בסוף קניתי טלוויזית LCD 32 אינץ' - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בסוף קניתי טלוויזית LCD 32 אינץ'

ofer40

Recommended Posts

דווקא בשביל לראות מאוד לא מומלץ מסך LCD אלא מסך פלזמה.

שנית אין כמו לשחק משחק או לראות במסך גדול ו 24 זה לא זה למרות הרזולוציה.

בשביל סתם גלישה ומסמכים בכלל אין צורך במסך גדול ומספיק מסך עד 20 אינץ'.

אבל בכל מקרה לא בשביל זה קניתי טלוויזית LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול, כמו שאני לא יעבוד על פוטושופ באקסבוקס 360.

טלויזיות LCD לא טובות בתור מסך מחשב. יש לי ארבעה טלויזיות LCD בבית ואף אחת מהם לא מתקרבת (גם אחרי וגם לפני)ל VP930 לא מכויל.

הבעיה היא עוד פעם בבהירות ולא משנה מה תעשה כאשר מסך מיועד להפיק 600cdm ברגע שאתה מתחיל לשחק עם הבהירות

אתה מאבד את הצבעים והניגודיות.

הדוגמא שהבאת על קונסולות היא פשוט לא קשורה, אתה אולי מדבר על משחקים אבל אני מדבר על עבודה עם גרפיקה ומסמכים

פה הרזולוציה הנמוכה בשילוב עם בהירות גבוהה ומסך גדול פשוט לא מאפשרים עבודה נוחה(אני ניסיתי ובסוף בחרתי בזוג VP930)

עכשיו אני כבר פוזל כלפי ה 2407, אולי אפילו זוג.

בשביל לראות סרטים וטלויזיה צריך ולשאר הדברים כגון גרפיקה,עריכת מסמכים ואפילו משחקים עדיף להישאר עם מסך מחשב.

מסך LCD שכויל נכון (לא הדברים שעושים עם הyes impact או כל הדיסקי כיול של הDVD, אני מתכוון לכיול מקצועי) ייתן לך בהירות נורמלית וניגודיות וצבעים ברמה שהטלויזיה נותנת לא רק על הנייר.

עבודות גרפיות וקריאת מסמכים הן לא מה שהמסכי LCD הגדולים נועדו אליו, וקח בחשבון שאתה לא רוצה לשבת מטר (ופחות) ממשהו בגודל 32+ אינץ'. משחקים וסרטים? בעוד איך יראו מעולה על מסך גדול. ורזולוציה נמוכה? פעם אחרונה שבדקתי צגי LCD הגיעו ל1080P, שזה כמו ה2407 (חוץ מהעוד כמה שורות למטה שיהיו הSTART BAR)

ה2407 הוא מסך מחשב, הוא בגודל של מסך מחשב, הוא ברזולוציה של מסכי מחשב. הוא נועד להיות כמה סנטימטרים ממך שתוכל לקרוא בקלות ולעשות הכל בקלות. אם צג מחשב אחד נראה יותר טוב מאחר זה לא בגלל צגי המחשב בכלליות, זה בגלל צג ספציפי שהוא פשוט יותר טוב. ממה שאני הבנתי ViewSonic עושה צגים מדהימים, אני בטוח שזה יותר קשור לאיכות הצג עצמו ולא לגודל או לעובדה שהוא יועד להיות למחשב.

והערה אחרונה - ברזולוציות גבוהות וגדלים גדולים מתחיל להיות הבדל בין כבל אנאלוגי לדיגיטלי. אם אתה מחבר למסך בגודל 32"+ כבל VGA וכבל DVI בטקסטים ושאר מסמכים (אני בטוח שתסכים איתי, זה מבחן די טוב לראות ממרחק של כמה מטרים בחדות מוחלטת מילים בפונט קטן), יהיה הבדל.

ובקשר לכבלים דיגיטליים - אם המחשב לא יעבור לHDMI גרסאות 1.2a ומעלה, הפאנלים של מסכי הטלויזיות יקבלו ייתרון רציני עם רוחב הפס הגדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך LCD שכויל נכון (לא הדברים שעושים עם הyes impact או כל הדיסקי כיול של הDVD, אני מתכוון לכיול מקצועי) ייתן לך בהירות נורמלית וניגודיות וצבעים ברמה שהטלויזיה נותנת לא רק על הנייר.

עבודות גרפיות וקריאת מסמכים הן לא מה שהמסכי LCD הגדולים נועדו אליו, וקח בחשבון שאתה לא רוצה לשבת מטר (ופחות) ממשהו בגודל 32+ אינץ'.

מסכים לחלוטין וזה בדיוק מה שאמרתי.

משחקים וסרטים? בעוד איך יראו מעולה על מסך גדול. ורזולוציה נמוכה? פעם אחרונה שבדקתי צגי LCD הגיעו ל1080P, שזה כמו ה2407 (חוץ מהעוד כמה שורות למטה שיהיו הSTART BAR)

הרזולוציה של מסכי טלויזית LCD בגדלים עד 42" מוגבלת פיזית ל 1366X768 שהם לא 1080P אך הטלויזיה יודעת לקלוט 1080i ולהמיר אותו ל 720P שבהם

הטלויזיה כן תומכת. בכל מצב זוהי רזולוציה נמוכה בהרבה מ 1920X1200.

כמו כן גם 1366X768 וגם 1920X1200 הם רזולוציות של 16:10 שהם בעצם 16:9 של סרט פלוס מקום לTaskBar מתחת.

ה2407 הוא מסך מחשב, הוא בגודל של מסך מחשב, הוא ברזולוציה של מסכי מחשב. הוא נועד להיות כמה סנטימטרים ממך שתוכל לקרוא בקלות ולעשות הכל בקלות. אם צג מחשב אחד נראה יותר טוב מאחר זה לא בגלל צגי המחשב בכלליות, זה בגלל צג ספציפי שהוא פשוט יותר טוב. ממה שאני הבנתי ViewSonic עושה צגים מדהימים, אני בטוח שזה יותר קשור לאיכות הצג עצמו ולא לגודל או לעובדה שהוא יועד להיות למחשב.

העובדה שזה מסך מחשב משנה הכל. הוא בעל בהירות הרבה יותר נמוכה וכן באמת נועד לישיבה קרובה, ספציפית המסך הזה פשוט יותר טוב מכל טלויזיה לשימושי מחשב

וזה כולל משחקים אלא אם אתה מעדיף מתוך בחירה אישית לשחק בקונסולה שלך בסלון ואז עדיפה טלויזיה גדולה, הכל תלוי במה שאתה מחפש.

והערה אחרונה - ברזולוציות גבוהות וגדלים גדולים מתחיל להיות הבדל בין כבל אנאלוגי לדיגיטלי. אם אתה מחבר למסך בגודל 32"+ כבל VGA וכבל DVI בטקסטים ושאר מסמכים (אני בטוח שתסכים איתי, זה מבחן די טוב לראות ממרחק של כמה מטרים בחדות מוחלטת מילים בפונט קטן), יהיה הבדל.

ובקשר לכבלים דיגיטליים - אם המחשב לא יעבור לHDMI גרסאות 1.2a ומעלה, הפאנלים של מסכי הטלויזיות יקבלו ייתרון רציני עם רוחב הפס הגדול יותר.

פה אני באמת לא מבין מה אתה מנסה לומר. כבל VGA איכותי ומסוכך יכול להיראות טוב כמו כבל DVI הבעיה היא שרוב כרטיסי המסך לא מוציאים אות איכותי.

DVI ו זהים לחלוטין כאשר ל יש יתרון בסלון בתחום העברת האודיו, בכל מקרה תקן ה 1.3 הביא את הוידאו לרמה של Dual Link

לוידאו כאשר היום המקסימום ל Single Link הוא 1600X1200 ו Dual Link עומד על 2560X1600 שהם הרזולוציה המקסימלית למסך אחד

כיום למרות שבעיקרון אין הגבלה.

אני פשוט לא מצליח להבין מה אתה מנסה לומר?

קודם כל, אין טלויזיות LCD בגדלים של עד 42" שהם תומכות טבעית ב 1080P או 1920X1200 כולם מוגבלות פיזית מבחינת כמות הפיקסלים ל 1366X768

חוץ ממספר דגמים סופר יקרים של BenQ שכן מגיעים בגדלים הללו ברזולוצית FHD.

כמובן שישנו כמו שציינו פה DownSampling רציני והאות 1080i לא מומר נקי ל 720P בטלויזיות אלה.

לא משנה כמה תנסה לכייל טלויזית LCD פשוט לא תצליח בשום מצב להגיע לרמה של מסך מחשב טוב, הכל בגלל המנורות של טלויזית LCD

שפשוט נועדו לספק תאורה הרבה יותר חזקה משל מסך מחשב. ברגע שתתחיל לשחק עם הבהירות בטלויזיות האלה תתחיל לשנות גם את הניגודיות

אפילו אם לא תרצה ושום דבר שתעשה לא יעזור הם פשוט לא מיועדות לזה, הם כן מיועדות להציג וטלויזיה ואת זה הם עושות מצויין וב"גדול".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מסכי מחשב של DVI DUAL? (או טלויזיות לצורך הענין)

ותרשה לי לתקן אותך, 1366*768 זה 16:9 (חלק 1366 ב16, תכפיל ב9), אבל כן - כמו שאמרתי, הפיקסלים הנוספים לגובה הם תוספים לTASK BAR. דווקא הייתי בטוח שיש ערכות FHD גם בגדלים עד 42 אינץ'. אם אין כרגע אז כל זה לא רלוונטי ואתה צודק לגמרי בעניין הרזולוציה.

בקשר להערה על -DVI, היא ממש לא רלוונטית כרגע, אתה צודק. בעיקר באמת מפני שאין אמצעי תצוגה שינצלו אותה, אבל 1.3 מעביר את הכמות של DUAL DVI, אבל מתוכננים עוד שדרוגים.

SINGLE LINK לא מגיע ל1600*1200, אלא להרבה יותר. (גם וודו 5 5500 ביציאת VGA הגיע לרזולוציות יותר גבוהות), זה בעיקר רוחב פס לעוד צבעים בשביל תמונה "לא חיוורת".

וכיום מייצרים פאנלים לטלויזיות בידיעה שגם ישחקו עליהן משחקים. התמונה נראת מדהים עליהן (אם על מחשב זה נראה יותר טוב, מה אני אגיד - כיף לכם) כשהמסך מכוייל.

אם תשחק בעצמך עם הכיול לא תשיג שום דבר כי אין לך את הציוד לזה. צריך סנסורים מקצועיים למדידה מדוייקת (שמגיעים למחירים יותר יקרים מכל שהייתי מוכן לקנות אי פעם). זה נכון שאם תשחק לבד אז התמונה תראה מאוד לא טבעית ובשביל שהיא תמצא חן בעיניך תאבד הרבה פרטים והצבעים לא יהיו נכונים, אבל זה רק בגלל אפשרויות הכיול שיש לך.

בכל אופן. אם אתה רוצה לעבוד בתוכנות לעריכה גרפית, לקרוא מסמכים וכל היוצא בזה, אני מבין ומסכים שעדיף לקנות מסך מחשב. אני מעדיף להיות קרוב מאוד למסך ולקבל פירוט כמה שיותר קרוב כשאני מתעסק בזה. העניין הוא, שרוב האנשים רואים סרטים ומשחקים במשחקים, ובמקרה הזה, אפילו אם רק בגלל הגודל, עדיף ללכת על מסך גדול (למרות שהאיכות מדהימה והיא הסיבה האמיתית בעיני).

ודרך אגב - מסכי LCD מציגים די חרא ממה שאני ראיתי. אם התוכן לא באיכות טובה מאוד, או שהוא לא HD, התמונה תראה זוועה. במיוחד משחקי כדור- רגל למי שזה מעניין אותו. לשידורי עדיף פלאזמת EDTV ולא להוריד את האיכות הזוועתית גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...