בעיה מעצבנת עם המחשב - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת עם המחשב

בתאל:]

Recommended Posts

המעבד בסדר, אם יש עליו טוב... המעבדים מהסידרה הזו פולטים הרבה חום- שיכול להזיק למערכת, ולכן נדרש קרור טוב בשביל לשמור על טמפ' סבירה.

אם את יכולה, תפתחי את המארז של המחשב (כשהוא כבוי...) ותכתבי פה כל מה שכתוב על המאורר של המעבד. או אפילו יותר טוב, תפתחי נושא חדש בפורום "אוברקלוקינג וקרור", תכתבי את זה שם ותבקשי המלצה לקרור חדש, כי לפי איך שזה נראה, הקירור הנוכחי לא מספיק...

ושם לא רואים את המהירות... היא נמצאת כנראה בלשונית "mainbord"... או שלא... אני כמעט בטוח שניתן לבדוק את המהירות של המאורר בביוס, באותו מקום שבו ראית את הטמפ' ממקודם... אבל עכשו שאני יודע מה המעבד זה לא כל כך רלוונטי...

ושוב, את יכולה להשתמש בכפתור modify.gif כדי לשנות את ההודעות שלך, במקום לשלוח שתי הודעות ברצף... (זה נקרא דאבל פוסטינג וזה עברה על חוקי הפורום... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא :-\

גם פה אין את הנתונים על המאוררים...

אני מציע לך להחליף את הקרור של המעבד (עניין של 100~150 ש"ח למשהו סביר... לא כולל עבודה אני מניח) ולסדר את המארז כמו שהסברתי מקודם... פשוט יש לך מעבד קצת בעייתי בעניין של החום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סומכת על טכנאים.

ואני אשמח אם תסביר לי איך לרענן משחה טרמית :]

והכוונה היא שלפני שלושה חודשים המחשב שלי כל הזמן נכבה ולא נדלק מחדש

אז לקחנו לטכנאי ,והוא אמר שהמאוורר לא פעל אז הוא תיקן אותו.

ד"א תודה רבה על העזרה:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוקן = עבדו אליך

עכשיו בשביל לרענן משחה צריך לקנות אחת מהטובות יש את ארטיק סילבר 5 ששמתי למעבד שלי כמו שלך וגם לחבר ובן דוד אם דומים והחום שהיה 50 ++

נהפך ל35+- צריך להוציא את המאוורר של המעבד ולנקות את החומר שבין המאוורר למעבד שזה המישחה הישנה אפשר אם צמר גפן ואלכוהול אבל אני משתמש רק במטלית ניקוי בלבד ללא שום חומר אני מפחד להשאיר איזשהו שאריות אלכוהול ושם את החדשה בגודל של גרגיר אפונה וחצי על המעבד ומחזיר את המאוורר ונותן מן מריחה כזאת ומחבר הכל זהו די קליל רק צריך להזהר מהמאוורר והסוקט לפעמים קשה קצת לפרק ולחבר חזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראי את המדריך בכול מקרה, ותבקשי מהתכנאי שיעבוד על המחשב לראות מה הוא עושה כדי "ללמוד", ותפקחי עליו שלא יעשה בעיות...

והמחשב לא כל כך עדין כמו שחושבים... אם תעבדי בזהירות לא אמורה להיות שום בעייה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...