לא מצליח לעשות O/C לכרטיס מסך שלי (R8500). - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעשות O/C לכרטיס מסך שלי (R8500).

Bug2000

Recommended Posts

הורדתי את ה RADEONATOR 2 מהאתר HWZONE וכשאר אני מדליק אותה יש הודעה כזאת :

" Cannot connect to r6probe, overclocking (and startup overclocking) will be disabled"

ואני לא יכול לשנות את המהירויות לא של הליבה ולא של הזכרונות וזה אפילו לא מראה לי את המהירויות הסטנדרטיות של הכרטיס .

מישהו יודע מה הבעיה ?! :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את גירסת ה-LE של התוכנה.

Overclocking Software Update: המלצה.

אז ככה, התוכנה - Radeonator LE 1.2 עובדת נפלא.

פשוטה עד כדי בכי, ממש כמו שאני רוצה.. בלי טוויקים מיותרים.

לחולי הטוויקים יש את הגרסה הרגילה Radeonator 2, אשר גם היא תומכת בכל סדרות הרדאון לדורותיו.. רק שהיא עשירה במיוחד בפיצ'רים.

כרגע אני עומד על: 364/330.. המארז שלי קפוא.. וחרישי.. הבעיה היא כמובן עדיין במגע בין הליבה לוולקנו, היא תפתר בהקדם כאשר קודקוד יעביר לי את דפי הנחושת.

בבקשה מספר לכידות מסך מהתוכנה-

RadLE2.jpg

Rad2_OC.jpg

Rad2_Tweaks.jpg

אתר הבית להורדת התוכנות.

אני מקווה כי בקרוב הם יצטרפו לאגף ההורדות של האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי O/C בעזרת התוכנה POWERSTRIP כי היחידה שעבדה, העלתי מ 274/274 ל- 288/288 ויש לי ירידה של 1000 נקדות ב :bash: כל הזמן התוצאה של ה קופצת לי קיפיצות לא יאומנות אני לא יודע מה לעשות ... לא עברתי עוד את ה מקסימום שהגעתי היה 7800~

למישהו יש רעיון מה הבעיה ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא חם ... והוא עובד יציב ... שיחקתי שעתיים ב NFS 6 ולא היו בעיות עם כבר אני מדבר על ה NFS6 אז הוא לא עובד לי חלק במשך כל המשחק הוא מקרתע אפילו אם אני שם 600*800 :-[ החרא הזה כבר עולה לי על העצבים .... :AR15:

עריכה: שחכתי לציין שהירידה של ה 1000 נקודות לא נגרמת על ידי ה O/C אלא מתי שאני מפעיל את ה WBUFFER ותמיכה במאגר Z של 2 סיביות . אבל כשאני מבטל את ה WBUFFER והתמיכה במאגר Z אני עדיין מקבל ציון נמוך מאוד 7200~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבתור אחד שמשתמש ב 8500 RETAIL BBA

בדיוק שנה! אני מאוד מרוצה ממנו

הוא סוחב לי כל משחק על רמה גבוהה של 1280X1024 ב HIGH DETAIL

ואני מאוד מרוצה מהכרטיס והגעתי איתו ל ציון של 8008 נקודות ללא O/C

בסה"כ כרטיס שווה כל שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...