בקשר לפטור ממסדרים(כנסו ותבינו) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לפטור ממסדרים(כנסו ותבינו)

משתמש כבד

Recommended Posts

אני לומד בבית ספר צבאי (מעלה אדומים) ובכל סוף יום יש לי מסדר.

המדריכה שאחרית עליי חופרת יותר מדי ותמיד אני מגיע הביתה איזה רבע שעה מאוחר יותר...ולפעמים שאני צריך ללכת לשיעור נהיגה

או משו כזה אני מאחר... איך אני יכול להוציא פטור ממסדרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תקבע את הסידורים שלך בזמנים שמאוחרים ברבע שעה מהנוכחיים וככה לא תאחר? :s07:

כיאילו לא יכלתי לעשות את זה עד עכשיו....זה פשוט מעצבן שהיא חופרת לנו יותר מדי ואני מגיע לעבודה/בית/שיעור נהיגה

יותר מאוחר ממה שהייתי אמור להגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על פטור מעמידה בשמש, ועל עוד אלף סוגים, אבל פטור ממסדרים עוד לא שמעתי.

בטח אתה נצנץ אז היא אוהבת להיטפל אלייך.

זה לא קשור רק אלי, זה לכל הכיתה....

היא חושבת שאנחנו וכל הזמן חופרת לנו שאולי יום אחד אף אחד לא יאחר ויבוא מצוחצח(בנעליים) וכאלה דברים...

וד"א זה לא פנימייה זה ביצפר רגיל ומשתחררים כל יום לבית רק שהוא קשור לחיל האוויר ואנחנו על מדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרגל.

וזה באמת טעות ללכת ללמוד בפנימיה או בצפר צבאי כזה.

במילא יש לך שלוש שנים להיות עם מדים ונעליים מגעילות.

אנשים שלומדים בביצפר אמרו לי שזה חרא של ביצפר אבל הלכתי בגלל שרציתי מגמת אלקטרוניקה וקרוב לבית...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר אתה עוד בסדר, אני בפנימיה צבאית (אני עכשיו בגימלים) ולא סתם פנימיה אלה בתוך בסיס ככה שיש לנו הכל מהכל כולל הכל שזה החש"צ שזה הדרגות שזה המקומות שמותר ואסור ומה לא.

אותך משחררים רבע שעה אחרי? אז אני ביום חמישי מסיים ללמוד ב12:10 יוצא לבית ב13:30 וזה במקרה הטוב אם יש לי שעות ביציאה אז בכלל אין מה לדבר.

והמפקדת שלך צודקת שהיא חופרת לך אולי יום אחד מישהו באמת לא יאחר? זה משמעת צבאית מה ציפת שהיא תחליק את זה, אין מה לעשות בחפיף כבר השתלטת על צה"ל עכשיו מה שצריך זה שלא יתפשט, תאמין לי אני שמח לשמוע שהמפקדת שלך לא מחפפת וגם אותי לפעמים זה מרגיז ואני יודע על כמה מפקדים שמחפפים אצלנו והכל עושים בעצלנות ובקלילות ראש.

ד"א ניסת לדבר על זה עם המפקדת? פשוט לומר לה שלכולם יש לו"ז צפוף והשיחות שהיא עושה באמת לא עוזרות ולא מעניינות אף אחד ובלי להעליב זה מיותר, תגיד לה את זה ככה מה היא יכולה לעשות כבר? מקסימום ביזבזת לה 10 דקות מהחיים ואו שחסכת לך הרבה מאוד דקות או שביזבזבת לך 10 דקות-שווה את המאמץ ואם תיהיה בן אדם רציני ותבוא אליה בשיא הרצינות אני בטוח שהיא תקשיב אם לא יש מעליה ומעל מעליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...