ואחרי חודש - מה קרה.... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואחרי חודש - מה קרה....

TZuKi

Recommended Posts

לפני חודש התגייסתי. אמרתי כאן ביי לכמה אנשים, הודעתי שאחזור כשאוכל (אני בגימלים עכשיו....).

בשבתות שחזרתי לא יצא לי להכנס. מה אני אגיד לחברה שלי? "עזבי עכשיו יש HWZ?"

נעכנסתי לפני כמה שעות. התחלתי לקרוא.

אורי פורש? מה קרה לך? למה? הבנתי שהוא לא נתן סיבה. נראה לי שהבנתי שהוא חוזר בו מפרישתו. תקנו אותי אם אני טועה. כל מקרה, אני עוד חייב לו ג'יפ. זה יבוא. אל תדאג.

באנים רצים פה על ימין ועל שמאל, הסיפור הישן-חדש של הדיקטטורה של המנהלים (שאני מתנגד לביטוי הזה ב 99 אחוז מהמקרים ומסכים איתם לגמרי) חוזר.

בקשר למחשבים, תמיד יהיה חדש. גם אחרי הודעה זו בטח יהיה משהו חדש....

בקשר לתוכן, חלק אהבתי. חלק לא היו כתובות כמו שצריך. אבל מעטות. חוץ מזה, מי אני שאתן לכם ביקורת....

נראה שהאתר במזג אוויר סוער\מדכא. תגידו לי שאני טועה?

קצת עליי. התגיסתי ב20 לאוק'. 4 ימים של עבודות רס"ר בבקו"ם. שמועות על משטרה צבאית. שמושכים אותנו לשם. ירדו מהר.

יום אחרון, יאללה בואו. לאן? מחנה 80. מגיעים לאוטובוסים. בשלשות. הופ! אתם מגויסים למשטרה צבאית. אני ועד 30+ סירבנו פקודה. נכנסנו 14 למעצר. אנשים שהיו במשטרה צבאית, ועוד אחרים אמרו שזה לא יעזור. זה לא כמו גיוס רגיל, כי ממשטרה צבאית, כשצריכים, לא יוצאים. אחרי יום הגענו 14 לבית ליד, מ"ק 21 על שם מוטה גור, בה"ד 13, בית ספר למשטרה צבאית - שיא המשמעת בצה"ל. קיטנה. יש משמעת, לא מפריע לי.

הכיוון שלי במשטרה צבאית? מה זה משנה - כל מקרה אני מנייק. אבל אם בא לכם לדעת, או מצח, שהם החוקרים. המנייקים הכבדים. או כח 100. זה טוב. הם ממוקמים בבתי כלא של עצורים ביטחוניים, ופועלים כשיש התפרעות. מוסמכים 06 (קרבי), אני פרופיל 64, זה אישורים מיוחדים. הקמה ואימונים של 8 חודשים. קורס מ"כים, לוט"ר (לוחמה בטרור), לוחמה בשטח בנוי ועוד ועוד. אחרי 8 חודשים כאלו, אני מטפל בפרעות שמתחוללות שם כל שני וחמישי. יומיים בבסיס. 5 ימים בבית.

מה אתם אומרים? רק מי שמבין קצת. אין לי הרבה ימים לשנות. אני גם מצטיין מחלקתי אז בכלל, וכנראה גם קלע מצטיין(מקבלים סיכה!!)

לסיכום, זו הרגשה ממש טובה לכתוב בפורום. התגעגתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא רציתי להיות במשטרה צבאית, אז סירבתי פקודה. זה אמור לשנות שיבוץ, אבל משט5רה צבאית זה מיוחד - לא יוצאים משם.

אבל הנושא העיקרי של ההודעה תמון בחלק הראשון. נראה כאילו הלכו כאן מלחמות..... גדולות ושקטות, או קטנות ורועשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TZuKi אני לא ממש הבנתי מה אתה רוצה, לא היית פה חודש ואתה עוד מבקר אותנו על הבאנים ועל כל הבלאגן שהלך פה? כאילו אנחנו אשמים?

אני אישית רואה בהודעה שלך זעקה לצומי... ועוד הכותרת לא ענינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TZuKi אני לא ממש הבנתי מה אתה רוצה, לא היית פה חודש ואתה עוד מבקר אותנו על הבאנים ועל כל הבלאגן שהלך פה? כאילו אנחנו אשמים?

אני אישית רואה בהודעה שלך זעקה לצומי... ועוד הכותרת לא ענינית.

עד איפה?!?

תגיד אין לך גבול, הבן אדם צודק לגמרי בקשר לאתר וזה מה שאתה עונה לו?!

באמת אין גבול כאן למנהלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רונן תגיד אתה עושה צחוק?

מבקר? חס ושלום. פיספסת לגמרי את כל התוכן של ההודעה. אתה כנראה לא מכיר אותי. ומי שעוד איכשהו כן מכיר אותי מכאן יודע שתמיד תמכתי בשיטת ניהול של האתר. אני לא בא לבקר, אלא בקטע של, נקרא לזה דאגה? מעניין אותי מה הלך כאן.

כותרת לא ענינית? תן לי כותרת אחרת. תאמין לי שחשבתי על כותרת אחרת ולא מצאתי.

רונן תרגיע.

מסתבר שכן הלכו כאן מלחמות, שקטות ורועשות כאחד ואתם נורא לחוצים. יופי. לא נורא. לא ביקרתי על הבאנים. אותך בתור מנהל אני לא מכיר אבל את שאר המנהלים אני כן, ומאחורי כל באן הייתה סיבה. מעניין אותי מה הלך כאן.

זו ממש לא קריאה לצומי, אלא קריאה למידע, לדעת מה הולך מתחת לפני השטח, כמו שהרבה יודעים כאן ולא רק מה שרשום.

מה שרשום אני יודע, אבל הולך יותר מזה. אם הייתי כאן, הייתי יודע. רונן אתה יוצא נגד האדם הלא נכון. ההערה שלך עכשיו, לא הייתה במקום. וזה חבל. לא יוצא לי להגיד את זה הרבה, ת'אמת שלא זכור לי מצב בכמה חודשים האחרונים שאמרתי את זה.

אני תופס מהאתר יותר ממה שנראה לך, או בכלל לכולם. עכשוי קצת פגעת אבל המוניטין של האתר וההתרשמות שלי ביותר מחצי שנה שאני כאן חזקים יותר מההשפעה שאתה יכול לגרום בהערה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני רוצה להתנצל בשם רונן ידידי, אנא תסלחו לו.

פשוט כמו כול אדם, הוא לוקח את עבודתו באופן רציני מאוד וקשה לו לראות זלזול מסויים(לא אומר שהיה).

בכול אופן, צוקי, אנחנו מבינים את הביקורת שלך.

אבל תבין שמאחורי כול מעשה שלנו יש מחשבה תחילה, אפילו כמה מחשבות, וכלום לא נעשה סתם.

אחרי הכול, יש לנו מעט ניסיון בניהול קהילה ואנחנו תמיד מנסים להשתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להתנצל בשם רונן ידידי, אנא תסלחו לו.

פשוט כמו כול אדם, הוא לוקח את עבודתו באופן רציני מאוד וקשה לו לראות זלזול מסויים(לא אומר שהיה).

בכול אופן, צוקי, אנחנו מבינים את הביקורת שלך.

אבל תבין שמאחורי כול מעשה שלנו יש מחשבה תחילה, אפילו כמה מחשבות, וכלום לא נעשה סתם.

אחרי הכול, יש לנו מעט ניסיון בניהול קהילה ואנחנו תמיד מנסים להשתפר.

אני לא זוכר שקרה מקרה שאמרתי שאתם טועים. ביקורת? לא ביקרתי. אני מאמין שהיו סיבות, ומוצדקות. מעניין אותי מה היו הסיבות. ובקשר לרונן, אין צורך להתנצל בשמו. הוא התנצל לבד, ואני בטוח שהוא לא סתם התנצל. הבנתי אותו לגמרי כשהוא הגיב לי כך, והבנתי שהוא לא הבין אותי.

סה"כ רציתי לדעת מה קרה. יותר ממה שרשום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בנוגע לגיוס:

אם לא רצית להיות במשטרה הצבאית, אז למה לא דאגת מראש להיות ביחידה אחר (להגיש טפסים לממרם או מודיעין או מה שאתה רוצה)?

אני אסביר בקצרה. לא הייתי מוכר בארץ על דצמבר 2001. רציתי להתגייס לכן עשיתי "עליה". התחלתי תהליכים רק אז. מנילה, קיבלתי אחרי בקשותץ שלי ביולי 2002. שלחתי אחרי יומיים. לא עזר. לא קיבלתי זימונים, שלחתי מכתבים טענו שאין מבחנים עכשיו.

הגעתי ביום הגיוס, קצין מיון מראה לי 13 אפשרויות שרובן טובות. יום אחרי כן בבקו"ם (הייתי שם 4 ימים, הרוב עבודות רס"ר) ראינו קצין מיון מיוחד של המשטרה, שכרגע הוא ה מ"פ שלי....הוא מחליט כן למשטרה צבאית, או לא. מי שלא, קצין מיון רגיל מי שכן, אין לו מה לעשות.

הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...