3 שאלות חשובות על טלויזיות CRT - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 שאלות חשובות על טלויזיות CRT

stone cold

Recommended Posts

אני לא חושב שיש לך סיבה לדאוג בנוגע לחיבור, קומפוננט איכותי בהרבה יותר, אבל צריך גם מסך גדול ואיכותי מאוד בשביל להרגיש בהבדל. לי בחדר יש 32" ואני לא רואה עליה הבדל גדול ממש בין SV ל- שהוא איכותי יותר. לעומת זאת, בפלסמה בסלון ההבדלים גדולים בהרבה. בכל אופן, אם מה שיש לך זה SV אז לא תוכל לעשות הרבה בעניין. טלוויזיות מתקדמות יותר יודעות לקבל אות בחיבור VGA ו-DVI. אצלי בסלון המחשב הנייד מחובר ב-VGA, (מעביר לו קומפוננט נדמה לי) וזה נראה מדהים. איכות טובה יותר מאשר של המסך של המחשב בהרבה, וזה על גבי 42".

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוב טלויזיות ה CRT היקרות/חדשות תומכות בתכנים ברזולוציה של 480P/1080i.

אם הטלויזיה שאתה בודק תומכת בתקנים אלה היא עושה זאת דרך חיבור Wideband Component מכיוון

שטלויזיות אלה בניגוד לLCD או פלאזמה אינן מכילות חיבור VGA או DVI.

אם מצוין שיש לטלויזיה חיבור Component אבל לא מצוינת תמיכה ב 480P/1080i לא מדובר בטלויזיה בעלת יכולת סריקה פרוגרסיבית.

שים לב שאם תחבר נגן בעל יציאת Wideband Component לטלויזיה כזאת תוכל לראות סרטי ב 480P.

UpScale אוטומטי יבוצע על שידורי HDTV ברזולוציה של 720P או 1080i ל 1080i

מכיון שאין לטלויזיה תמיכה ב 720P. בכל מקרה זה ישנה פחות מכיוון שמדובר בטלויזית CRT ולא מסך דק כגון LCD או פלאזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שיש לטלויזיה חיבור WideBand Component אבל זה לא מכין אותה באמת ל HDTV

מכיוון שיש מעט מאוד טלויזיות CRT עם חיבור או DVI בעל HDCP והם נורא נורא יקרות.

בעתיד תוכל לחבר טלויזית HD Ready לממיר HDTV ולקבל אות EDTV מסוג 480P לטלויזיה שלך.

זה לא היה HDTV אמיתי אבל בהחלט יראה טוב יותר מהשידורים שיש היום.

תמיכה ב 1080i טובה בשביל קונסולה כמו 360 אבל אני לא מאמין שיתנו להוציא שידורי HDTV באופן אנאלוגי ב 1080i,

מכיוון שניתן יהיה להקליט אותם ובדיוק בשביל זה המציאו את ה HDCP שעובד רק עם אות דיגיטלי שהטלויזיה שלך לא תיתמוך בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר אני גם ככה בטח יקנה לפני 360 וגם זה רק בעוד שנה

ככה שאני לא דועג בקשר לזה אני רק פשוט רוצה שהטלויזיה תיהיה מספיק איכותית שאני לא ירגיש שאני מפסיד יותר מידי מהאיכות

ואני גם רוצה שיהיה אפשרות לחבר אותה לכבלים עתידים בעוד כמה שנים אם הי תחזיק מעמד עד אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג במדינה שלנו יקחו עוד הרבה שנים עד שלא תוכל לקלוט בעזרת טלויזית CRT אנאלוגית.

בינתיים כל שהיא לא מוצר מדבקה סיני תהיה מספיק טובה בשביל הצרכים שלך, למרות זאת בחיבור למחשב

או לקונסולה אתה עדיין תפסיד רזולוציה וחדות תמונה בהשוואה למסך פלאזמה או LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מופיע במפרט של הטלויזיה תמיכה ב 480P אז יש לה חיבור Wideband Component.

אני בטוח שהיא תעבוד לך עם ה WII (תמיכה רק עד 480P? זה דיי עלוב) קניה נעימה.

נ.ב ל PS2 יש תמיכה ב Component

http://www.amazon.com/Pro-Component-AV-Cable-PlayStation/dp/B00005MDZE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יבדוק

גם התחלתי לעבוד בגינה של יבואן של חברה גדולה מסוימת

הבעיה שאני לא רוצה להטריד אותו כי זה לקוח חשוב אבל ניראה אולי יהיה דיבור טוב ואני ינסה ליקנות ישירות מימנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...