תפסו את בני סלע בנהריה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפסו את בני סלע בנהריה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ידוע לי שהחברה היא זאת שיוצרת את המפלצות הכי גרועות (ראה ערך Karl Panzram), לכן, כל המטומטמים שמדברים עכשיו על שיקום של אנסים ופדופילים צריכים לדעת שלטפל בהם צרייך לפני שהם פוגעים. איך ייתכן שאנס בבית סוהר מקבל טיפול פסיכולוגי/אטרי אבל הקורבן שלו נופל בין הכסאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם , צריך לטפל בהם לפני כדי למנוע מהם להגיע למה שהם הגיעו.

אבל מה עושים עם אנסים ? הורגים אותם ? שמים אותם בבידוד כל החיים ?

לא עדיף לטפל בהם ? כדי שיוכלו לעבור שיקום ולחזור לחיים רגילים ?

וזה עובד להפך , בנני סלע בכל ה6 שנים שלו בכלא אף אחד לא טיפל ,

ולקורבנות שמדווחות על האונס שלהן , יש מרכז סיוע לנפגעות מינית וטיפול כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם , צריך לטפל בהם לפני כדי למנוע מהם להגיע למה שהם הגיעו.

אבל מה עושים עם אנסים ? הורגים אותם ? שמים אותם בבידוד כל החיים ?

לא עדיף לטפל בהם ? כדי שיוכלו לעבור שיקום ולחזור לחיים רגילים ?

וזה עובד להפך , בנני סלע בכל ה6 שנים שלו בכלא אף אחד לא טיפל ,

ולקורבנות שמדווחות על האונס שלהן , יש מרכז סיוע לנפגעות מינית וטיפול כמובן.

תעשה לי טובה עם כל התייפיפות הנפש הזו... הזבל הזה הוא אנס סדרתי, ושלא תטעה לחשוב שהוא רק אנס (כאילו שזה לא מספיק ...),

הוא גם התעלל קשות בקורבנות שלו והרביץ להם עד עילפון חושים, מעניין לי את התחת הילדות העשוקה שלו, ואני לא מבין למה אתה מרחם עליו בכלל.

אני ממש לא מוכן לקחת את הסיכון שהוא יאנוס את חברה שלי או את אחותי ברחוב אחרי שהוא "ישוקם" ויחזור "לחיים רגילים".

אתה מוכן לקחת כזה סיכון? אתה מוכן שכספי המיסים שלך ילכו על מעקבים צמודים לוודא שהוא לא סוטה (:P) מדרך הישר? כי אני ממש לא .

מצידי שירביצו לו עד מחר, ושידחפו לו את מיטת הכלא חלק אחר חלק לאיפה שהשמש לא זורחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר פה על מקרה ,

שהאדם רע מטבעו , ואנס נשים בשביל הכיף שלו.

כנראה שהילדות שלו או משהו כזה הוביל אותו להגיע לזה ,

וגם בפעם הראשונה הוא רצה להתפס , הוא לא המשיך לברוח ונתן לשוטרים לתפוס אותו.

וגם עכשיו שהוא בא למשפחה שלו עם פרחים , הוא הראה שיש לו רגש

ועשה פעולה שסיכנה אותו.

אני לא אומר שישחררו אותו ,

אבל לא עדיף שיטפלו בו נפשית ב30 שנה שיש לו בכלא ?

מאשר לתת לאסירים לדקור אותו..ולשוטרים להשתלח בו ?

30 שנה..של בידוד..הוא בטח עוד יגיש עתירה לבקשת עונש מוות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה עם כל התייפיפות הנפש הזו... הזבל הזה הוא אנס סדרתי, ושלא תטעה לחשוב שהוא רק אנס (כאילו שזה לא מספיק ...),

הוא גם התעלל קשות בקורבנות שלו והרביץ להם עד עילפון חושים, מעניין לי את התחת הילדות העשוקה שלו, ואני לא מבין למה אתה מרחם עליו בכלל.

אני ממש לא מוכן לקחת את הסיכון שהוא יאנוס את חברה שלי או את אחותי ברחוב אחרי שהוא "ישוקם" ויחזור "לחיים רגילים".

אתה מוכן לקחת כזה סיכון? אתה מוכן שכספי המיסים שלך ילכו על מעקבים צמודים לוודא שהוא לא סוטה (:P) מדרך הישר? כי אני ממש לא .

מצידי שירביצו לו עד מחר, ושידחפו לו את מיטת הכלא חלק אחר חלק לאיפה שהשמש לא זורחת.

עוד 30 שנה בערך הוא משתחרר ואז מה תעשה? הרי כרגע אתה לא מוכן לתת לו טיפול ולא מוכן להתעסק בשיקום שלו כל עוד בכלא אז אל תתפלא אם השיטה שלך תפגע באנשים הלא נכונים... שים לב שאתה לא יכול להאריך את תקופת המאסר שלו אם הוא לא יעשה כלום מהיום ועד השחרור שלו ככה שבסופו של דבר הוא ישתחרר בין אם תרצה או לא. אולי עוד כמה שנים תבין שהשיטה לצמצום הפשיעה היא מניעה יחד עם שיקום של הפושעים ולא ענישה מחמירה והשפלה של הפושע, מה שיוסיף ליצר הנקמנות שלו ויחזור אל כולם בבומרנג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3337764,00.html

עוד כתבה על התפיסה שלו.

זו לא כתבה על התפיסה שלו, זה נסיון נואש של איזו מטומטמת (שהיא בטח גם לסבית ו/או פמיניסטית) לזכות בקצת צומי ולהכנס עוד קצת במשטרה.

די כבר לזיין את השכל על זה שהוא מסכן ושהוא בכה ושהשוטרים חייכו, את מי זה מעניין? הבן אדם אנס סדרתי, הוא נתפס ונכלא - מה לעזאזל הוא ציפה שיקרה? שיכינו לו קפה ועוגה כל בוקר? אז הוא ברח, תפסו אותו - ופתאום בגלל שהוא התחיל לבכות כולם התחילו לרחם עליו. כאילו, WTF??

שיאכל את הדייסה שהוא בישל! אולי נתחיל לרחם עכשיו גם על רוצחים שמרצים עונשי מאסר עולם? "אבל הם בני אדם!!!1"

אפשר לחשוב מה כבר קרה, כולה הוציאו אותו מתחנת המשטרה, הכניסו לניידת, הוציאו מהניידת, הכניסו לתחנת משטרה אחרת. וואו, ממש לינץ' ורמיסת זכויות אדם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו כתבה שעוסקת על היחס שהוא קיבל בתפיסה שלו.

מה השוטרים הסתומים האלה מאושרים מעצמם? המשטרה נתנה לו לברוח ולהיות חופשי במשך יותר משבועיים, לא אף אחד אחר. רואים בתמונות באופן ברור מאד שהשוטרים מחזיקים אותו בכוח כדי שהצלמים יוכלו לצלם אותו - וכן, זה מאד מפריע לי. אני לא מרחם עליו, ולא מעניין לי ת*** שהוא בכה וזה יכול להיות כל אחד אחר, אבל ההתנהגות של המשטרה היא לא ראויה.

עריכה:

באמת שאני לא מבין מה הקשר לנושא זה שהכותבת היא אולי לסבית/פמניסטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כשאסיר מגיע לבית משפט לא מצלמים אותו? בני סלע הוא אסיר נמלט מסוכן וכל הכבוד למשטרה שהיא תפסה אותו - זה שהיא נתנה לו לברוח זה מחדל, אבל כן - מגיע להם קרדיט על זה שהם תפסו אותו. זה לא פשוט למצוא בן אדם אחד במדינה שלמה ויש להם סיבה להיות גאים בעצמם, בדיוק כפי שהייתה להם סיבה כשהם תפסו אותו בפעם הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאסיר מגיע לבית משפט, מצלמים אותו תוך כדי שהוא הולך או שהשוטרים מחזיקים אותו בכח בזמן שהוא בוכה ומחייכים למצלמות?

לא מגיע להם קרדיט על כלום. זה לא איזה עבודת מודיעין שהם עמלו עליה כ"כ קשה שהובילה לתפיסה שלו, סה"כ מקריות. הם ביצעו את העבודה שלהם, לא מגיע להם קרדיט מעבר לעובדה שהם ביצעו את מה שהם היו אמורים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...