האייפוד (כמו אלה שכיכבו במפגש החומרה) שאלות ותשובות. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האייפוד (כמו אלה שכיכבו במפגש החומרה) שאלות ותשובות.

ice2k

Recommended Posts

הממ... קודם כל, אם אתה עדיין אומר שהוא הנגן הכי מתקדם, אז אתה לא קראת את הת'רד. סקורפיון לא נחשב, הוא לא מכיר שום נגן אחר, בניגוד אלי. עכשיו סעיף סעיף.

גם ארקוס חברה לא קטנה, גם בארקוס, למי אכפת? / גם את הארקוס, גם בארקוס, גם בארקוס, עשה לי טובה, גם בארקוס, גלגלת - כל הכבוד לאפל- תראו מה העיצוב שלהם עושה לאנשים, ביקורות - נגיד, הארקוס מכיל 20, ארבע שורות למעלה.

אני לא יורד עליך, לא במישורין, ולא בעקיפין. אתה בוחר להתיחס לזה כירידה, בבקשה.

זה גם לא בסדר, התפיסה שלך של 'זה הכי טוב כי לי יש אותו וכי הוא הכי יקר'.

נחשב גם נחשב.

יש לי כל כל הרבה נגני אודיו שאתה לא מאמין.

האייפוד הכי חזק (במעט יותר מ הMZR-500 שלי) והאיכות מעולה (בדקתי גם את של רן וגם את של ICE2K עם שתי זוגות אוזניות) ומטורפת לגמרי, ממש כמו הקלטה איכותית שיוצאת מהצורב שלי (הצורב שלי מוציא הקלטות מאוד מאוד איכותיות 8) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב תמשיך לחשוב ולהגיד שהארכוס הוא כמו האייפוד ;D (ובמקביל להגיד לביודום שהאייפוד ינצח את הארקוס מבחינת הכל חוץ ממחיר)

ושחברה כמו ארכוס היא בסדר גודל של (אני לא יודע איך בכלל אתה משווה בינהן)

ושהגלגלת באייפוד זה ל"עיצוב" (ממשק ידידי - הגלגלת זה חלק מהממשק החכם והנוח)

ותמשיך להכניס לי מילים לפה שלא אמרתי ולעוות את דברי כמו "זה גם לא בסדר, התפיסה שלך של 'זה הכי טוב כי לי יש אותו וכי הוא הכי יקר' "

לעומת - "ובגלל שנכון למתי שקניתי (ובעצם גם לעכשיו) זה היה גם הנגן הכי מתקדם שיש :) וזה חוויה להיות בעלים של נגן כזה"

הוכחת לכולם שלך לא אכפת מהרבה דברים שלאחרים כן אכפת .

(דרך אגב , 20 גיגה זה היה אחד הדברים הפחות חשובים לי - הספיקו לי עשרה , לכן ה 20 זה לא מה שקבע בשבילי)

אני לא מזלזל בהחלטה שלך - ולחלוטין מבין אותה, אבל כדאי שגם אתה תבין את ההחלטה שלי (ושל עוד המוני אנשים מסביב לעולם) תעריך אותה ובטח לא תזלזל (כמו להגיד על הכל "גם בארכוס" , בזמן שזה לא נכון ובארכוס זה לא אותו דבר - לא אותו אנטישוק , לא אותו גודל , לא אותו גודל צג , לא אותו משקל ,אין הפעלה מיידית, וכד', - זה שלך זה לא משנה ולא מפריע זה מובן- לעוד הרבה זה לא משנה - אבל עליך להבין שלי דברים אלה כן משנים - ולעוד הרבה אחרים) אז אנא אתה בעצמך אמרת שהאייפוד בטח יקח את הארכוס בכל חוץ ממחיר , אז תראה קצת הבנה. סה"כ - אם האייפוד והארכוס היו עולים בדיוק אותו הדבר - אז כל מי שהיה יכול היה בטח בוחר באייפוד, גם אתה , אבל האייפוד הוא יותר יקר וכאן כבר אנשים עושים שיקולים אם כדאי להם או לא - וכל אחד יש לו צרכים שונים והרגלים שונים ומגיע למסקנה שונה - אבל אי אפשר לשלול שיקולים של כל אחד - אתה לא מסכים איתי פה ??

ד"א כמה עולה בימינו ארכוס של 20 ודגמים של פחות בארץ ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי כבר אמרנו של יש יתרונות קטנים בכל מיני דברים , ושוב אני חושב ששיקולי הקונה הממוצע הוא לא משתלם בעליל , מי

קונה אותו - אתם שחייבים את ההכי יקר .

ושוב אתה מביא אותי למשפט שאני קניתי נגן פשוט יחסית (אורי וקובי ראו אותו) XP3 שעולה 200 +- דולר ,בכדי לשבת לי על הלוח מכוונים של האוטו הוא מצויין ,אבל אני מדבר מבחינה של קונה ממוצע שצריך משהו יותר טוב (מבחינת עיצוב או נוחות או מה שתגיד)

והרבה יותר זול מ500 דולר.

מה זה - הארקוס !

למיטב זכרוני הגרסה שלו עם השלט ועם 20 גיגה ועם סוללת ליטיום עולה 369 דולר (יתכן שאני טועה אני ישמח אם יתקנו אותי) ,

ואנחנו מדברים פה על מגוון קטן של מוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש מגבר יותר חזק, אתם יודעים, מגבר חזק בכזה גודל אומר משהו על האיכות...

לזה היתי קורא לשלוף מהמותן , אולי תגיד מה בדיוק הוא אומר, אני היתי אומר שהוא אוכל יותר בטרייה,

אבל רגע - בכלל האזנת לאייפוד במפגש - או בכלל (אני מקווה מאוד שכן ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלליות כן שמעתי אותו , לא הפיל אותי מהקרשים.

נכון הוא נשמע טוב אבל כבר ציינו את זה 10 פעמים .

אם נעשה סיכום הIPOD הוא בעל תכונות קצת יותר טובות משל המתחרים וחלק והתכונות חסרות לו בכלל וחלק יש לו אבל באופן צעצועי משהו ,

והוא עולה כפול לפחות מהמתחרה , אממממממממממ

MY MONEY IS STILL ON THE CHEAPER ONE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

", מי קונה אותו - אתם שחייבים את ההכי יקר "

מפיסטו - תפסיק כבר להשמיץ ולהגיד עלי דברים לא נכונים , אתה לא שם לב , חשבתי שכבר הסברתי לך בפרטי והוכחתי לך שאני לא חייב את הכי יקר (עוד פעם מנסים להציג אותי כעשיר מפונק שרק מה שיקר זה השיקולים שלו , ואם אתה לא שם לב , אז זה האפקט של משפט כמו שרשמת) - חברה , אל תאמינו להם ואל תיתרשמו מהם , הלוח אם של המחשב שלי לדוגמא עלה לי 250 ש"ח והמעבד גם כן - יד שנייה :)

"למיטב זכרוני הגרסה שלו עם השלט ועם 20 גיגה ועם סוללת ליטיום עולה 369 דולר " - מה - זה הסיפור ? אז איך הגעת מקרוט למסקנה שהאייפוד עולה פי שניים יותר , הוא עולה 480, אפילו אם זה 500 בארץ - זה לא פי שניים - הצגת את כל הנושא מעוות. , ואם לי 20 גיגה זה מיותר ולא צורך כי יש לי בערך 10 גיגה של אוסף , אז זה יושב מול האייפוד 10 שעולה כולה 40 יותר , אני אני רואה שאפילו קטע המחיר לא ממש משחק עם השיקולים שלי....

כחחחחח....

ומקרוט (עידכון - אופס ,את זה מפיסטו אמר , לרגע חשבתי שמקרוט התחיל להראות הבנה :) )

"אם נעשה סיכום הIPOD הוא בעל תכונות קצת יותר טובות משל המתחרים וחלק והתכונות חסרות לו בכלל וחלק יש לו "

או סוףסופ אנחנו מסכימים - אבל אשמח לשמוע איזה תכונות של נגן אודיו חסרות לו , זה מעניין (אני אישית מצאתי לו כמה חסרונות)

"והוא עולה כפול לפחות מהמתחרה , אממממממממממ"

סורי כרגע הוכח שלא ממש , אפילו לא קרוב....

למעשה לאחר בדיקה - בילבלת את כל הקוראים בפורום זה לגבי במחירים וההבדלים , ואני לוקח מאתר פיסיהארדוור:

ארקוס 6 גיגה עולה 1650 מול 1800 ל 5 גיגה של האייפוד - כאן אין הבדל גדול - בטח רחוק מפי שתיים ונראה שלמי שמספיקים גדלים אלו עדיף אייפוד בכל מקרה.

אין לארכוס דגם של 10 גיגה , הדגם הבא הוא 20 גיגה שעולה 2070 ש"ח מול קרוב ל 3000 שעולה האייפוד בגודל זה, ההבדל במחיר הוא פי 1.5 לא פי 2 אבל זה עדיין הפרש משמעותי. לי אישית 10 גיגה זה מה שאני צריך , 20 מיותר(פשוט אין לי כל כך הרבה - אני לא "אוסף" סתם ) ו 5 או 6 זה קצת קטן , לי אישית לדוגמה הברירה היא בין ארכוס שעולה 2070 ל אייפוד שעולה 2500 , ולי אישית אם כבר הוצאתי 2000 ש"ח לא משנה להוסיף עוד 400 וקצת ש"ח בשביל היתרונות שהצגתי (בעיקר נגן קטן משמעותית,חברה עם מוצרים מעולים, ונגן שרוב המשתמשים בעולם מאוד מרוצים ממנו) זה הקייס שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם השלט רחוק ,

וחוץ מזה אני לא ראיתי את המחיר של ה .

הדגם של ה 6 גיגה כבר לא מיוצר .

ובכלל על מה אתה מדבר !

הדגם הבסיסי של ה עולה 299 דולר !

בעוד שהדגם הכי מתקדם של ארקוס עולה 269 דולר (כולל USB 2.0 ושלט רחוק )

ולא מצריך חיבור שהוא יחסית נדיר כמו פייר וויר.

ולפי מה שכתוב האייפוד לא מזוהה כדיסק חיצוני (מה שנקרא MASS STOREGE DRIVE ) וצריך בעזרת המיוזיק מאטצ (זה באסה גדולה מאד -מדבר מניסיון עם הנגן שלי) .

Take all your music, data, photos, and videos with you on the road, at home, or in the .

זה מהארקוס -כן תומך בכל הפורמטים הקימים

חיפוש קצר מצאתי את הארקוס החזק ביותר ב 200 דולר .

חיפוש נוסף באמזון מצאתי ב 169 דולר .

נו דיי כבר עייפתי מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בפורום הלא נכון :)

עידכון (נימחקה ההודעה שלו , באמת המעבד הזה היה קצת לא קשור באמצע דיון על נגני אודיו :) )

"ובכלל על מה אתה מדבר !"

על מה שרשום באתר של פיסיהארדוור להם לחצת את היד במפגש - ורשמתי את זה.

ואתה כנראה קורא במקומות מאוד לא נכונים אם רושמים שם שבשביל מצב הארדיסק צריך את הגוקבוקס או משהו כזה - אני פשוט גורר קבצים לאייפוד, בונה מחיצות בדיוק כמו הארדיסק רגיל ולא צריך כלום אבל זו אופצייה לחלוטין מיותרת בשבילי אבל אני לא מזלזל בזה שזו אופצייה חשובה לך.

מה אתה בכלל מביא לי מחירים מחו"ל , קנייה מחול היא לא שיקול אצלי , ואצל עוד הרבה אנשים , ההשוואה היא כמובן למחירים בארץ

ו 299 ו 500 דולר זה MSRP - ואני בטוח שאתה יודע מה מושג זה אומר , כמובן גם על האייפוד יש בחול - צריך רק לחפש.

ולא הבנתי אותך , אתה אומר שבחול עולה 270 הדגם הכי מתקדם , והזכרת וידאו, - אתה מתכוון לדגם זה?, אחרי זה רשמת ארקוס חזק ביותר ואחרי זה 169 , למה אתה מתכוון חזק ביותר ?? ועד כמה אתה סומך על זה ש 100 אחוז מהמחירים שרשומים ב המכירה באמת תהיה קיימת?,(אני מאמין שכן אבל ניראה לי מוזר שיש חנויות שמפרסמות באותו מקום מוצר אחד עם הבדל של יותר מ 70 אחוז במחיר).

אבל זה לא משנה , קנייה מחול זה לא שיקול , וזה לא חכמה להשוות , אני קניתי פעם אחת בלבד מחול - זה היה בזמנו כרטיס TNT ב 200 דולר והוא לא פעל , ואכלתי ק"ש עם זה , והיתי זמן רב בלי כרטיס מסך טוב , למדתי את הלקח, אז השוואות רק במחירי הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...