LCD 19- לא בעייתי לקרוא בו? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LCD 19- לא בעייתי לקרוא בו?

SpiritKnight

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות LCD 19 בשבוע הקרוב, וסוגייה שמאוד מטרידה אותי היא הרזולוציה. אני עובד על 1024X768 בCRT כרגע, ונראה לי מאוד מרתיע לעבוד על 1280X1024' שזאת הרזולוציה הטבעית של מסך 19. האם הטקסט לא קטן מדי כדי לקרוא באינטרנט, לעבוד בוורד וכו'?

כמו כן אני מתלבט בין הVP930 לבין הLG1970HR. התקציב הוא 2000 ש"ח, יש מתמודדים אחרים בתחום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם מסך LCD "19 של אבל לא ברזולוציה המקסימלית אלא ברזולוציה של 1024X768.

לדעתי הכל נראה מצוין הרבה יותר מפעם, אני לא רואה שום סיבה לאמץ את העיניים ולעבור לרזולוציה גבוהה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות LCD 19 בשבוע הקרוב, וסוגייה שמאוד מטרידה אותי היא הרזולוציה. אני עובד על 1024X768 בCRT כרגע, ונראה לי מאוד מרתיע לעבוד על 1280X1024' שזאת הרזולוציה הטבעית של מסך 19. האם הטקסט לא קטן מדי כדי לקרוא באינטרנט, לעבוד בוורד וכו'?

כמו כן אני מתלבט בין הVP930 לבין הLG1970HR. התקציב הוא 2000 ש"ח, יש מתמודדים אחרים בתחום?

אין סיבה לדאוג. 1280X1024 זו הרזולוציה האידיאלית למסכי 19, טקסט לא קטן בכלל. (זה צריך להדאיג אותך במסכי 17). אל תשכח ששטח התצוגה במסך LCD 19 גדול יותר משטח תצוגה ב CRT בגודל 19.

לפני הLCD שלי היה לי CRT 19, וב 1280X1024 הטקסט היה קטן מדי בשבילי. מאז שקניתי את ה LCD, הטקסט היה מושלם. (ד"א, אני עובד די הרבה עם טקסט)

לגבי התלבטות בין המסכים - ל VP930 (שאותו יש לי) יש איכות תמונה הרבה יותר טובה מל , אבל ה מהיר יותר. תנסה לראות את המסכים ולבדוק אם אתה מרגיש בהבדל במהירות התגובה בין ה ל VP930. אם כן וזה משמעותי בשבילך (משחקים בעיקר) קח את ה . אם לא אז קח את ה VP930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי עכשיו לבדיקה את הרזולוציה ל- 1280X1024 וגלשתי כ-10 דקות ואני חייב להגיד שזה ממש לא נוח לדעתי.

היתרון הוא שכל שולחן העבודה גודל משמעותית (מבחינת מרווח פנוי), אבל אני חייב להגיד בכנות שכן יש הבדל משמעותי מבחינת גודל הטקסט (ולהזכירכם אני עם מסך 19").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מה לפרט.

יש לך מקש ימיני ->אפשרויות->מתקדם->כללי-> ושם יש לך אפשרות ל-DPI אתה יכול להיות ברזולוציה הטבעית ולבחור לדוגמא 120DPI והטקסט יהיה גדול מבלי לפגוע בשאר הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...