מיקי, יעקב ומה שביניהם (או בקיצור סרט טורקי תוצרת ישראל) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקי, יעקב ומה שביניהם (או בקיצור סרט טורקי תוצרת ישראל)

maverick

Recommended Posts

לפני מספר ימים שמענו על כך שמיקי חיימוביץ - מנחת החדשות מערוץ 2 מאז הקמתו - עורקת לטובת ערוץ 10 המתחרה. כמו כן הודלפו פרטי החוזה המסתכמים בכמיליון דולר (נדמה לי) לשנה.

השאלה הגדולה הייתה (או אולי בעצם 2 שאלות): מדוע עזבה מיקי את ערוץ 2 ועברה לערוץ "נידח" יותר? והשאלה השניה: מי תחליף אותה?

אני דווקא מעוניין לדון בשאלה השנייה. התברר לנו, לאחר כמה ימים, כי המחליפה תהיה יונית לוי (השווה) ואז התעוררו עוד שאלות ובעצם התחילו הסרטים (הטורקיים): האם יונית לוי, בת זוגו לחיים של יעקב אילון, תרוץ מולו במטרה לצבור יותר רייטינג? האם זה בריא? היום התבררה לי חלקית התשובה. מעיון באתר ynet התברר לי שיונית ויעקב כבר לא ביחד מזה חודש והדבר פתר לי הרבה שאלות.

קישור לכתבה

בקיצור, טורקיים לא חסרים פה. אני מאחל ליונית לוי הצלחה בתפקיד החדש ואני חושב שהיא תצליח בו. וחוץ מזה עכשיו היא פנוייה אם מישהו מעוניין לנחם אותה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקי חיימוביץ' היא אדם שעובד, וכשצצה הזדמנות עסקית טובה יותר, כלומר עבודה במקום אחר, היא תיקח את זה, כמו כל אדם.

לא מענייני ואני משער שלא מעניינך האינטרסים שלה, ולא מקומנו להכנס לה לכיס או לחשבון בנק.

אותי אישית, זה לא מעניין. ומעבר לכך, זה נראה לי פלישה די גסה לתוך חיים של אדם זר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יונית לוי אמנם נבחרה להחליף את מיקי חיימוביץ', אבל אני חושב שאשרת קוטלר הרבה יותר מתאימה לתפקיד.

יונית אמנם איכותית ביותר, אבל כל דיווח שלה נשמע דרמטי מדי, גם אם במקור, הוא איננו אמור להשמע כך.

זו דעתי בכל אופן... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, מי שקרא היום מעריב ראה שיונית לוי ויעקב אילון באמת נפרדו.

ולפי דעתי, אין פשוט אין על יונית לוי, המגישה המשולמת

גם יפה גם עיתונאית מעולה וגם מגישת חדשות כמו שצריך

אין מה להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד: לראות את מיקי חיימוביץ מדברת על שכבות חלשות ומביעה אמוציה דרך המדיה (בעזרת הפנים , עיקום פה , והבאות נסתרות) ולדעת שהיא מרוויחה כמו עשרות משפחות נורמליות (בשנה) , קצת מקלקלת לה את האופי ה"חברתי" ה-"אכפתי" שלה.

אבל, מה לעשות, מיליונים קורצים יותר מכמה דיווחים של משפחות נצרכות ועוני בישראל.

מצד שני : לא עיניינו של אף אחד, כמה מרוויחה מגישת חדשות בערוץ פרטי לחלוטין !

יותר מעניין אותי כמה חיים יבין מרוויח! חיים יבין שייך לערוץ 1 ואנחנו כמו פאקן פראיירים משלמים אגרה ומשכורת שמנה מאוד לחיים יבין.

ואיזה תמורה אנחנו מקבלים? טוב, את זה נשאיר לכם.

הערה מצחיקה :

לפני שזה ירד פה לפסים אישיים , היות וגם יעקב אילון וגם יונית לוי הם מכרים שלי ואני מעריך את שניהם , אני מבקש לשמור פה על רמת דיון גבוהה !

ראשית הם אנשי תקשורת ומדיה, ואני בטוח שהם לא זקוקים לך ע"מ לשמור על כבודם בפורום הזה.

ויכוח לגיטימי הוא ויכוח שלא מפר את כללי הפורום וחוקי המדינה, וגם אם נרד לפסים אישיים זה בעיה שלנו איתם ולא איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד: לראות את מיקי חיימוביץ מדברת על שכבות חלשות ומביעה אמוציה דרך המדיה (בעזרת הפנים , עיקום פה , והבאות נסתרות) ולדעת שהיא מרוויחה כמו עשרות משפחות נורמליות (בשנה) , קצת מקלקלת לה את האופי ה"חברתי" ה-"אכפתי" שלה.

בחייך זו ממש צביעות. היא יכולה להרוויח כמה שבא לה. היא הרי לא אחראית על המצב הכלכלי. אני בטוח שאם לך היו מציעים שכר של מיליון דולר לא היית מתנגד ובטח ובטח שלא חושב על המצב הכלכלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך זו ממש צביעות. היא יכולה להרוויח כמה שבא לה. היא הרי לא אחראית על המצב הכלכלי. אני בטוח שאם לך היו מציעים שכר של מיליון דולר לא היית מתנגד ובטח ובטח שלא חושב על המצב הכלכלי.

???

אהה , מה הקשר צביעות ! היא לא אחראית למצב אבל היא מציגה אותו בעיניים שלה בשפת הגוף שלה. היא מקרינה לנו אכפתיות יתר, דאגה בנושא אלימות נגד נשים ומשפחות במצוקה.

ההבחנה שלך דיי מוזרה "אם היו מציעים לך מיליון דולר..." - (מזכיר ויכוח של ילדים) כשאני יהיה שליח ציבור, מגיש חדשות, פרשן של משהוא - אז נדבר.

ודבר יותר חמור שלא התייחסת לחלק השני של ההודעה - שם התייחסתי לזכות הציבור לא לדעת כי זה לא מעניין !

חבל.

צביעות לא! צורם אכן כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בכיתוב בוואלה עלו על משהו חמוד - מימן מחפש חמצן לנשימה ;D

בכל מקרה:

בתקווה שהערוץ לא ייסגר... יש לו פוטנציאל רב, ומבחינת הסדרות הוא נמצא במגמת עליה מתמדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

ערוץ איכותי (מפי מישהו שאינו צופה בטלויזיה) אבל במצב של היום קשה מאוד לשרוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערוץ אומנם איכותי וקנה כמה סדרות טובות מחו"ל אבל מעבר לזה הוא רק עשה ההעברות מערוץ 2 ו1. אנשי חדשות, שי ודרור, סיינפלד ועוד רבים אחרים עשו את אותה עבודה גם לפני שעברו לערוץ 10. הם בהחלט היו צריכים לחשוב על ההיבט הכלכלי בהשקעה מרובה על כוכבים ולא על יציבות ותוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...