כרטיס מסך מרעיש כמו סוס ! עזרה ... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מרעיש כמו סוס ! עזרה ...

idodos

Recommended Posts

יש לי 6800gs של והמאוור הקטן שעליו מרעיש כמו מטורף ...

המאוור מחובר בחיבור 2 פינים קטנים כאלו על הפלטפורמה - הפלסטיק (שכחתי את כותבים את זה פתאום)

ככה שאני יכול לנתק את זה ... השאלה האם זה כדי ? זה יגרום לכרטיס להתחמם יותר מדי ?

ואם אני אשים מתחת פשוט מאוור 80 מ"מ במקום הקטן הזה , הוא יעשה את העבודה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיגע!!!

נסה להוציא את הכרטיס ולנקות אותו אם לחץ אוויר (אפשר לקנות מיכל ספרי של לחץ אוויר).

אם לא עוזר אחרי הניקוי אתה יכול לנסות לשמן טיפה אם שמן צימחי (אותו שמן שמשמנים מכונות גילוח).

אם אתה לא מבין ולא רוצה לעשות שטויות תיקח למעבדת מחשבים והם יעשו לך את זה תמורת סכום סימלי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תיגע!!!

נסה להוציא את הכרטיס ולנקות אותו אם לחץ אוויר (אפשר לקנות מיכל ספרי של לחץ אוויר).

אם לא עוזר אחרי הניקוי אתה יכול לנסות לשמן טיפה אם שמן צימחי (אותו שמן שמשמנים מכונות גילוח).

אם אתה לא מבין ולא רוצה לעשות שטויות תיקח למעבדת מחשבים והם יעשו לך את זה תמורת סכום סימלי ;)

אל* ומה הקשר לנקות אותו ? אני לא אורמ שזה מתחם אני אומר שהמאוור מרעיש מאד ... אין קשר לאבק (שאתה ניקיתי דרך אגב) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה חושב שזה מרעיש ?

למה אצל אחרים זה לא מרעיש ?

בכל מקרה לנתק את המאורר זה רעיון רע מאוד :screwy:

מה זה השאלות האלו ? חחחח למה אני חושב שזה מרעיש ? יש איבר שנקרא אוזן שדרכו שומעים וניתן לאתר דרכו

את הכוון שמהם מגיעים רעשים מסוימים . ואחרי סקירה מקיפה שעשיתי בעזרת האיבר הזה שנקרא אוזן התוצאה היא שהרעש מגיע מכוון הכרטיס מסך ,

חוץ מזה שיש לי fan controler וסגרתי את כל שאר המאוורים ככה שהעבודה היתה קלה אפילו יותר.

ומאיפה אתה יודע שאצל אחרים זה לא מרעיש ? לא ראיתי פה משהו שהגיב שיש לו כרטיס מסך בדיוק כמו שלי.... :kopfpatsch:

חוץ מזה מה זה משנה אולי משהו אחר חושב שזה לא מרעיש, בשבילי הכרטיס מרעיש ואני מחפש פתרון , זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 6800gs של LeadTek והמאוור הקטן שעליו מרעיש כמו מטורף ...

המאוור מחובר בחיבור 2 פינים קטנים כאלו על הפלטפורמה - הפלסטיק (שכחתי את כותבים את זה פתאום)

ככה שאני יכול לנתק את זה ... השאלה האם זה כדי ? זה יגרום לכרטיס להתחמם יותר מדי ?

ואם אני אשים מתחת פשוט מאוור 80 מ"מ במקום הקטן הזה , הוא יעשה את העבודה ?

לי יש כרטיס 6800gs של והייתה לי בעייה כמו שלך

ואז קניתי את הAccelerator X1 השקט ועכשיו גם יש לי שקט וגם הטמפרטורות יותר נמוכות בערך ב-10 מעלות

ממליץ בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כרטיס 6800gs של והייתה לי בעייה כמו שלך

ואז קניתי את הAccelerator X1 השקט ועכשיו גם יש לי שקט וגם הטמפרטורות יותר נמוכות בערך ב-10 מעלות

ממליץ בחום!

כמה עלה ? ואם אפשר לינק שאני יוכל לראות במה מדובר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...