כל מה שאתה צריך לדעת כאשר אתה בוחר מחשב: - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מה שאתה צריך לדעת כאשר אתה בוחר מחשב:

Component

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

אתם כבר מתחילים לסגוד לשטויות האלה..

בסופו של דבר תגיעו למצב שתפתחו עיתון רק בשביל לחפש את המודעות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה "7 ימים" לא קיים רק בשביל זה?

אבל התחביב שלי זה לקרוא את העיתונים המקומיים כמו מחשב שעל פי הכותרת "מבוסס אסוס" עם לוח של וכרטיס מסך MX400

טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אבל התחביב שלי זה לקרוא את העיתונים המקומיים כמו מחשב שעל פי הכותרת "מבוסס אסוס" עם לוח של וכרטיס מסך MX400

טוב...

מתחיל מתחביב....נגמר באובססיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

ע"ע את'לון

נ.ב זאת היתה התקופה שהכי אהבתי בכל זמן שהפורום קיים היה כיף לקום כל יום ולראות איך הציידים חוזרים בערב עם הטרף(גיל ואת'לון)

אךךך הימים ההם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בדרך כלל גדולים במידע לא חשוב (מודעה על עמוד שלם של אייבורי מחשבים) כמו

מאוורר למעבד מתוצרת אינטל

כונן דיסקטים 1.44 מתוצרת פנסוניק

או כל מיני הגדרות מפוצצות

מארז מפואר מאושר אינטל

עכבר מיקצועי ארגונומי + גלילה + משטח

ועוד משהו מוזר מחוברת של עתיד מחשבים

עמדת עריכת וידאו מקצועית

פנטיום 4 - 2.0 GHZ

זיכרון 256 מ"ב

דיסק 60

צורב DVD

כרטיס עריכת וידאו

ואת החבילה המקצועית חותמת מערכת הפעלה גירסה ביתית

אני לא מבין כלום בעמדות עריכת מקצועיות אבל המחשב נראה לי חלשלוש משהו להגדרה המפוצצת

המחיר 10,500 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... אני היחיד שלא מבין מה כ"כ מעצבן במודעה הזאת? זאת אומרת בהנחה שאנחנו יודעים שאופיס דיפו לא שמעו על ובהנחה שאנשים שקוראים את המודעה הזאת לא מבינים שומדבר במחשבים וזה בסה"כ בא לתת כיוון לאותם אנשים על איזה מודעות להסתכל. אני לא מאמין שמישהו מחברי הפורום היה הולך לקנות את מחשבי הניורון או משהו בסגנון שמוכרים באופיס דיפו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... אני היחיד שלא מבין מה כ"כ מעצבן במודעה הזאת? זאת אומרת בהנחה שאנחנו יודעים שאופיס דיפו לא שמעו על ובהנחה שאנשים שקוראים את המודעה הזאת לא מבינים שומדבר במחשבים וזה בסה"כ בא לתת כיוון לאותם אנשים על איזה מודעות להסתכל. אני לא מאמין שמישהו מחברי הפורום היה הולך לקנות את מחשבי הניורון או משהו בסגנון שמוכרים באופיס דיפו...

מה שמעצבן הוא שהם אומרים לך שכל מה שאתה צריך לדעת כשאתה בוחר מחשב הוא איזה מעבד יהיה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן הוא שהם אומרים לך שכל מה שאתה צריך לדעת כשאתה בוחר מחשב הוא איזה מעבד יהיה לו.

נסה לחשוב על אחד מהאנשים שעזרת להם לקנות מחשב, ואני מדבר על אלה שחושבים שיש "מסך" ויש "כונן" ולא יודעים שומדבר חוצמזה. אם אמרת להם מה ההבדל בין לפנטיום עשית בשבילם חצי מהעבודה. הכותרת קצת דבילית, אין ספק... אבל לא הבנתי את הבלאגן שעשיתם... אתה לא יכול לצפות מאופיס דיפו שיתחילו להסביר מה זה כל רכיב ומה הוא עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לחשוב על אחד מהאנשים שעזרת להם לקנות מחשב, ואני מדבר על אלה שחושבים שיש "מסך" ויש "כונן" ולא יודעים שומדבר חוצמזה. אם אמרת להם מה ההבדל בין סלרון לפנטיום עשית בשבילם חצי מהעבודה. הכותרת קצת דבילית, אין ספק... אבל לא הבנתי את הבלאגן שעשיתם... אתה לא יכול לצפות מאופיס דיפו שיתחילו להסביר מה זה כל רכיב ומה הוא עושה.

או שיסבירו עד הסוף, או שלא יסבירו! כאשר הם מסבירים ללקוח רק את חצי התמונה הם יוצרים פתח לעצמם ולחנויות אחרות להציג מפרטי מחשבים עם חזקים (כבר ראיתי 3 גה"צ) ורכיבים אחרים דפוקים (לוחות אם, דיסק קשיח וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

ע"ע את'לון

נ.ב זאת היתה התקופה שהכי אהבתי בכל זמן שהפורום קיים היה כיף לקום כל יום ולראות איך הציידים חוזרים בערב עם הטרף(גיל ואת'לון)

אךךך הימים ההם...

גם אני הכי אהבתי את התקופה. אי אפשר היה להגיד מחפש\מוכר בלי לקבל המוני הודעות נרגזות. אבל בכל זאת היה כיף ןמבדר מאוד, חבל שמחקו את הפורום לפחות היה אפשר לקרוא אותו

ונ.ב אני נזכר שבדיוק לפני שנה אט'לון ועוד כמה המציאו שירי חנוכה לעשקנים שאני לא ממש זוכר את השירים שלהם

ועוד נ.ב גם אני שמתי לב להסבר הזה בעיתון אבל מה שהצחיק אותי למרות ההסבר העמוק על ההבדלים בין השימושים של המחשבים בסוף הם דפקו את כולם (סלרון 1.7 ועד 2.4) עם 3D FORCE או כרטיס ON BOARD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...