אשכול פדיחותתת :) - עמוד 25 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מודעת לבעיה שאפשר לראות את כל תיקיית התמונות שלי, מה שאני לא מבינה זה למה ולמה אני לא מוצאת את ה-privacy settings. לא שאכפת לי, אין לי שם שום דבר שאני רוצה/צריכה להסתיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL מה שהולך פה.

אוקיי, פאדיחה מס' 1- אני גר ברמת ישי.

פאדיחה מס' 2-

כתה ח', משחק כדורגל של הכתה מול כתה אחרת, סוף סוף העלו אותי לשחק ולא תקעו אותי שוער

0:0, לקראת סוף המשחק אחד הילדים מהקבוצה השניה מפציץ היישר לכיוון שלי. קלטתי את הכדור ובאתי לבעוט, אבל הוא היה גבוה מדי, פגע לי בירך, יצא שבערך בעטתי בו, הכדור עף מאותה נקודה לשער של הקבוצה השניה, נגמר המשחק. כולם באים לחגוג סביבי על הניצחון בעוד שאני מתקפל על הרצפה מכאבים

"ניצחנו! ניצחנו! אחלה בעיטה!"

"מה בעיטה %#@&^@$&@$&)(@$&+$@)1!!! אידיוט תעזור לי לקום X_X

חצי מה "קהל" התפוצץ מצחוק וחצי הריע. אני לא בדיוק מופתע :smile1:

פאדיחה מס' 3, גדולה כמעט כמו מס' 1-

כתה י', אחד מהימים הראשונים ללימודים. היינו בכתה בשעה חופשית, ישבתי בשולחן לא שלי עם עוד חבר ודיברנו, בהיסח הדעת שמתי את היד על השולחן שכף היד הפוכה (כלומר, כלפי מעלה)

אחרי בערך שניה הרגשתי משהו רך על היד שלי. הסתכלתי וקלטתי את אחת הילדות מהכתה יושבת על היד שלי (במכנס בד דק, אם יורשה לציין)

לקח לי בערך שניה להבין איך להגיב :S משכתי את היד מהר ואמרתי "ווי סליחה S: "

המוניטין שלי כאדם תמים ספג מכה קשה X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה : דריה , אממ.. את צריכה לספר לנו משהו ?

http://s114.photobucket.com/albums/n257/Vitnir/XXX/

::)

הוא לא גולש פה, אז באמת לא אכפת לי. יופי שאתם מתעניינים אבל... סתם, שמרתי את התמונה אולי כדי לסחוט אותו בהזדמנות. :smile1:

נו באמת, מה? כל מיני בנות לא הראו לכם את הציצי שלהן? טיפ - תעשו את עצמכם כאילו זה לא מעניין לכם את התחת ואז הן יחשבו שמשהו לא בסדר, שאולי הן לא מושכות וזה, ואז הן דווקא יראו לכם. זה עבד עם הבחור הזה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקחת בקלות את התמונות שהיו שם מתיקיית הTEMP ולהעלות לשרת, אבל אני לא אעשה את זה מ2 סיבות:

1. תאמין לי, אתה לא תהנה.

2. אאוטינג. לא הייתי רוצה שיעשו לי, לא עושה לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...