מי אמר שפורשה זה חלום?... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר שפורשה זה חלום?...

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שני דברים: נכון שהשיטה חכמה, אבל אנשים בארץ ידועים בפחד שלהם מקניות באינטרנט. על ספרים ודיסקים מפחדים להוציא כסף, אז תחשבו לכם כמה לא שיגרתית נראית קנייה של פורשה באינטרנט ;D הנקודה שלי - האם באמת משתתפים בקנייה 9500 אנשים\הצעות?

ודבר שני: אני ראיתי פעם בתוכנית על הימורים שאפשר מתמטית לחשב סיכויים לזכייה בבלק-ג'ק. אם אני גאון מתמטיקה (ואני לא) יש סיכוי למצוא מס' שהסיכויים שמישהו אחר יציע אותו מאוד נמוכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

שני דברים: נכון שהשיטה חכמה, אבל אנשים בארץ ידועים בפחד שלהם מקניות באינטרנט. על ספרים ודיסקים מפחדים להוציא כסף, אז תחשבו לכם כמה לא שיגרתית נראית קנייה של פורשה באינטרנט ;D הנקודה שלי - האם באמת משתתפים בקנייה 9500 אנשים\הצעות?

ודבר שני: אני ראיתי פעם בתוכנית על הימורים שאפשר מתמטית לחשב סיכויים לזכייה בבלק-ג'ק. אם אני גאון מתמטיקה (ואני לא) יש סיכוי למצוא מס' שהסיכויים שמישהו אחר יציע אותו מאוד נמוכים?

כעקרונית אני מאמין שיש דרך לחשב את המספר שהכי פחות אנשים יחשבו עליו..

אבל זה תלוי בכול כך הרבה משתנים ואני מאמין כי זה חתיכת חישוב, בספק אם זה יעשה את הזכייה כידאית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם תעשה את החישוב הסטטיסטי, אתה לא תוכל לקבוע במדויק כי יש כל כך הרבה גורמים רנדומליים בעניין.

לדוגמא, אני מניח שהרבה אנשים אחרים יעשו את החישוב הסטטיסטי הזה ויגיעו לאותו מספר כך שהוא פסול מראש. זה מחזיר אותך לבחירה אקראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חשבת שאתה לא רואה פה וייפרים בארץ? בגלל המחיר? יש משוגעים שגם זה לא יזיז להם.

אתה לא רואה אותן בגלל החוק המטומטם הזה. היו פעם סיפורים על שתי וייפרים בארץ שיובאו אישית מחו"ל והוחרמו ע"י המדינה, אבל אני בספק אם הסיפורים האלה נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתם מפורשה מכונית חרא אז בוא ותקשיבו לי טוב יש במפגשים של מכוניות בן אדם עם פורשה 911 טורבו ג'י טי 3 משופרת ב: ניטרו, דאון ולף, צ'ייפ, ושיפור למגדש הפנימי לא זוכר כמה כוח הגדשה וכמובן יש לו לינק ומי שרוצה לדעת יש לו די וי די עם מערכת ביתי פצצה. האוטו עושה מעל 550 כ"ס ו310 קמ"ש הוא אמר שהוא יכול ללחוץ עוד לפי הלינק ( המחשב של הרכב חוץ מזה שלרכב יש מחשב דרך) אבל לא היה לא לאיפה כל העסק הזה של המכונית עולה 1,800,000 ש"ח אז תאמינו לי המכונית החלומית וכמו כן גם הבוקסר ופורש זו החברה בין החזקות שיש היום מכיוון שיש להם את קאררה ג'י טי החדשה שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו וויפר בדיוק?.. ::)

יש לא מעט, ואת הווייפר הראשונות אפילו ESI משופרת יכולה לקחת.

החדשה, לא זוכר את המודל המדוייק., היא עולהבסביבות ה80-90 אלף דולר אם אינ לא טועה, עם כל התוספות נגיע עדיין למחיר הגיוני לכזאת מכונית.

אני לא שמעתי על שום איסור, הסיבה שאין בארץ היא שאין יבואן סדיר עדיין..בתקווה שיהיה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...