איזה עדיף LG L1770HQ או של AOC (אחריות) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה עדיף LG L1770HQ או של AOC (אחריות)

chen1234

Recommended Posts

ביקשתי מזה שאני קונה ממנו את המחשב החדש את המסך הזה : LG L1770HQ

והוא אמר לא כדאי וזה כי אם קורה משהו למסך אתה צריך לשלוח להם אותו לחו"ל ואתה יכול להיתקע שבועיים-שלוש בלי מסך.....

והוא הציע לי (נשמע כמו זבל גינרי) מסך של "17 כי זה אצלם מתקנים תוך יום-יומיים אם קורה משהו..

מה כדאי הם עולים אותו מחיר כמעט וברור שהLG יותר טוב אך מה כדאי מבחינת האחריות ואם הוא בכלל צודק??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתי לוקח .

1770HQ מסך מעולה! ואיזה מין שטויות אלה שבועיים שלוש ושליחה לחול? יש את "חיון" נדמה לי שהיא היבואנית ואני לא רואה שום סיבה לשלוח ת'מסך לחול.

אם כך הדבר היה וכל מסך שמתקלקל של היו צריכים לשלוח לחול לא היה כדאי לתת עליהם אחריות בכלל ולכן זה נשמע לי בולשיט אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר עם CRT בדגם.

שטות גמורה. אתה משלם על מה שאתה מקבל. זה שיש מסכי LCD זבלה 19" ב1200 ש"ח שעושים בעיות כל יומיים לא אומר שכל LCD הוא ככה. סה"כ LCD הוא יותר יקר מCRT, זה לא הופך את הCRT ליותר טוב מLCD. כמו שיש LCD חרא ב1K, ככה יש CRT חרא ב400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש CRT טוב ב600-800 שקל.

ויש LCD ב-1500 שקל בערך עם פיקסלים שרופים.

הסיכוי, עדיין, שמסך LCD יעשה בעיות גם במחיר גבוהה מזה שמסך CRT "יקר" יעשה בעיות.

CRT טוב זול באופן יחסי ומשעותי מLCD. אני לא מדבר על מסכים "זולים", אלא העובדה שמסך CRT "יקר", דהיינו טוב, יעלה פחות מLCD יקר, שהוא פחות טוב כי הסבירות שיהיה פגום גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...