ממה אתם הכי פוחדים??? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממה אתם הכי פוחדים???

free fraek

Recommended Posts

:lol: :lol:

דריה למה את לא פטריוטית שכזו, תקחי מאלינה דוגמא 8)

(אה כן, שכחתי להזכיר שמשרד הפנים הדפוק הזה מסמן גם אותי כחסר לאום ובעל סטאטוס א'5, ולכן מה שנכתב מעל נכתב בציניות גמורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: :lol:

דריה למה את לא פטריוטית שכזו, תקחי מאלינה דוגמא 8)

[size=8pt](אה כן, שכחתי להזכיר שמשרד הפנים הדפוק הזה מסמן גם אותי כחסר לאום ובעל סטאטוס א'5, ולכן מה שנכתב מעל נכתב בציניות גמורה)

בינגו. חוצמזה, אני ריאליסטית. הערביםים הולכים להשתלט גם על אירופה ונשאר לנו לסמוך רק על הודים וסינים שגם לא סובלים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקום בבוקר ולגלות שאוסף הANIME שלי נעלם

האוסף שלי עבר את קו ה 0.6T !!!! (ולמי שלא יודע מה זה T תתבישו, 1T=1000G. משמע יש לי אוסף של 600 ג'יגה אנימה)

לקח לי יותר מדי זמן לאסוף את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינגו. חוצמזה, אני ריאליסטית. הערביםים הולכים להשתלט גם על אירופה ונשאר לנו לסמוך רק על הודים וסינים שגם לא סובלים אותם.

את מעריכה יותר מדי את הערבים. אין להם יתרון מספרי על העולם, אין להם יתרון איכותי (מבחינת ידע צבאי) על העולם, אין להם יתרון טכנולוגי ואין להם בריתות חזקות כמו של העולם המערבי (הסונים שונאים את השיעים כמעט כמו ששניהם שונאים את , ולעומת זאת כל מדינה באירופה תעזור לכל מדינה אחרת - אני לא רואה מצב שבו אם צרפת מותקפת ארה"ב, בריטניה וגרמניה לא יוצאות להגנתה). וכמו שגם אמרתי, גם הסינים וההודים חזקים על הערבים מכל הבחינות כמעט (ואפשר להוסיף להם את תאילנד,יפן,אוסטרליה,סינגפור, וויטנאם, ניו-זילנד וכל האזור), והם מאוד מאוד אוהבים את הכסף של אירופה וארה"ב, ולכן הם מאוד ירצו לשמור על, מבחינתם, התרנגולת שמטילה להם ביצי זהב (או שכח הקניה שלה כ"כ גדול שבדרך היא הופכת את סין והודו למעצמות על מטורפות). את פסימסטית. האסלם vs העולם זה לא קרוב להיות כוחות, משום בחינה שהיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מעריכה יותר מדי את הערבים. אין להם יתרון מספרי על העולם, אין להם יתרון איכותי (מבחינת ידע צבאי) על העולם, אין להם יתרון טכנולוגי ואין להם בריתות חזקות כמו של העולם המערבי (הסונים שונאים את השיעים כמעט כמו ששניהם שונאים את , ולעומת זאת כל מדינה באירופה תעזור לכל מדינה אחרת - אני לא רואה מצב שבו אם צרפת מותקפת ארה"ב, בריטניה וגרמניה לא יוצאות להגנתה). וכמו שגם אמרתי, גם הסינים וההודים חזקים על הערבים מכל הבחינות כמעט (ואפשר להוסיף להם את תאילנד,יפן,אוסטרליה,סינגפור, וויטנאם, ניו-זילנד וכל האזור), והם מאוד מאוד אוהבים את הכסף של אירופה וארה"ב, ולכן הם מאוד ירצו לשמור על, מבחינתם, התרנגולת שמטילה להם ביצי זהב (או שכח הקניה שלה כ"כ גדול שבדרך היא הופכת את סין והודו למעצמות על מטורפות). את פסימסטית. האסלם vs העולם זה לא קרוב להיות כוחות, משום בחינה שהיא.

אני לא מעריכה אותם, אני מדברת בצורה דמוגרפית. כרגע הם מהווים חמישית מאוכלוסיית העולם (מוסלמים בכלל, לא רק ערבים). ב-50 השנים האחרונות אוכלוסיית הנוצרים גדלה ב-47%. אוכלוסיית הבודוהיסטים ב-63%. אוכלוסיית המוסלמים לעומת זאת ב-235%. אוכלוסיית היהודים לעומת זאת הצתמצמה ב-4%. נראה לך שמישהו יכול על הרחם והסבלנות המוסלמית? האיסלאם נגד העולם זה באמת לא כוחות, אלא שאף אחד לא מודע לאיום וכשכולם יתעוררו עלול להיות מאוחר מדיי, האדישות היא הסכנה האמיתית. בעוד 60 שנה ברוסיה (!!!) יהיה רוב מוסלמי. אפשרי שגם באנגליה וצרפת. אם יצרפו את תורכיה לאיחוד האירופי, זה רק מקרב את הסוף שלה ולברלין יקראו יום אחד איסלאמיסטאן (או שרגע, הם שמרו את השם הזה ללונדון...). נראה לי שקצת סטינו מהנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הרבה חפרתם ... בכל מקרה , הפחד שלי לאחרונה זה שושנת יריחו , מין ייצור כזה

שיושב באיזור של הבסיס שלי (קציעות) ועקיצה שלו זה צלקת לכל החיים , זה גם מתנפח וניהיה מגעיל וכו' ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...