האם וינדוס ויסטא החדש (המלא) על המחשב שלי? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם וינדוס ויסטא החדש (המלא) על המחשב שלי?

Fallen Angel

Recommended Posts

זה המיפרט:

מחשב:

intel®

Pentium® 4 CPU 3.00 GHz

512 MB של RAM,

2.99GHz

לוח אם: (PCChips P21G (3 PCI, 1AGP, 1CNR, 2 DDR DIMM, Audio,Video, LAN

כרטיס קול: SB PCI128 (Ensoniq ES5880) Sound Card PCI

כרטיס מסך: FX 5002

לא יודע אם זה ישנה משהו אבל אני מחליף את הכרטיס מסך 7600GT ומגדיל את הRAM ל1024 MB. וגם יכול להיות תכרטיס קול.

הויסטא יפעל בו?

ועוד שאלה, נכנסתי עכשיו סתם לאיזה אשכול והיה כתוב שהגירסאה שכבר יצאה לא תהיה שונה בכלל מהגירסא שתצא בסוף ינואר, אז למה מחכים לגירסא שתצא בינואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למפרט שלך נכון לכרגע אין סיכוי להפעיל את בתצורתו המלאה [שולחן עבודה תלת מימדי וכו']

אבל בתוספת 512MB לראם וכ. מסך חדש, יש מצב, לפחות בצורה מינימאלית.

לדעתי אל תחליף כ. מסך [תקנה איזה 6600GT יד שניה או משהו, סתכל בTRADE ZONE בטוח תמצא משהו סביר ב300-500 ש"ח] כי חבל על הכסף, כדי להנות מהשיפורים שויסטה מציע באמת, צריך כרטיס מסך תומך DX10, וכרגע לא משתלם לקנות כזה [ה גם שיש לך AGP לא PCIE]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למפרט שלך נכון לכרגע אין סיכוי להפעיל את בתצורתו המלאה [שולחן עבודה תלת מימדי וכו']

אבל בתוספת 512MB לראם וכ. מסך חדש, יש מצב, לפחות בצורה מינימאלית.

לדעתי אל תחליף כ. מסך [תקנה איזה 6600GT יד שניה או משהו, סתכל בTRADE ZONE בטוח תמצא משהו סביר ב300-500 ש"ח] כי חבל על הכסף, כדי להנות מהשיפורים שויסטה מציע באמת, צריך כרטיס מסך תומך DX10, וכרגע לא משתלם לקנות כזה [ה גם שיש לך AGP לא PCIE]

-ג'ו

איזה כרטיס מסך תומך בDX10? ואל תדאג כסף זאת לא הבעיה אני מביא הכל מתאילנד. ותאכני יכול לשנות את החיבור AGP לPCIE ? כאליו אפשר לשנות את זה או שצריך חדש לגמרי בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם עם PCI EXPRESS כמובן.

וכרטיס מסך לDX10 כרגע זה רק הGFORCE 8800GTS או GTX[הGTX חזק יותר].

בכל מקרה לא ממליץ לך לקנות אותו כי הוא מין אב טיפוס.

וגם לא הייתי קונה בתאילנד במקומך, מכמה סיבות:

א. זה עולה אותו דבר כמו בארץ כבר[אולי 5-10% יותר זול] ואתה מפסיד את האחריות

ב. 90% זה יהיה חלק מזוייף או באיכות ירודה.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשדרג שום דבר עד שויסטה הרשמית לקהל הבייתי תצא בינואר ותוכל בוודאות לדעת אם אנשים עם מפרט דומה כמו שלך יכולים להריץ או לא להריץ את .

כמו עם doom3 לפני שיצא, כולם התחילו לקנות את כרטיסי המסך הכי חדשים בשוק ובסוף הוא רץ דיי טוב על 440MX, אז סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...