שאלה טיפה שונה, מבקש את עזרתכם. (בקשר להזמנה מחו"ל) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה טיפה שונה, מבקש את עזרתכם. (בקשר להזמנה מחו"ל)

Elevation

Recommended Posts

אני רוצה להזמין מסך מחו"ל, בשביל להוזיל עלויות....

כמה שאלות:

א. יש טעם בכלל? האם הפרשי המחירים משמעותיים?

ב. אנ'לא לחוץ על מסך עכשיו.... האם יש שעומדת לצאת, או שיכולות המסכים, לטעמכם, לא מיצו את עצמם? בהנחה שאני לא מאוניין לרכוש מסך חדש בשלוש השנים הבאות....

ד. האם המשלוח יזיק לו? ומה קורה עם האחריות?

ג. יש מסך שעומד מעל כולם? בהנחה שחדות ואיכות התמונה, שתהיה פריכה ומפורטת יותר חשוב לי מהכול.

בתודה ענקית, גבריאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שאלה בעייתית..

המחירים שונים, מאוד. בחלק מהמיקרים המסך עולה חצי מחיר בארה"ב.

למרות זאת אבל, הייתי קונה בארץ. מסכים זה הדבר היחידי שלא הייתי רוצה להתקע בלי אחריות איתו. בשלושה שבועות הראשונים יש סיכוי שהמסך יתקלקל, או שתקבל פיקסלים שרופים ולא תרצה את המסך. מה תעשה אז? עלויות המשלוח שוב ושוב יחסלו את ההפרש (שלא לדבר על מיסים. במכס יתפסו את החבילה, ואז תצטרך לשלם מכס + מע"מ) ואז סתם תגיע למצב שאם יש תקלה אתה מתחיל להפסיד כסף.

הדבר היחידי שהולך לצאת ממה שידוע לי זה SED. אני לא יודע אם יהיו גדלים למחשב, עלויות ועוד כמה זמן אבל. בכל אופן - אם המסך לשלוש שנים אין טעם לחכות, עד שתצא הטכנולוגיה יעבור חצי מהזמן או יותר ממה שתכננת להשאיר אותו מלכתחילה.

תעשה את השיקול שלך. ותבדוק כמה משלוח + מיסים יוסיפו, זה עלול לחסל את ההפרש אם זה לא בא בתוך מזוודה של מישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלויזית זה לא שם מדויק...

זאת קפיצת מדרגה לDLP (הקרנה דיגיטלית) שבה במקום שאור יועבר למראות המיקרוסקופיות, ויקרין אור על יותר ממראה אחת (בכל זאת, האור לא ממוקד) משתמשים בלייזר שהוא הרבה יותר ממוקד. ככה התמונה לא מלאת צבעים בצורה לא נכונה ואפשר להציג עד 90 אחוז (בניגוד לעד 40 אחוז) מהצבעים שאנחנו יכולים לראות - אבל זה על הנייר וגם צריך מקור שתומך בזה (HDMI בגרסה 1.3 והלאה. כרגע חוץ מפלייסטיישן 3 אין אף מקור כזה).

הטלויזיות האלה הרבה יותר יקרות (פי 2 ויותר, לפחות כרגע, מהגרסאות ללא הלייזר) והן לא בגודל של צגי מחשב.

אם אתה קונה בחו"ל לא תהיה לך אחריות כל עוד אין לך משווק רשמי של מותג מסויים (לא מייבא רשמי, זה צריך להיות כמו המקרה של ידע ואפל שאפל כנראה מחזירים לידע כסף על המשלוחים), אז תבדוק עם המייבא של הצג אם הוא ייתן לך להשתמש בשרותים שלו. בדרך כלל אין בגלל שזה פשוט לא משתלם למייבא לשלוח לחברה בלי כסף. תוכל לשלוח דרכו אם תראה לו חשבונית כמובן, אבל זה יהיה יקר כמו לשלוח לבד.

בכל אופן, אל תשאל פה. תבדוק מה הצג שאתה רוצה, תבדוק מה הייצוג של החברה או הצג בארץ ותשאל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...