תפסו את בני סלע בנהריה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפסו את בני סלע בנהריה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הם כבר רוצים שהוא יענה?

-"בני אחשלו גיבור למה ברחת?"

-"ואללה היה קשה, היה יום חם, השוטר אמר לי להביא בקבוק מים מהאוטו אבל לא מצאתי את האוטו, התחלתי ללכת, חיכיתי לכם, מה לקח לכם כל כך הרבה זמן?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגעיל לראות כמה אבות יש להצלחה עלובה , כמה צביעות , איך המחדל מלפני שבועיים נשכח כל כך מהר

כמה הגזמה של המשטרה והתקשורת כאילו חיסלו את כל הפשע בישראל

בעיני מלחמות הכנופיות של הפשע המאורגן הרבה הרבה יותר מסוכנות מאיזה אנס נמלט , מסוכנות בכמה סדרי גודל

שיקחו את ה- 2000 שוטרים שהוציאו כדי לתפוס את ה-סלע העלוב הזה

וישתמשו בהם כדי לתפוס פעם אחת ולתמיד את האברג'ילים, האלפרונים והמולנרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסריט האימה של המשטרה : עוד יתברר להם שסלע היה אחראי לרצח ואינוסה של הנערה תאיר ראדה , מעניין אם גם אז הם ימשיכו לחייך ולטפוח לעצמם על השכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגעיל איך שהשוטרים הציגו אותו לראווה. הוא כבר ייענש, שייתמקדו בעבודה שלהם במקום להתרברב על כלום.

זה עוד כלום מהקמפיין שיעשו ממנו.

נ.ב- איזה ביס הוא נתן ביד של השוטר :screwy:

Resize-of-_MG_8774_wa.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי את מה שעשו לסדאם חוסיין שתפסו אותו

אם ראיתם את השידור של ערוץ 10 זאת פשוט בדיחה... מתקשרת איזו אחת שאומרת שהיא ראתה אותו ושהיא תסביר להם בדיוק מה היה ומה הלך איתו, אז הפוסטמה מתקשרת ואומרת לערוץ:"אהה כן... אני בדיוק הייתי עם האוטו שלי וראיתי את בני סלע נוסע אחורה כשהוא ראה את המחסום... (שתיקה למשך 10 שניות בערך)" ואז המנחה שואל:"כן אנחנו איתך ספרי לנו מה עוד ראית?" והפוסטמה:"אה וזהו..." אז שומעים את הכתב כזה מופתע מהטימטום שלה ואומר:"אהה כן אלה היו עוד עדויות של אזרחית אהה.. שראתה את רכבו אהה... טוב" חחחחחחחח

אה ואני שונא את הארהל'ה הזה מערוץ 22!! הטיפש הזה יושב לו באולפן ולא יודע כניראה שיש דיליי בינו ובין הכתב שבשטח והכתב שטח שואל איזו שאלה וארהל'ה הזה אומר לו לשאול את אותה שאלה שהוא שאל עכשיו!! גם פעם צחקו עליו בגלל זה, לא יודע אם שמתם לב לזה אבל זה תמיד קורה לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...