גילוי מעניין על אקסלנט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גילוי מעניין על אקסלנט

Or ei

Recommended Posts

יצא לי לראות אתר-חנות חדש

www.goldtop.co.il

אחרי שראיתי את הכתובת שלהם הבנתי שזה אקסלנט

מי שרוצה להשוות כתובות

לא ראיתי שום הזכרה לאקסלנט שם ...

מה אתם אומרים ניסיון למכור עוד או מוניטין גרוע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהם לא מספיק מטומטמים בשביל לפרסם את עצמם תחת שם אחר... מספיק שמישהו ממאוכזבי אקסלנט (ויש לא מעט) ירצה ללכת לגולד טופ ויגלה שמדובר באותה חנות... הם סיימו את הקריירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולד-טופ ואקסלנט אינם קשורים אחד לשני.

כל חנות היא בפני עצמה , אומנם באותו ביניין (יש שם עוד כמה חברות חוץ מהשניים האלה)

אם אני לא טועה גולד טופ מנוהלת ע"י אבא ובנו(הטכנאי).

לפני שנתיים בערך קניתי משם משהו , זכור לי שהם היו יקרים יותר מחנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר עוד שסער בליץ היה מביא סחורה בעגלה לחנות שבה עבדתי, אחרי כמה שנים חנתה הונדה לג'נד ליד הסניף של אקסלנט (של סער כמובן) ואחרי עוד קצת איזו יגואר (או אאודי ברמה - לא זוכר בדיוק) אם אני לא טועה ... קשה להאמין שהיתי אומר לו באיזה מדף לשים את הסחורה - היום אם הוא רק היה אומר לי להחנות לו את היגואר היתי עושה זאת בכיף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר עוד שסער בליץ היה מביא סחורה בעגלה לחנות שבה עבדתי, אחרי כמה שנים חנתה הונדה לג'נד ליד הסניף של אקסלנט (של סער כמובן) ואחרי עוד קצת איזו יגואר (או אאודי ברמה - לא זוכר בדיוק) אם אני לא טועה ... קשה להאמין שהיתי אומר לו באיזה מדף לשים את הסחורה - היום אם הוא רק היה אומר לי להחנות לו את היגואר היתי עושה זאת בכיף :)

קודם כל, גולד טופ היא חברה נפרדת מאקסלנט והם נמצאים באותו בניין, (לצורך העיניין יקרה רצח ואני לא מבין איך בכלל היא שורדת...).

בנוגע לסער, יש לו מוסטנג כחולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה מוסטנג !!!!!!!!

שברתי את הראש להזכר מה זה היה....

אבל לא משנה - זה אפילו עוד יותר מסביר את הנקודה, את המוסטנד שלו לא רק היתי מסכים להחנות אלא גם לבצע בדיקת בלמים או משהו כזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

עוד מהתקופה שאקסלנט היתה BBSים.

סער היה מריץ של BBSים שגובים תשלום עבור התחברות אליהם והורדת קבצים...אחח..עברו זמנים..

היית במקרה בCnet\Ultinet?

אתה חבר באולטינט?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...