DELL 2407WPF ו PIVOT - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WPF ו PIVOT

ben389

Recommended Posts

התחדשתי לי השבוע במסך הזה ואין מה להגיד, רואים מדהים!

עכשיו כשאני מנסה לסובב אותו בדריברים אני מקבל את ההודעה הבאה:

"The requested rotation mode is not supported by your current display mode (resolution and/or refresh rate and/or colour depth)."

כמובן שניסיתי את כל הרזולוציות והצבעים האפשריים (הקצב ריענון תקוע על 60HZ).

ניסיתי גם לבטל את הDUAL וזה גם נותן את אותה הודעה כנ"ל גם שאני מנסה "לסובב" את .

יש דרך לסדר את זה או שזאת בכלל בעיה של הכרטיס מסך ATI 9200?

הכרטיס למרבה ההפתעה עובד לא רע כשבדל הרזולוציה היא על 1920X1200 ובסוני 1280X1024. הוא גם מצליח להריץ את FARCRY ברזולוציה 1920X1200 כאשר הכל על LOW והסוני מבוטל.

ועכשיו מצא את ההבדלים: :P

הראשונה מה 12.4.04 MAG XJ700T ואיזה ניורון מעפאן. הם שירתו אותי בערך מאמצע 98!!!

השניה מה 16.5.04 MAG XJ700T וSONY SDM-S73.

האחרונה מהשבוע 2407WFP וSONY SDM-S73

התקדמות נחמדה ;)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שהכרטיס מסך לא תומך

אם הוא לא תומך למה יש בדריברים את האופציה?

אם זכוני לא מטעה אותי בקונפיגורציה הקודמת של המסכים (הסוני ומאג XJ700T) הצלחתי לסובב את המאג.

יש אפשרות במסך להציד מחשב + TV/DVD?

כן. זה מה שרואים.

כמו שכתבו בהודעה מעל אפשר PIP ו PBP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אצלי עם 2007WFP זה עובד בלי בעיה. אין שום סיבה שאצלך זה לא יעבוד פרט לבעיה בדרייברים או בכרטיס. נסה לעדכן , ואם זה לא עוזר, הגיע זמן להחליף כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחדשתי לי השבוע במסך הזה ואין מה להגיד, רואים מדהים!

עכשיו כשאני מנסה לסובב אותו בדריברים אני מקבל את ההודעה הבאה:

"The requested rotation mode is not supported by your current display mode (resolution and/or refresh rate and/or colour depth)."

כמובן שניסיתי את כל הרזולוציות והצבעים האפשריים (הקצב ריענון תקוע על 60HZ).

ניסיתי גם לבטל את הDUAL וזה גם נותן את אותה הודעה כנ"ל גם שאני מנסה "לסובב" את .

יש דרך לסדר את זה או שזאת בכלל בעיה של הכרטיס מסך ATI 9200?

הכרטיס למרבה ההפתעה עובד לא רע כשבדל הרזולוציה היא על 1920X1200 ובסוני 1280X1024. הוא גם מצליח להריץ את FARCRY ברזולוציה 1920X1200 כאשר הכל על LOW והסוני מבוטל.

ועכשיו מצא את ההבדלים: :P

הראשונה מה 12.4.04 MAG XJ700T ואיזה ניורון מעפאן. הם שירתו אותי בערך מאמצע 98!!!

השניה מה 16.5.04 MAG XJ700T וSONY SDM-S73.

האחרונה מהשבוע 2407WFP וSONY SDM-S73

התקדמות נחמדה ;)

כמה המסך החדש עלה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהקצב רענון תקוע על 60 זה לא בעייה, זה חייב להיות ככה. DVI single לא יכול להוציא 1920x1200 ביותר מ60HZ, זאת פשוט ההגבלה של הרוחב פס של התקן. למעשה כבר ככה אנחנו על הגבול.

רק תן לי להבין מתי אתה מקבל את השגיאה:

התקנת את הCatalyst Control Panel?

יש לך icon של ATI בצד ימין? כשאתה לוחץ עליו מקש ימני, אז על הכרטיס מסך ואז על rotate display - זאת השגיאה שאתה מקבל?

יש לי את המסך הזה וניסיתי את הpivot. לדעתי זה לא יותר מגימיק. אם הוא היה 4:3 או 5:4 אז אולי היה נוח לעבוד על מסמכים בpivot. אבל ב16:10 זה מוגזם לגמרי, מחוץ לכל פרופורציה. נתפס לי הצוואר מלהרים ולהוריד את הראש בכל עמוד (קשה, קשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כזה מסך אני לא מבין מה אתה עושה עם 9200 ?? :lol:

בכל מקרה תתחדש מסך מצויין.

אני מתגלץ' באינטרנט ומשחק שולה מוקשים.

לא כולם משחקים כל היום וכמו שאמרתי בהודעה הראשונה הכרטיס מסך מצליח להריץ (עם יכולת לשחק) את FARCRY ברזולוציה טבעית!!!

רק תן לי להבין מתי אתה מקבל את השגיאה:

התקנת את הCatalyst Control Panel?

יש לך icon של ATI בצד ימין? כשאתה לוחץ עליו מקש ימני, אז על הכרטיס מסך ואז על rotate display - זאת השגיאה שאתה מקבל?

אני מקבל את הERORR בדיוק איפה שאתה מתאר.

עכשיו אני גם די בטוח שבקונפיגורציה של הLCD/CRT הROTATION עבד לי.

כמובן שהתקנתי את הגרסה האחרונה של הדריוורים.

אני אחיה גם בלי זה :cool2:

משהו נוסף שמטריד אותי קצת זה שהוא לא שומר את ההגדרות של הכניסות.

כרגע אני מחובר אליו בDVI ובקומפוזיט.

אני אומר לו בתפריט הPIP שהמקור הוא קומפוזיט וברגע שאני מכבה את המסך זה חוזר לS-VIDEO.

יש מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...