בסוף קניתי טלוויזית LCD 32 אינץ' - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בסוף קניתי טלוויזית LCD 32 אינץ'

ofer40

Recommended Posts

היי

לאחר התלבטות אם לקנות את המסך 24 אינץ' של DELL שעולה 5300 ותומך ב FHD הוספתי עוד 1000 שקל וקניתי את הטלוויזיה הזאת שתומכת ב 1:1 גם דרך ה HDMI וגם דרך ה VGA:

http://www.bestelectric.co.il/addprod.asp?productid=2533

עוד לא קיבלתי אותה אז אין עדיין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל תתפלא זה לא עוד הרבה זמן.

אני עדיין מתלבא איזה זרוע לקחת.

מישהו מכיר את זרועות שיח?

אמנם רק הוט בינתיים עושה שידורי ניסיון אבל אני מאמין ש YES תלך גם בעקבותיה.

אבל חוץ מזה יש כאלה שנהנים כבר כמה זמן משידורי HD דרך לווין פרטי והורדת סרטים וסדרות מהאינטרנט.

בחול כבר יש הרבה זמן נגני HD ו ולארץ יגיעו בתלילת 2007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה את אותה התלבטות, בין הדל לטלויזיה יותר גדולה.

ההתלבטות נגמרה כשהבנתי שכדי שאני אקבל את אותה רזולוציה מטלויזיה אני אצטרך להוסיף עוד מלא כסף וגם אז היא לא ממש תתאים לעבודת מחשב רגילה.

אז למה גם להוסיף 1000 שקל וגם לקחת מסך שיש לו פחות מחצי מהרזולוציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוסיף עוד כסף? הייתי אומר שלהפך. הרזולוציה נמוכה יותר ולכן צריך מחשב פחות חזק בשביל לנצל אותה. אין מה לעשות, חומר שנמתח נראה פחות טוב ופעם אחרונה שבדקתי רוב החומר ברזולוציה נמוכה. השארב1080i ו720P כלומר הוא יצטרך להמתך או לעבור תהליך De Interlacing שיהיו קשים יותר לעיבוד מאשר למתוח ל1366*768.

המסך יעבוד בדיוק כמו כל מסך LCD.

הסיבה שבמסכי טלויזיה מסוג CRY ראו מטושטש הייתה הרזולוציה. זה כמו שבפלאזמות וLCD שהם EDTV (מציגים עד 480P), אם תחבר את המחשב ולא תגדיר בפאוורסטריפ לעבוד ברזולוציה הזו זה יהיה מטושטש. או שבמסך LCD של מחשב אתה לא ברזולוציה הטבעית של המסך. המסך קיבל חומר שהוא לא יודע להתמודד איתו טוב והתוצאה הייתה צבעים חיוורים וטקסט מטושטש. גם לחבר מחשב בComposite או בS-Video זה לא כל- כך חכם בגלל שהתמונה צריכה לעבור מתמונה פרוגרסיבית לתמונת Intarlaced.

ויש המון חומר ברזולוציה גבוה. מחשב, אקס בוקס 360, פס3, נגני שמעלים רזולוציה. יש ברזולוציה גבוה וסדרות ברזולוציה גבוה שאפשר לראות.

השידורי ניסיון של HOT כרגע זה רק ניסיון, אבל מלבד להם יש עוד המון מבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה את אותה התלבטות, בין הדל לטלויזיה יותר גדולה.

ההתלבטות נגמרה כשהבנתי שכדי שאני אקבל את אותה רזולוציה מטלויזיה אני אצטרך להוסיף עוד מלא כסף וגם אז היא לא ממש תתאים לעבודת מחשב רגילה.

אז למה גם להוסיף 1000 שקל וגם לקחת מסך שיש לו פחות מחצי מהרזולוציה?

ביחס לרוב הטלוויזיות LCD אתה כנראה צודק.

אבל לא לטלוויזיה שאני קניתי ועוד מספר חברות.

לשלם 5000 שקל על מסך 24 למרות שהוא FHD לדעתי זו תמורה נמוכה לכסף.

אני העדפתי גודל על FHD שהבנתי שזה לא הבדל גדול לעומת 720P.

איך הגעת לחצי רזולוציה אפשר לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס לרוב הטלוויזיות LCD אתה כנראה צודק.

אבל לא לטלוויזיה שאני קניתי ועוד מספר חברות.

לשלם 5000 שקל על מסך 24 למרות שהוא FHD לדעתי זו תמורה נמוכה לכסף.

אני העדפתי גודל על FHD שהבנתי שזה לא הבדל גדול לעומת 720P.

איך הגעת לחצי רזולוציה אפשר לדעת?

אם חיפשת טלויזיה ברכותי, קנית טלויזיה מצוינת ועשית קניה טובה.

בכל מה שקשור לעבודה מול מחשב זו פשוט טעות נוראית לקחת טלויזיה והמסך של עוקף כל טלויזית LCD מבחינת איכות,גודל ורזולוציה במחירו.

הקטע של ה 2407 אינו שהוא טלויזית FHD אלא שהוא מסך מחשב עם רזולוציה של 1920X1200 פיקסלים. הוא מגיע עם בהירות מתאימה לעבודה

על מחשב ולא בהירות מטורפת כמו של טלויזית LCD שמיועדת לאפשר צפיה כאשר ישנו מקור אור חיצוני ישיר על המסך.

אם אתה מחפש טלויזיה עדיף ללכת על אחת אבל אם אתה מחפש מסך מחשב איכותי שיכול להוציא את המיץ לכרטיסי מסך הכי חזקים בשוק ה הרבה

יותר מתאים וגם הרבה יותר זול בהשוואה למשל ל Samsung 244T שעולה בארץ הרבה יותר ולא עושה שום דבר יותר טוב מה .

בכל מקרה אני מבין שחיפשת טלויזיה ועל כן בירכותי זו טלויזיה מצוינת וגם לי יש 32 ו 37 ושניהן מצוינות(דגמים יותר ישנים משלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לתקן אותך אני לא קניתי טלוויזיה בתור מסך מחשב ולא בשביל להוציא את המיץ מה 9600XT שלי שהוא לא פסגת הטכנולוגיה העכשווית של כרטיסי המסך ואני משחק רק לפעמים אלא בעיקר בשביל סרטים ברזולוציה גבוהה וגם בשביל לצפות מידי פעם בטלוויזיה תוך כדי גלישה.

ההתלבטות שלי היתה רק אם לוותר על גודל תמורת רזולוציה גבוהה יותר ובחרתי בגודל.

דרך אגב ראיתי באיזה פורום שיש לו אחד ליד השני טלוויזיה 32 ומסך 24 אינץ' של .

8 אינץ' לא הולכים ברגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני מבין שחיפשת טלויזיה ועל כן בירכותי זו טלויזיה מצוינת וגם לי יש 32 ו 37 ושניהן מצוינות(דגמים יותר ישנים משלך).

בדיוק מה שאמרתי, אם אתה מחפש עשית עסקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חיפשת טלויזיה ברכותי, קנית טלויזיה מצוינת ועשית קניה טובה.

בכל מה שקשור לעבודה מול מחשב זו פשוט טעות נוראית לקחת טלויזיה והמסך של עוקף כל טלויזית LCD מבחינת איכות,גודל ורזולוציה במחירו.

הקטע של ה 2407 אינו שהוא טלויזית FHD אלא שהוא מסך מחשב עם רזולוציה של 1920X1200 פיקסלים. הוא מגיע עם בהירות מתאימה לעבודה

על מחשב ולא בהירות מטורפת כמו של טלויזית LCD שמיועדת לאפשר צפיה כאשר ישנו מקור אור חיצוני ישיר על המסך.

אם אתה מחפש טלויזיה עדיף ללכת על אחת אבל אם אתה מחפש מסך מחשב איכותי שיכול להוציא את המיץ לכרטיסי מסך הכי חזקים בשוק ה הרבה

יותר מתאים וגם הרבה יותר זול בהשוואה למשל ל Samsung 244T שעולה בארץ הרבה יותר ולא עושה שום דבר יותר טוב מה .

מה? אתה יכול לראות נהדר בטלויזיות LCD גם בלי שום מקור אור חיצוני וגם עם. כל הענין הוא שאתה יכול לשחק עם הבהירות בשביל התוצאה הרצויה (גם למחשב). גם ככה המסך לא מגיע מכויל והתמונה שתקבל לא טובה כמו אחת אחרי כיול.

מה, אתה רוצה להגיד לי שכל האנשים שמשחקים בקונסולות על צגי LCD עושים טעות? הרי אין הבדל בכלל בין הדוגמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול, כמו שאני לא יעבוד על פוטושופ באקסבוקס 360.

טלויזיות LCD לא טובות בתור מסך מחשב. יש לי ארבעה טלויזיות LCD בבית ואף אחת מהם לא מתקרבת (גם אחרי וגם לפני)ל VP930 לא מכויל.

הבעיה היא עוד פעם בבהירות ולא משנה מה תעשה כאשר מסך מיועד להפיק 600cdm ברגע שאתה מתחיל לשחק עם הבהירות

אתה מאבד את הצבעים והניגודיות.

הדוגמא שהבאת על קונסולות היא פשוט לא קשורה, אתה אולי מדבר על משחקים אבל אני מדבר על עבודה עם גרפיקה ומסמכים

פה הרזולוציה הנמוכה בשילוב עם בהירות גבוהה ומסך גדול פשוט לא מאפשרים עבודה נוחה(אני ניסיתי ובסוף בחרתי בזוג VP930)

עכשיו אני כבר פוזל כלפי ה 2407, אולי אפילו זוג.

בשביל לראות סרטים וטלויזיה צריך ולשאר הדברים כגון גרפיקה,עריכת מסמכים ואפילו משחקים עדיף להישאר עם מסך מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לראות סרטים וטלויזיה צריך ולשאר הדברים כגון גרפיקה,עריכת מסמכים ואפילו משחקים עדיף להישאר עם מסך מחשב.

חוץ מחומר 1080i. לא משנה כמה יותר מותאמת לוידאו - מאבדים יותר מחצי מהרזולוציה בdownsample!

ובקשר לעבודה עם שני 2407 - ממש לא ממליץ. הייתה לי הזדמנות לנסות את זה לשבועיים ודי התאכזבתי. נורא לא נוח לקפוץ עם הראש מצד לצד - מילא עבודה עם שני מסכים, אבל כשהם רחבים זה בכלל לא בפרופורציה. לא היה לי כוח לנסות קונפיגורציה אנכית - זה דווקא יכול להיות מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...