שר הטבעות - שאלות, אני אישית אומר לא להכנס אם לא קראתם הכל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר הטבעות - שאלות, אני אישית אומר לא להכנס אם לא קראתם הכל

Tomerico

Recommended Posts

שלום לכל משתמשי הפורם (יש פה עקיצה קלה בטעות (כאילו כל המשתמשים תמיד נמצאים בכללי...) סורי יצא לי..) ;)

אני רוצה לפתוח פה ת'ראד גדול מאד עם כמה שאלות בנושא lotr (לא ספר מסויים..)

אז לפניי שאני מתחיל אני צריך שני בקשות:

1) לקבל אישור לסרוק עמוד או שניים מהספר ולהעלות אותם לאתר (זה פוגע בזכויות יוצרים?)

2) אני צריך שמישהו יסביר לי איך אני עושה SS לסרט שאני רואה ב wmp בלי להוריד תוכנות נוספות... אני זוכר שצריך להוריד שמירה על זכויות פה... שם... לא זוכר איפה בדיוק..

מקווה שיענו לי במהרה על שניי הבקשות (מקווה שבחיוב...)

תומר אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכל משתמשי הפורם (יש פה עקיצה קלה בטעות (כאילו כל המשתמשים תמיד נמצאים בכללי...) סורי יצא לי..) ;)

אני רוצה לפתוח פה ת'ראד גדול מאד עם כמה שאלות בנושא lotr (לא ספר מסויים..)

אז לפניי שאני מתחיל אני צריך שני בקשות:

1) לקבל אישור לסרוק עמוד או שניים מהספר ולהעלות אותם לאתר (זה פוגע בזכויות יוצרים?)

2) אני צריך שמישהו יסביר לי איך אני עושה SS לסרט שאני רואה ב wmp בלי להוריד תוכנות נוספות... אני זוכר שצריך להוריד שמירה על זכויות פה... שם... לא זוכר איפה בדיוק..

מקווה שיענו לי במהרה על שניי הבקשות (מקווה שבחיוב...)

תומר אורן.

למה אתם לא עונים לי?

מנהלים? זה חוקי לסרוק מהספר ולעלות לאתר?

והשאלה השניה אני יודע שהיה דיון אבל אני לא זוכר... plz ?אנשים עם זכרון/מוח טוב... לפחות איך קראו לדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסורה הקפצת ת'רדים באתר, אתה אמור לדעת את זה, אתה לא חדש פה.

בתור מנהל אוליי תוכל לענות לי על השאלה שמופנת אל המנהלים?

מותר לי לצלם עמוד או שנים מהספר שר הטבעות?

אני מודה שהסרת את הנעילה אבל אני עדיין מחכה לתשובה של אחד המנהלים... אז למה בזמן הפתיחה מחדש לא עניתה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אתה טרחת לקרוא את ההודעה הפרטית ששלחתי לך או שזה היה בזבוז זמן?

לדעתי זה לא חוקי, אבל המלצתי לך מה אתה יכול לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזכויות יוצרים לא ממש בטוח אבל אני חושב שכול עוד שזה לעיניך הפרטים ואתה לא מוכר/מפיץ את זה אז בסדר, אבל זה רק מה שאני חושב ועם אני טועה אז בטח כבר יתקנו אותי.

את השאלה השניה לא ממש הבנתי אבל:1)למה ווינאמפ? אין לך למשהו יותר טוב?

2) בשביל לעשות סקרין שוט בלי תוכנה אתה יכול לעשות alt+printscreen או ctrl לא ממש זוכר כבר ואז זה יעשה סקרין שוט רק של החלון האקטיבי (הזה שפעיל) ואז פשוט תעשה "הדבק" בתוכנת ציור או וזה ידביק לשם את הסקרין שוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזכויות יוצרים לא ממש בטוח אבל אני חושב שכול עוד שזה לעיניך הפרטים ואתה לא מוכר/מפיץ את זה אז בסדר, אבל זה רק מה שאני חושב ועם אני טועה אז בטח כבר יתקנו אותי.

את השאלה השניה לא ממש הבנתי אבל:1)למה ווינאמפ? אין לך למשהו יותר טוב?

2) בשביל לעשות סקרין שוט בלי תוכנה אתה יכול לעשות alt+printscreen או ctrl לא ממש זוכר כבר ואז זה יעשה סקרין שוט רק של החלון האקטיבי (הזה שפעיל) ואז פשוט תעשה "הדבק" בתוכנת ציור או וזה ידביק לשם את הסקרין שוט.

1) מי דיבר על ווינאמפ? WTF?! דיברתי על לסרוק...

2) זאת הבעיה... תנסה לעשות את זה אתה על כל קובץ (וידאו) בWMP והקטע שבו צריך להיות הסרט יהיה שחור... (תנסה..)

ולא הבנתי מההודעה שלך (אסף) עם מותר או לא? כי אני לא מתכוון לחפש את העמוד המדויק של הספר העיברי בגרסא שלי... (יש גבול לכל תעלול...)

אז אני שם ואם תחליטי שזה לא חוקי... תמחק... למרות שאני מעדיף שתגיד לפניי כדי שאני לא סתם יסרוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס משום מה אך שהוא ראיתי שכתבתה ווינאמפ. לא ישנתי טוב :P

אצלי זה בכלל משהו לא מהעולם הזה אני עשיתי סקרין שוט העברתי לצייר שמרתי ואז היה שחור, בטעות הפעלת את המדיה פלייר ואת הקובץ ואז ראיתי בתמונה שהוא מראה את מה שמדיה פלייר מראה, יענו בתמונה אני רואה את הסירטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס משום מה אך שהוא ראיתי שכתבתה ווינאמפ. לא ישנתי טוב :P

אצלי זה בכלל משהו לא מהעולם הזה אני עשיתי סקרין שוט העברתי לצייר שמרתי ואז היה שחור, בטעות הפעלת את המדיה פלייר ואת הקובץ ואז ראיתי בתמונה שהוא מראה את מה שמדיה פלייר מראה, יענו בתמונה אני רואה את הסירטון אני יודע גם לי זה קרה בהתחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחראי הרבה מאד זמן סיימתי!

סרקתי את העמודים הקלטתי דיאלוגים קצרים מהסרט... ונשאר לי דבר אחד תמונה אחת שאני צריך לצלם מהסרט... אז כמובן שניסיתי SS אבל מה? זה לא עבד... someone?

ועד שיענו לי אני יפתח את הדיון בלי התמונה...

הנקודות שעליהם אדבר:

1) גנדף בן אנוש?

2) גנדלף בן אלמוות?

3) למה בסרט ללגולס יש נעלים שבספר כתוב שיש לו סנדלים?

Image-01.jpg

למה גנדלף לא נימצא ברשימה של" מטעם בני האדם ילכו...?

Image-03.jpg

עוד פעם... למה גנדלף לא איתם? אם ברומיר וארגון?

השיחה של גנדלף ופרודו במוריה

אהה... אז אתה כן חיי רק תקופה אחת...

השיחה של גנדךף עם אלרונד

אלרונד, לא יפה לדבר ככה... אתה הרי מדבר עם בן-אדם... (או שלא...) וגנדלף... מה זאת אומרת אתה מאמין באדם? אתה מאמין בעצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גנדלף הוא לא אדם

הוא דומה לסאורון במובן שגם הוא אחד מה"אלים", אבל לעומת סאורון, שהוא מהאלים מהדרגה השנייה, גנדלף הוא מהאלים שבדרגה השלישית.

זה מה שאני זוכר. תן לי לברר ואני אחזור עם עוד פרטים ומושגים

ד"א הניקניים שלי גם הוא משר הטבעות. זה השם העתיק של סאורון (מילולית שר המתנות, בגלל שהוא נתן את 19 הטבעות הנשלטות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בררתי ;D

1) לא, גנדלף הוא לא בן אנוש, הוא מהרוחות העתיקות, האלים או בשפת האלפים איינור (Ainur). האיינור הוא שם כולל לכל האלים ביקום של שר הטבעות.

2) כן, הוא בן אלמוות. כאל הוא חייב להיות.

3) תתלונן לבמאי של הסרט ;D

אני הייתי מתלונן דווקא על זה שלהוביטים יש נעליים בסרט, וטולקין דווקא הדגיש שיש להם שערות עבות על כפות הרגליים ככה שהם אף פעם לא הולכים עם נעליים.

מסתבר שסאורון וגנדלף הם מ_אותה_ הרמה של אלוהות. שניהם נחשבים לMaiar, הדרגה הפחותה של האלים (הדרגה הגבוהה יותר היא Valar), אבל סאורון הוא החזק ביותר מבין הMaiar.

הקוסמים (Istari, שביניהם גנדלף וסרומן) נשלחו לארץ התיכונה (ככה קוראים לזה בעברית?) ע"י הValar כדי לעזור לעמים החופשיים נגד החזרה של סאורון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...