התלבטות קשה: למכור את ה-GF4Ti או להשאיר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה: למכור את ה-GF4Ti או להשאיר?

imac

Recommended Posts

שלום לכולם...

לפני חודש וקצת קניתי את הכרטיס הזה... אבל בגלל שאני כבר לא משחק הרבה , עם כבר אז MaxPayne ש-VooDoo3 מפעיל אותו חלק... רוצים לקנות אותו ממני ב-860 שקל (והם יודעים שהוא עבר OC) אני יכול להשיג Gf2Ti של הרקולס ב-60 ש"ח לכן ישאר לי 800 ש"ח ואני יוכל לקנות דברים שימושיים יותר מזה... (לוח M חדש...)

אז כדאי או לא...? ובבקשה חברה תשובות רציניות.

בתודה מראש imac!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם...

לפני חודש וקצת קניתי את הכרטיס הזה... אבל בגלל שאני כבר לא משחק הרבה , עם כבר אז MaxPayne ש-VooDoo3 מפעיל אותו חלק... רוצים לקנות אותו ממני ב-860 שקל (והם יודעים שהוא עבר OC) אני יכול להשיג Gf2Ti של הרקולס ב-60 ש"ח לכן ישאר לי 800 ש"ח ואני יוכל לקנות דברים שימושיים יותר מזה... (לוח M חדש...)

בתודה מראש imac!

בזבוז כסף מטורף, פשוט זריקת כסף לאויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם...

בתודה מראש imac!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amd xp 1600+

epox 8k5a3+ kt333

micron 256mb ddr333

quantom fireball 30gb 7200 rpm

triplex geforce 4 ti4200 128 mb

hercules gamesurround fortissimo 7.1

cdrw scsi 8/4/32

altec lansing atp-5

יש לך חדש לגמרי, ואם משהו בו לא טוב, יש אחריות!

אני חושב שחבל להתעסק עם החלפות עכשיו, במיוחד כאלה שתצטער עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IMAC - גם ככה התרד הזה הוא על גבול חוקיות הפורום ! אני נוטה לאחר הכרות קצרה איתך לתת לך את האמון שלי שזה יהפוך

לקרקס מכירות !

ראו הוזהרתם .

ולעניין - תשאיר את הכרטיס אצלך כי כמו שאומרים עוד חודשיים כבר ה G2 לא יסחוב כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...