יציאת SPDIF על לוח אם - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאת SPDIF על לוח אם

adizarko

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או יפה... אנטולי, אתה נראה אחד שמבין , אז תתכונן, אני הולך להפציץ אותך בשאלות על היציאה הדיגיטלית שלי.

טוב תראה במפרט שלי איזה לוח יש לי... יש בו כרטיס קול מובנה עם 2 יציאות דיגיטליות (אופטית + קואקסיאלית).

הנה קישור ללוח אם:

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2288&ModelName=GA-965P-DS4

שימושים שלי: עם סראונד + משחקים. הבעיה שלי באה לידי ביטוי במשחקים, אבל כבר נגיע לזה.

1) מה עדיף לחבר לרסיבר? את האופטי או הקואקסיאלי.

2) למה אני לא שומע סראונד נורמלי במשחקים?

אני אסביר: כשאני מפעיל סרט שמקודד על AC3 , הרסיבר מדליק נורה כזו שמראה לי ש 5 עובדים.

כשאני משחק במשחקי מחשב וקובע שם אופציית "סראונד" , הסמל הזה לא מופיע לי . משמע, לא מזהה 5 . למה ?

ובנוסף , רוב המשחקים מגיעים כיום עם אופציית EAX או EAX2 . זה פועל רק על כרטיסים על קריאייטיב ? כלומר אצלי זה לא יעבוד ?

3) באודיו מנג'ר שלי , יש אפשרות לקבוע כמה אתה מחבר... אני מחבר את הכבל האופטי לרסיבר ומסמן שם שמחוברים לי 5.

כשאני עושה בדיקה (מוציא צליל בדיקה מכל אחד מ 5 הרמקולים) הוא מוציע רק מהרמקולים הקידמיים. כלומר, לא מזהה את הסנטר + האחוריים...

למה החרא הזה? במחשב הקודם הייתי עם אותם חיבורים בדיוק וכרטיס קול שונה, וזה כן עבד (היה לי כרטיס OB כחלק מצי'פסט של נווידיה).

4) מה זה DD.

5) אחרי שנבין מה הולך עם העסק הזה יש לי עוד כמה שאלות אם יהיה לך כח :)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה לא קשור לפה, צריך נושא חדש.

2. אופטי או קואקס לא משנה. יש הבדלים קטנים מאוד, אצלך לא תבחין בהם.

3. לא תקבל סראונד במשחקים ולא תקבל סראונד באודיו מנג'ר שלך. הכרטיס הקודם שלך היה ה-SoundStorm שהוא בין היחידים שיודעםי לקודד DD בזמן אמת (DD זה דולבי-דיגיטל) והוא איפשר העברה של 5.1 בדיגיטלי. הכרטיס שיש לך עכשיו לא יאפשר את זה. אין שום כרטיס נורמאלי היום שמאפשר את זה.

4. אם יש לך שאלות נוספות, תפתח דיון חדש בקשה, זה לא קשור ישירות לדיון הזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...