטי..

אם יש כאן מישהו שהשינוי צבעים עובד לו, אני אודה לו מאוד אם הוא יוכל לשנות צבעים ולבדוק איפה זה כותב את זה ברג'יסטי, כי עד שלא משנים הערך לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס יש לך ואיזה גרסת דריוורים של יש לך?(לא גרסת הסטריאו שהיא צריכה להיות 30.87)

לי יש 2 MX של וזה עובד מצוין בלי שום בעיות.

תיכנס לגורו 3D. יש שם כתבה מלאה על 2 משקפי LCD ומשקפי יקרים לגמרי לא מותאמים למשחקים.

יש שם השוואה בין משקפי LCD יקרות לבין משקפי כחול אדום זולות, ויש שם גם גרפים שמתארים את הנקודות של

משקפי ה-LCD ב-. המחשב שלכם צריך לייצר פי 2 וגם לחשב בדיוק איך כך שיוצא שזה מאט את המחשב קצת אז שם

באתר הם בדקו עם הדריוור לא של אומנם אלא Wicked3D שתומך גם ב-ATI וגם ב- אבל לא נראה לי שיש

כמעט הבדל, בקיצור, יש שם גרפי נקודות ב- עם סטריאו, סטריאו+אוברקלוקינג וללא סטריאו.

התוצאות עם ובלי סטריאו בעלות הפרש מאוד גדול! למשל לי יש משקפי LCD ממוצעות שקניתי באנטרנט מ-EDIMENSIONAL,

פנטיום 3 800MHZ ו- 2 MX ובמקום 1300 נקודות אני מקבל איתם רק 700!!!! שמעתם? אבל תופתעו לדעת

שאני לא מרגיש בשום הבדל. אני נהנה מאוד מהמשקפיים שלי ואם גם אתם מעוניינים כנסו לאתר של Edimensional.

70 דולר לחוטיות(בסדר גמור חוט ענקי)+30 דולר ל-FEDEX עד שלושה ימים זה אצלכם בבית+30 דולר מכס=600 שקל!

מלא כסף אבל שווה את זה. רוצים כתבות וידאו על החוטיות שלי ועל האלחוטיות בדיוק כמו שלי- יש פה באתר הזה:www.3dgameman.com

האתר הרשמי של החברה שלי הואWWW.EDIMENSIONAL.COM

אין כמו משקפי של LCD איכותיות!!! 8) 8) ;D ;D :D;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...