מתלבט בין צורב DVD - או הסמסונג או הLG - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין צורב DVD - או הסמסונג או הLG

GGuyZ

Recommended Posts

היי חבר'ה.

חברה שלי מעוניינת בצורב די וי די. מהמומלצים כאן נשארתי עם הסמסונג והLG.

לשני הצורבים החסרונות שלהם, אבל מה שבאמת חשוב לה זה אמינות. כלומר, שהצריבות יעברו חלק.

הפונקציה היחידה שגם נראתה לי נחמדה היא הLightscribe שבסמסונג. אבל כמה עולה מדית LS? מעלעול בתוצאות החיפוש ראיתי שהמחיר בארץ יקר והמדיה הזאת נדירה. אבל כמה יקר וכמה היא נדירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן LS זה יקר ולא כל כך שווה.

ההבדל המשמעותי ביותר (לדעתי) הוא ש LG תומך ב- overburning למדיות CD ו- אבל בפועל הוא לא מתמודד איתם טוב, בעוד שהסמסונג לא תומך ב- overburning למדיות .

שני הצורבים מעולים, ה- צורב על RAM במהירות נמוכה מזו של הסמסונג.

והסמסונג יכול לבצע סריקת טעויות מעמיקה, מה שה- לא יכול. (למרות שהייתי לוקח בערבון מוגבל את כל העסק עם הסריקות, רק שני צורבים סריקה אמינה ואילו liteon ו plextor).

בשני המקרים אתה תרוויח צריבה איכותית, אז השיקול העיקרי שלך הוא הדברים שמסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

כל הדברים שציינת הם בחזקת 'נחמד שיהיה', אך לא יותר מזה.

כמה בערך עולה דיסק LS? במקרים מסויימים(למשל אם מתישהו אני ארצה לשווק איזה דיסק) זה יוכל להיות נחמד(במקרה כזה אני אשתלט על הדי וי די של החברה כמובן).

אגב, בסטיקי ראיתי שנאמר שאין צורבי LiteOn בארץ. אני לא הבנתי אם מדובר רק על הדגמים הספציפיים שרשמתם עליהם, או על צורבי LiteOn בכלל, אבל בכל מקרה - אני כן ראיתי במספר מקומות צורבי LiteOn, רק לא את הדגמים שבסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :).

באמת יקר מאוד למדיה אחת!

אני בכל זאת יותר נוטה לסמסונג. האם אתה(או כל מישהו אחר) מכיר חנות באיזור המרכז שמוכרת אותו ב200 ש"ח בערך? מצאתי אותו רק ב230, פרט לKSP(ואני מעדיף לא לקנות משם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש בזאפ, אני יודע שערוץ הקניות נותנים שנתיים אחריות.

האם אתה(או כל מישהו אחר) מכיר חנות באיזור המרכז שמוכרת אותו ב200 ש"ח בערך?

לא יודע, אבל נראה לי שתצטרך לגרד עוד איזה עשרים שלושים שקל... ממש לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע כבר המון זמן שזאפ הוא לא מדד טוב - לא משנה למה.

כל המחירים שם לא נכונים, תיכנס למשל ללמיר ונועה, שבזאפ רשום שהמחירים אצלהם הם 20-22, מה מופיע באתרים שלהם? 7 ש"ח.

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=4903

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=6208

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...