wow, איזה חייתי הרדאון 9500פרו בגירסה הסופית שלו. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

wow, איזה חייתי הרדאון 9500פרו בגירסה הסופית שלו.

dino

Recommended Posts

ראיתי סקירה על הרדאון 9500פרו מבית ATI, ולא תאמינו אבל הכרטיס אכל את ה-TI4600 כמעט בכל מבחן, ולפעמים אפילו עקף

את ה-R9700 PRO, נשמע דמיוני, אבל זה אמת, ומה שהכי טוב שיהיה בכל העניין זה המחיר שלו שאמור לעלות קצת יותר מ-TI4200.

אבל מצד אחד אולי כדאי לחכות להשקה של ה-NV31 של NVIDIA שאמור להתחרות ה-R9500PRO, יהיה חם בחורף.

אז דיי לדבר ותראו בעצמכם (הם רשמו את הכרטיס בבדיקה RADEON 9500PRO FINAL, אז תשימו לב כי יש גם את הכרטיס ששחורר

בהתחלה שהיה רק הדגמה של הכרטיס וה-FINAL עשה שיפור משמעותי), שימו לב שלפעמים הוא גם יותר טוב מה-9700PRO.

כמסו מהר לסקירה, פשוט מדהים, ובטח שהחברות צד שלישי יוציאו הוא יהיה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה דריורים? ATI אמרה לאתר בתערוכת COMDEX שהסקירה שהם פירסמו לפני חודש (האתר) תשתנה שיצא הכרטיס החדש כי הוא יותר טוב, אז אני מאמין ל-ATI יותר שאין קשר לדריורים אלא לכרטיס עצמו, או שאתה צודק וזה באמת רק דריורים.

אבל אל תשמיץ את הכרטיס הוא עוקף בכל המבדקים את ה-TI4600, חוץ מכמה בהתחלה, והוא מתקרב לרמה של ה-R9700PRO,

ולפעמים אפילו עוקף את ה-R9700PRO.

מישהו כאן התאכזב שהוא שילם על הכרטיס שלו יותר מדי? והוא יכל לחכות קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק לאכול לוקשים חברים!,

הכיצד ייתכן כי כרטיס חמוש יותר יהיה איטי יותר?!

נו באמת ה-9500 פרו הראה שיפור אך ורק באנריל.. (נ.ב כאשר AA מכובה.., כי כאשר הוא מופעל התמונה אחרת לגמרי) וזה יזקף בעיקר לזכותם של הדרייברים החדשים.

אשר לצערנו לא מראים שיפור קבוע אצל ה9700, ובכל זאת ה-9500 הוא כרטיס מצויין אך אינו מהווה תחרות ב-9700..

נסו להסתכל על כל הבנצ'מארקים ולחשוב עד כמה הם משקפים את העולם האמיתי לפני קביעות מיותרות, וזאת על מנת לקבל תמונה כוללת יותר.

בבקשה תפסיקו עם קריאות השמצה כביכול ותשתדלו לקרוא מאמרים במלואם:

The majority of the performance differences come from a new driver that is shipping with the card. The driver improves performance across the board on the 9500 Pro and also works on the 9700 Pro. Performance isn't really enhanced on the 9700 Pro however, in some cases it's faster in others it's slower.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק לאכול לוקשים חברים!,

הכיצד ייתכן כי כרטיס חמוש יותר יהיה איטי יותר?!

נו באמת ה-9500 פרו הראה שיפור אך ורק באנריל.. (נ.ב כאשר AA מכובה.., כי כאשר הוא מופעל התמונה אחרת לגמרי) וזה יזקף בעיקר לזכותם של הדרייברים החדשים.

אשר לצערנו לא מראים שיפור קבוע אצל ה9700, ובכל זאת ה-9500 הוא כרטיס מצויין אך אינו מהווה תחרות ב-9700..

נסו להסתכל על כל הבנצ'מארקים ולחשוב עד כמה הם משקפים את העולם האמיתי לפני קביעות מיותרות, וזאת על מנת לקבל תמונה כוללת יותר.

בבקשה תפסיקו עם קריאות השמצה כביכול ותשתדלו לקרוא מאמרים במלואם:

The majority of the performance differences come from a new driver that is shipping with the card. The driver improves performance across the board on the 9500 Pro and also works on the 9700 Pro. Performance isn't really enhanced on the 9700 Pro however, in some cases it's faster in others it's slower.

אתה צודק,יפה שהכרטיס שיותר זול מהראדון מראה ביצועים טובים מאוד+

זה לא הרעיון ה9700 יותר חזק וזה ברור מצפיה בכל נתון עליו לכן כאשר יוצא כרטיס חדש במחיר נמוך יותר ומגיעה לרמה גבוהה זה רק נותן לנו עוד אפשרויות קניה.

נ.ב ההערה של דינו לאורי הייתה ממש לא במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיתיחסו לדריורים זה שיפור קטן בין שתי הגרסאות, אז עם ישימו לרדאון 9700פרו את החדשים אז ה-9700PRO טיפה יעקוף

את ה-9500PRO, אבל עדיין ה-9500פרו זה כרטיס חייתי לאללה, הוא עובר בהרבה את ה-TI4600, ובמבחנים ששמים הגדרות גבוהות

מאוד כמו 8X Quality Anisotropic Filtering, FSAA X4, 1600X1200 מופעל אז בוא מכסח את כל סידרת הג'יפורס 4, והוא עולה

200 פחות מה-TI4600, כרגע זה הכרטיס הכי משתלם שאפשר לקבל בשוק, הוא מתמודד עם הכרטיסים הכי חזקים במחיר מצחיק.

ואורי אני מצטער על מה שאמרתי.

אבל עובדה שכרטיס שעולה פחות 700-1100ש"ח נותן כמעט אותם ביצועים, ואת הכסף הזה היה אפשר להשקיע במעבד ולוח חדשים.

אפשר לקנות ב-700 לוח פשוט עם כל מה שצריך ל- מבוסס KT266A ו-AXP 1600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי אתמול את ה9700PRO ואני לא מתחרט עכשיו ואני גם לא אתחרט בעתיד

אם אתה רוצה כרטיס מצוין אתה לא יכול לחכות לנצח (אפילו אם זה עוד שבוע,חודש)

ה9500PRO הוא באמת פצצה של כרטיס.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי אתמול את ה9700PRO ואני לא מתחרט עכשיו ואני גם לא אתחרט בעתיד

אם אתה רוצה כרטיס מצוין אתה לא יכול לחכות לנצח (אפילו אם זה עוד שבוע,חודש)

ה9500PRO הוא באמת פצצה של כרטיס.....

סוף סוף מישהו מסכים איתי שזה כרטיס מצויין.

תגיד, עם הרדאון 9500פרו היה בארץ שקנית את ה-9700פרו היית חוסך את הכסף וקונה את ה-9500פרו ועוד איזה חלק ב-700שקל

למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכמתי איתך עוד מקודם, אך אתה כתבת כאילו הוא יותר טוב מה-9700.. וזה קריאה שגויה של הנתונים בשטח..

נ.ב הערה נסלחה.. ידידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהוא יותר טוב, אבל אמרתי שהוא כמעט אותו הדבר וזה לא דבר ששווה עוד 700ש"ח, הבדל של 5-15 פרימים לא מורגש

בכרטיסים של היום.

וב-700 שקל האלו אפשר לקנות עוד INSPIRE 4.1 ו-128MB DDR333 של חברה כמו MICRON, שזה משתלם.

דרך אגב, הרמקולים של טובים לא כמו ALTEC LANCING אבל עדיין הם מעולים וכמובן סט של 4.1 יהיה מעולה.

ואפילו למי שיש 384 אז עוד 128 ישלימו ל-512 וזה יכול להיות שיתן שיפור משמעותי יותר.

תחשבו קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...