עזרה ברכישת מסך LCD - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת מסך LCD

DelPiero

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברצוני לרכוש מסך LCD חדש ולכן אני פה.

אני מחפש משהו בתחום ה-1200 ש"ח ומחברה אמינה ומוכרת.

השימוש העיקרי הוא לעבודה (אופיס, תכנות קל) אבל יכול להיות שגם להרצת משחקים פה ושם - בכל מקרה לא משהו כבד באופן קיצוני.

בהתאם למחיר, הגודל שכרגע אני חושב עליו הוא "17. "15 לא בא בחשבון, ו-"19 זה כבר יקר מדי.

עד עכשיו, המסך הכי טוב שמצאתי הוא Samsung 731B.

http://www.tronics.co.il/product.asp?productid=753&catcode=82&AdCat=&parentid=

המחיר בטווח, מהירות תגובה טובה (מתחת ל-5 כבר מאוד יקר), ניגודיות ורזולוציה סבירות עד כמה שאני מבין - וכמובן - סאמסונג.

האם יש לכם המלצות למשהו יותר טוב במחיר דומה?

בנוסף, שאלתי בחנות והם אמרו שאין אפשרות לבצע בדיקת פיקסלים במקום - אבל במידה ויש פיקסל בעייתי הם יקבלו את המסך חזרה במהלך השבוע הראשון. האם זה מקובל ואפשר לסמוך על הצהרה כזו?

תודה מראש,

אלכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיבהל מהחברה שנחשבת לא מוכרת.

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3231

היו ביקורות מעולים על המסכים שלהם,המחיר נוח מאוד והם יתאימו לך אפילו למשחקים. (מניסיון של מס' אנשים רציינים בפורום שהביעו דעתם ובדקו אותו אישית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסאמסונג מצויין אני ממליץ לקנות מחנות גדולה כמו דיפו שמאפשרת לבדוק במקום פיקסלים מתים (נדיר מאוד במסכים הנ"ל של סאמסונג).

אין שום סיבה שלא יתנו לבדוק במקום בייחוד אם אתה בא מרחוק ואין לך רצון לבזבז כסף על נסיעות אם לא נותנים לך לבדוק לא שווה לעשות איתם עסקים.

מה-CMV אני אישית מתרחק.

כמו כן אני אשמח ללינק לביקורת רצינית על מסך של CMV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך סיבה להתרחק מהם או שסתם אתה סולד מהשם הלא ידוע?

אני אישית ראיתי בזמן האחרון שלושה חברה רציניים בפורום שקנו מסכים שלהם בגדלים שונים ופשוט נדהמו.אחד מהם אפילו עבר ל-CMV מהמסך המעולה 1970HQ ואמר שהצבעים נראים אפילו יותר טוב והוא לא שם לב לשום הבדל או מריחה במשחקים. שלב את זה עם מחיר טוב ואני לא רואה סיבה להתרחק.

לגבי לינקים רציינים של ביקורת,ראיתי כבר לא מעט אבל אין לי כרגע לתת לך. אתה מוזמן לחפש בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...