מוצר היום בערוץ הקניות - אל תחמיצו! מחשב על! צריך לראות כדי להאמין! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצר היום בערוץ הקניות - אל תחמיצו! מחשב על! צריך לראות כדי להאמין!

tgen

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^^

לשקר זו לא בעיה, להתחיל להמציא שטויות על דברים לא נכונים זה כל כך קל...

לומר שצורב הוא ארבע דברים באחד, להסביר על קירור פשוט למעבד שזהו המעבד, לומר שמעבד די ישן כיום הוא הכי חדש וחזק של , ושמה שמחפשים במארז זה היופי שלו...

כל הדברים האלו אפשר לפרט כל כך הרבה שטויות שרוב הצופים חושבים שהם אמת.. זה לא קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דבר חדש הם מ*יינים בשכל מאז שאני מכיר את הערוץ(יותר מ5 שנים).

וזה כל פעם משגע אותי איך אנשים קונים את זה.

צריך למצוא דרך לתבוע אותם על זה שהם עובדים על אנשים תמימם שלא מבינים יותר מדי.

גם פותחים פעם בחודשיים בערך נושא כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אומרים שהכרטיס מסך 3D FORCE הוא לגיימרים, אני מרחם על אותו בן אדם שרוצה כל כך לשחק במחשב רק שהוא לא מבין בזה וקנה את המחשב הזה.... ::)

ממאמייאאא!!!!!!!!!!!!!!!

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL גדול!!!!!!!!

היחיד שנראה פה נורמלי פחות או יותר זה המעבד אבל שום דבר פה לא נראה נורמלי.... בייחוד שאומרים שזה לגיימרים זה ממש לא רלוונטי!

ועוד מרוב חוצפתם הוא מוסיפים לך ומיקרופון וכל מיני שטויות אחרות שתחשוב שזה עסקת חייך ובעצם זה עסקת הפריירות אחת הגדולות ביותר!

בקיצור אנשים (אני אומר לאלה שלא מבינים במחשבים) אל תקנו! בייחוד אם אתם רוצים את זה למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי ראיתי את זה בדיוק אתמול! הקטע עם המעבד שהוא "הכין מראש" הרגגג אותי!!!

האידיוט הזה פשוט מחזיק גוף ועושה:"כאן למטה נמצא המעבד" והיה שם כולה מדבקה טרמית...

באמת אני מרחם על האנשים שמאמינים לשטויות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים האלו יכולים להיות גנבים מעולים אין להם רגשות אשמה הם כל יום עובדים על אנשים חי וקמים למחרת בבוקר ושוב עושים אותו דבר,כנראה שהם באמת לא מבינים ונשארו להם מחשבים במלאי משנת 2000 ומוכרים אותם שוב,או שבכלל הבנים שלהם גונבים מחשבים מהבית ספר ומוכרים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו אולי צוחקים הרבה על זה אבל צריכים להיות עצובים

הרבה מאוד תמימים קונים מחשבים כאלה ושוק הגימין בPC הולך ומידרדר

חבל שיש הרבה חנויות שמוכרים מחשבי זבל כאלה

ואני אישית מכיר הרבה אנשים שקנו מחשב זבל

אומנם אותם אנשים לפחות לא גימרים

אבל העכבר דפוק הרמקולים דפוקים המקלדת פרימיטיבית

והגרוע ביותר לאותם אנשים המסך גרוע

בקיצור אתה קונה מחשב נחות כזה שגם לא מריץ מישחקים וגם צריך ליקנות לו ציוד עיקפי נורמלי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו אולי צוחקים הרבה על זה אבל צריכים להיות עצובים

הרבה מאוד תמימים קונים מחשבים כאלה ושוק הגימין בPC הולך ומידרדר

חבל שיש הרבה חנויות שמוכרים מחשבי זבל כאלה

ואני אישית מכיר הרבה אנשים שקנו מחשב זבל

אומנם אותם אנשים לפחות לא גימרים

אבל העכבר דפוק הרמקולים דפוקים המקלדת פרימיטיבית

והגרוע ביותר לאותם אנשים המסך גרוע

בקיצור אתה קונה מחשב נחות כזה שגם לא מריץ מישחקים וגם צריך ליקנות לו ציוד עיקפי נורמלי :kopfpatsch:

באמת חבל!

זה מזכיר לי את עצמי שהייתי בכיתה ג' ההורים שלי קנו דרך Visa Call מחשב שההורים שלי אמרו שזה 3 ובסוף גיליתי רק שהגעתי לכיתה ז' כשאבא שלי קנה לי את המחשב לבר מצווה ש"הפנטיום ה-3" הוא בכלל 1 לעזאזל פעם לא ידעתי מזה כרטיס מסך עכשיו אני מבין חבל על הזמן במחשבים....

כמובן בעזרת HWzone, חברים וטכנאי מחשבים.... אני מרחם על אלה שהיו במצב שלי (כמו שהייתי בכיתה ג') ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות לתבוע אותם על הטעיית לקוחות זה ממש לא בסדר :kopfpatsch: אני מרחם על מי שקונה

זה ממש הטעייה 256 עם וויסטה חחחחחח טווווווובבבבב ואנשים יקנו זה ממש בעיה

למה אי אפשרות?

אני ניסיתי להתקין על VMWARE עם 256MB והוא פשוט כתב שצריך לפחות 512MB ולא נתן לי להתקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...