סיפור מהלב על הפורום : - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפור מהלב על הפורום :

maphisto

Recommended Posts

טוב אז מה שרציתי לספר לכם (או יותר נכון לחלוק איתכם ) זה למה מפריע לנו עניין הכותרת או עיניין הסדר באתר .

קודם למה ? כי זה בשבילכם - המשתמשים .

דבר שני שתבינו שיותר חשוב לנו שתהיה לנו קהילה מנומסת שמכבדת את עצמה מאשר קהילה שיודעת הכל על נושא המיחשוב (אני לא יכול להדגיש את הקטע הזה יותר !) ,בגלל שבמקום כזה יותר נעים לבקר והרבה יותר קל לתרום ולעזור .

אז ככה נחלק את הדיון לכמה רמות :

1, כותרת - אני רואה את הפורום כמו הבית שלי (או המשרד שלי) ולכן כשנכנס מישהו ורוצה ממני \מישהו אחר עזרה , סתם לחלוק משהו

אני רוצה שהוא יהיה מנומס וחברותי ויותר חשוב !!! מחונך !

לא בגלל שאני רוצה כבוד או מעמד אלא בגלל שלכם (המשתמשים הותיקים והצעירים ) מגיע כבוד ונימוס.

כשאני רואה כותרת בפורום שלי (אני מניח שככה גם שאר המודרים\מנהלים מרגישים בפורומים שלהם) שמתחילה ב :"אחים שלי "

לי יש רק אח 1 שאותו אני אוהב וזה לא אתם ! - אני כבר מתביית על כפתור המחיקה\נעילה ולמה בגלל שזה לא מכובד ולא גורם לשום

משתמש לענות לכם בכבוד חזרה ואז כל רמת הדיון נופלת ,ואני לא רוצה דיונים נחותים בבית שלי .

2, קללות בתוכן ההודעה - אחד הדברים שאני הכי שונא ! , אם אתה מדבר עם משהו בטלפון ומקלל ואח"כ מתחרט - זה נעלם

אבל אצלנו זה נשאר כתוב ! תחשבו הקללות שכתבתם לפני שנה וכבר שכחתם עדין מלכלכות את דפי הפורום .

אדם חכם אמר לי פעם שעדיף לקלל מבלי לקלל כלומר אתם עצבניים על משהו\מישהו תכתבו את זה באופן מתוחכם ולא באנלי.

בכלל אני לא מוצא סיבה לקלל בפורום.

3, הודעות עם תוכן מבולבל וללא פירוט - אתם נכנסים למשרדי \ביתי ומבקשים ממני או מאחרים עזרה או סתם שאלה ,

בכדי שהם ואני נוכל לעזור לכם ספרו לנו הכל ותחשבו שאם לכם אין כוח (או לא בזXXן שלכם ) לפרט אץ הבעיה\סיפור אז לנו אין סיבה

להתיחס לזה ברצינות ,ושוב נוצר דיון רדוד שאין אני מעוניין בו בביתי .

4, ספאם - זה סיפור שונה , אני מיחס לזה נסיון לפגוע ביכולתי \יכולתינו ליכולתינו כאתר לעזור לאנשים או לשמש במה לנושאים רציניים .

ואני לא מדבר על דיונים בפורום כללי שאותו אני מחשיב כחשוב מאד בפורום , אלא דיונים שנפתחים ב - "תרד מפגר ",

ואל כל ניסיון פגיעה בי אני תוקף חזרה ! איך ? נועל \מוחק מזהיר את המשתמש , מה שקורה היום זה (ועל זה אני מברך)

שמשתמשים אחרים מעירים לספאמרים , לכן אני מבקש ודורש - אל תעלו לנו לאתר שטיות אנחנו לא רוצים את זה ומשתמשים אחרים לא

רוצים את זה , אז דיי.

הודעה זו תיהיה כסטיקי נעול בפורום שלי אך כאן תוכלו להגיב .

לילה טוב לכולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...