בעיה עם התאמה אישית של K800i - ברשת אורנג' - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם התאמה אישית של K800i - ברשת אורנג'

Dimka

Recommended Posts

כולם כבר מכירים את המכשיר נייד/מצלמה K800i, אבל לא כולם מכירים שאורנג' תקעו את אתר ה-obox לכל מקום בו יכלו בתוך המכשיר...

יש אותו ב:

1.מועדפים

2.בלחיצה על מקש בחירה ימני במסך הראשי

3. בכפתור של "דפדפן"

אני לא רוצה להיכנס בטעות לאתר הזה, ומרגיז מאוד שאני *תמיד* נכנס אליו בטעות ונאלץ מהר לצאת מהדפדפן...

האם מישהו מכיר דרך לשנות את הכפתורים הנ"ל?

(במכשיר ניתן לשנות רק את הקיצורים של הג'וייסטיק ממה ששמתי לב, אבל כפתורי הבחירה וכפתור הגלישה לא ניתן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לשנות אותם בדרך קונוונציאונלית מתוך המכשיר .

מה שאתה רוצה לעשות זה debrand למכשיר , צריבת גרסה "נקייה" של היצרן , מה שמסיר אחריות מצד אורנג' מהמכשיר .

קיימים מספר פתרונות לזה , אתה יכול לעשות את זה לבד בבית באמצעים שקיבלת עם המכשיר , ואתה יכול לגשת לכל חנות סלולרית פרטית , והם יצרבו לך "גרסה" נקייה תמורת סכום כלשהו , אשר משתנה בין חנות לחנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לשנות אותם בדרך קונוונציאונלית מתוך המכשיר .

מה שאתה רוצה לעשות זה debrand למכשיר ' date=' צריבת גרסה "נקייה" של היצרן , מה שמסיר אחריות מצד אורנג' מהמכשיר .

קיימים מספר פתרונות לזה , אתה יכול לעשות את זה לבד בבית באמצעים שקיבלת עם המכשיר , ואתה יכול לגשת לכל חנות סלולרית פרטית , והם יצרבו לך "גרסה" נקייה תמורת סכום כלשהו , אשר משתנה בין חנות לחנות .

[/quote']

עשיתי עדכון מקורי של אריקסון וזה לא העיף את השטויות של אורנג', השאלה אם אוכל להשתמש בכל השרותים של הדור 3 ואינטרנט אחרי שהם יעשו את זה

ואם יש סיכוי שאורנג' לבד יעשו את זה... כי זה אבסורד שכל כפתור כמעט שאלחץ יכניס אותי למשהו שאני לא צריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שעדכון של SE לא מחק את כל הדברים האלה ... מעניין .

אורנג' לא יעשו לך את השירות הזה בשום אופן .

קיימת דרך אחרת לצריבה , עולה כ60 שקל :

www.wotanserver.com

תוודא רק שאת הגרסה שתצרוב , תהיה עם עברית .

לגבי שימוש בוידיאו ודור שלישי , אני עשיתי את כל התהליך הזה לK610 שנרכש מאורנג' , והכל עובד כמו שצריך , פשוט צריך לדאוג להגדרות שימוש ברשת ממקום אחר , מהאתר של אריקסון ישירות .

ואל תצטט הודעות מעליך , אתה יכול לענות ישירות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.bagtel.co.il

קחו בחשבון שאחרי הצריבה שלהם , לא תוכלו לממש אחריות מול הספק הרשת , דהיינו אורנג', ועדכונים ישירות מהאתר של אריקסון גם כן לא יעבדו .

הם עושים צריבות ישירות מול EMMA , ואלוהים יודע איזו גרסה הם צורבים , אבל אחר כך לצאת מזה ... כמעט בלתי אפשרי .

קחו בחשבון שהם לא לוקחים שום אחריות על נזקים שעלולים להגרם למכשיר שלכם במהלך הצריבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...