כנפיים.... בקרוב.... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנפיים.... בקרוב....

udicol

Recommended Posts

אני לא מבין משהוא.

יש פרומו בערוץ 1 למעין "סרט" ישראלי תוכנית דרמה ישראלי או כל מוטציה אחרת שלא למדתי במגמת קולנוע ע"מ להגדיר , ורואים שם מטוסי F-15 טסים להם, ואז רואים טייסים עם טייסת שמחים / עצובים / טעונים וכ.....

האם גירסת אהבה בשחקים נוסח עומד לעלות למרקעים לאוויר או לכל סיטואציה אחרת נראת לכם?!

האם זנחו את מטוסי ה- F-14 שאין לנו לטובת מטוסי F-15 הותיקים למטרת סדרה/תוכנית שתנסה לרגש אל ליבנו בנושא?

בהתחשב במרחב האוירי המוגבל שלנו, וההגבלות החמורות על טייסי ח"א בשמי הארץ אני לא מוצא לנכון לחשוב על סיטואציות מוזרות של אהבה וחוסר נורמליות של חיים בצבא ישראלי שחיי במלחמה יום יומית.

אני כנראה לא מתחשב וכבר "קוטל" את הסידרה. אוליי יש למה לצפות .

נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חובב מושבע מגיל אפס, חולה על חיל האוויר המדהים שלנו, וכל העגבניות האלה...אני אראה את הסידרה לא משנה איזה מטוס יהייה בה, או איפה היא תצולם.

לפי הפרומו שלה זה הולך להיות משהו מושקע (אלה אם כן לקחו את האפי 15 מצילומי הפירסום של חיל האוויר...).

נחייה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי זה מתחיל!?!?!

אני כבר שנה מחכה לסדרה הזאת!

צודק אני זוכר שלפני שנה בגיא פינס צילמו את המסיבה לרגל סיום צילומי הסידרה. מה עם זה???!!!

תסמכו על הערוץ הראשון שגם זה יהיה משעמם

דווקא הערוץ הראשון הצליח יפה מאד עם אחים לנשק המעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חובב מושבע מגיל אפס, חולה על חיל האוויר המדהים שלנו, וכל העגבניות האלה...אני אראה את הסידרה לא משנה איזה מטוס יהייה בה, או איפה היא תצולם.

לפי הפרומו שלה זה הולך להיות משהו מושקע (אלה אם כן לקחו את האפי 15 מצילומי הפירסום של חיל האוויר...).

נחייה ונראה.

החתימה שלך תגרום לך בעיות בחו"ל. או בעצם בארץ . או בעצם ליד הבית שלך.

אתה חשוף לתביעות מצד גורמי משפט בבלגיה על עודף פטריטיות ישראלית.

(אני מקווה שהבנת - מדובר בציניות).

שימו לב למטוס שלי:

f15.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...