נתונים מהצבא, מה אני יכול לעשות איתם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתונים מהצבא, מה אני יכול לעשות איתם?

Zap

Recommended Posts

שלום רב

יש לי פרופיל 64 וקב"א 56, אני מחפש תפקידים מעניינים, לא משנה מה העיקר שיהיה מעניין, כיף, מאתגר במידה. עם עדיפות למודיעין ודברים כאלה...

מאיזה תפקידים גם כדאי לי להתרחק? ומה כדאי לחפש?

תודה

זאפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אומרים לך

זה נתון שנחשב "לצורכי הצבא" ואם אין לך חבר עם גישה לבסיס נתונים של צה"ל אתה גם לא תדע אותו

יש דרכים לשער מה הקב"א ואם הוא גבוה מ-54 (למשל זימונים לצוות אוויר, לבעלי פרופיל 97 ללא סעיפים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה עזרה? קבל:

הצבא לא שואל אותך, הם ידחפו אותך לאן שחסר להם חיילים, זה בכלל לא משנה מה אתה "מחפש" או רוצה "להתרחק" ממנו.

סוף עזרה, שיהיה לך שירות נעים :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה עזרה? קבל:

הצבא לא שואל אותך, הם ידחפו אותך לאן שחסר להם חיילים, זה בכלל לא משנה מה אתה "מחפש" או רוצה "להתרחק" ממנו.

סוף עזרה, שיהיה לך שירות נעים :hi:

לרוב זה מה שיקרה...אלא אם תהיה מוכן לעמוד על שלך ולדרוש..[לרוב זה יגרור למעצר משפטים וכו... :nono:]

במנילה תסמן מה שאתה רוצה,ותקווה לטוב.

אם יש לך קשרים בצבא במקומות הנכונים תוכל להשתבץ במקום הרצוי בקלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב זה מה שיקרה...אלא אם תהיה מוכן לעמוד על שלך ולדרוש..[לרוב זה יגרור למעצר משפטים וכו... :nono:]

במנילה תסמן מה שאתה רוצה,ותקווה לטוב.

אם יש לך קשרים בצבא במקומות הנכונים תוכל להשתבץ במקום הרצוי בקלות...

לא תמיד נכון. זה עובד בד"כ רק שרוצים ללכת מג'וב לקרבי או מקרבי לקרבי בתנאי שהם שווים, למשל או מחימוש לגולני או מגבעתי לגולני. חבר שלי רצה גולני דחפו אותו לגבעתי והוא נשאר בבקו"ם הכניסו אותו ל21 יום ושיחררו אותו אמרו לו תגיע בתאריך של גולני והחזירו אותו לאזרחות.

יש גם בן אדם שאמרו לו איזה חייל אחר והוא בכל זאת עלה לאוטובוס של גולני וגייסו אותו ואחרי 21 יום פשוט באו אליו ואמרו לו שהוא נפקד אחרי כמה בירורים דפקו לו כלא שללו לו פז"מ והחזירו אותו לגולני (21 ימי טירונות מחדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...