Clerks II - סרט חולני ,אבל מצחיק. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Clerks II - סרט חולני ,אבל מצחיק.

First Squad

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע ראיתי את הטריילר ואת הקטע על LOTR - אותי זה ממש לא הצחיק, לא יודע מה איתכם...

ד"א, לא הצחיק לא בקטע של - אוי נעלבתי יורדים על דברים שאני אוהב, לא מצחיק בקטע של פשוט - לא מצחיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא בזמן הת'רד הזה, בדיוק ראיתי את הסרט אתמול לפני השינה

סרט מצויין, המשך נהדר לראשון, אכן רק למי שבקטע של קווין סמית'

למרות שהיו בו הרבה יותר מדי קטעי "מוסר השכל" שלא הייתי מצפה ממנו, בסה"כ סרט גדול

אין על ג'יי וסיילנט בוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את השני ואחרי זמן-מה את הראשון, אני חושב שזו הפעם הראשונה בחיי שמצאתי סרט המשך שמתעלה על הסרט המקורי. הסרט הראשון פשוט זבל, אבל השני קורע מצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ראיתי את הטריילר ואת הקטע על LOTR - אותי זה ממש לא הצחיק, לא יודע מה איתכם...

ד"א, לא הצחיק לא בקטע של - אוי נעלבתי יורדים על דברים שאני אוהב, לא מצחיק בקטע של פשוט - לא מצחיק..

ראיתי אותו אתמול ואני חייב להגיד שהלוואי ישרפו את הבמאי הרס הכל יש פה ושם קטעים מצחיקים ומגעילים ( אם החמור ) אבל ממש סרט חסר כל זה סתם אנשים מדברים ומישהו נפרד מהארוסה שלו וחמור חחח זהו זה כל הסרט סתם סרט דפוק חוץ מהקטע אם החמור והבום בוקס שהם בחוץ רוקדים כמו מפגרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד אהבתי את הראשון, אולי בתת מודע אהבת אותו פחות כי הוא בשחור לבן ?

כל מי שאהב את אחד מהסרטים, אני ממליץ לראות את כל הסרטים האחרים של קווין סמית'

http://www.viewaskew.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו אחד הסרטים היותר שנויים במחלוקת, אבל ללא כל ספק, אותי זה הצחיק :)

זה הזכיר לי את ההומור המטומטם והמצחיק של ג'יי ובוב בסרטים jay and silent bob strike back והסרט הזה עם "הצאצא" האחרון של ישו שהם היו כביכול שני שליחים שבאו לעזור לה. רק קווין סמית יכול להמציא עלילה כזאת מטומטמת ולעשות ממנה סרט שאשכרה מצחיק מישהו! LOL. אהבתי את כל הקטע של שר הטבעות ואיך יורדים על זה חחח.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד אהבתי את הראשון, אולי בתת מודע אהבת אותו פחות כי הוא בשחור לבן ?

כל מי שאהב את אחד מהסרטים, אני ממליץ לראות את כל הסרטים האחרים של קווין סמית'

http://www.viewaskew.com/

הבעיה היא לא השחור-לבן, פשוט יש שם מעט קטעים מצחיקים והסוף לא פותר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את השני ואחרי זמן-מה את הראשון, אני חושב שזו הפעם הראשונה בחיי שמצאתי סרט המשך שמתעלה על הסרט המקורי. הסרט הראשון פשוט זבל, אבל השני קורע מצחוק.

להגיד שהסרט הראשון זבל, זה כמו להגיד שלא הייתה שואה!

זה לא הולך ביחד!

הסרט הראשון היה ענק!

אולי לא לאנשים בעלי IQ ובני 15 עם אצבע בתחת....אבל לאנשים שמבינים אנגלית ובדיחות באנגלית

זה היה מצחיק בטרוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי את כל סרטי קוין סמית מעט לאחר שהוא התחיל לעשות . הסרט הוא נחמד עם ההומור הרגיל שלו, אמנם טוב פחות מהראשון שהיה הסרט הכי טוב שלו! וכדי להבין מה מדובר בו צריך לראות את כל הטרילוגיה המקורית של מלחמת הכוכבים וכדי לראות את השני צריך לראות את שר הטבעות. בכל מקרה רוב הסרטים שלו לא אמורים להיות שוברי קופות אלא סרטי קאלט למעריצים בלבד. שלושת הסרטים הראשונים שלו מהוים טרילוגיה: מוכרים בלבד, עכברי הקניונים ולרדוף אחרי איימי, בשלושת הסרטים האלה ג'יי וסיילנט בוב הם שחקני משנה בלבד רק בדוגמא החד בבחרבו כלפי הקתוליזם הם עוברים לתפקיד משמעותי יותר ובג'' וסיילנט בוב מכים שנית הם ממש הנושא של הסרט. (דרך אגב קוין סמית הוא סיילנט בוב למי שלא יודע).

את הסרט הראשון שלו הוא עשה כשהיה בן 23 בלבד בתקציב "ענק" של 27,000 דולר בלבד כשהשחקנים המשתתפים בסרטיו הם חברים מהשכונה אחותו אמא שלו וכו' והמכולת היא המכולת בה עבד קוין סמית בעבר.

בכל מקרה למרות שיש לו סוג ב' יחסית צריך להעריך אותו על מה שהוא עשה (למעט ג'רסי גירל) הוא הפך מכלומניק לבמאי מוערך. הוא היה אחד מהמפיקים של הסרט גוד וויל האנטינג - הבדיחה עם הנודים היא שלו.

מי שרוצה לראות בעוד את ג'יי (ג'יסון מויוס) וקוין סמית שיראה את DRAWING FLIES ואת BOTTOMS UP?. בסה"כ יש לחומר שלו קהל מעריצים רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...